Ennustused Skrillis - Turvaline ja välkkiire e-rahakott kõigile mängijatele

Skrill on haaranud endale väga soliidse turuosa spordiennustusportaalide maksevõimaluste seast. Tänaseks on see saadaval ülemaailmselt sadades erinevates juhtivates portaalides, sh mitmetes Eesti spordiennustussaitides.

Näita rohkem

Kuigi positiivset haipi leiab selle kompanii kohta palju, siis tasub ennustajana end igal juhul kõikide detailidega kurssi viia. Järgnevalt uurimegi lähemalt, mis on põhilised detailid, mida tasub antud makseviisi kohta teada enne, kui selle kaudu hakkad spordipanuseid tegema.

Näita vähem
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Mida endast Skrill spordiennustuste makseviisina üldse kujutab?

Skrill ametlik logoTänaseks päevaks on Skrillist saanud spordiennustuste ja kasiinode maksete osas tõeline fenomen. Aga tegelikult algasid nad üsna pisikeselt. See oli aastal 2001, kui nad teostasid oma ettevõtte loomise. Esmalt oli see Moneybookers nime all.

Ettevõtte juhtkond ja töötajad tegid palju jõupingutusi selle nimel, et firmast saaks midagi suuremat. Vaid kuus aastat hiljem ostis ära Investcorp nende juriidilise keha. Tehingu summaks oli jahmatav 105 miljonit eurot.

Nüüdseks seostatakse Skrill’i maailma suurimate spordiennustusportaalidega, kus makseviis on saanud endale vägagi sooja koha. Seda ka ennustajate südametes! Mugavus, kiirus ja kasutajasõbralikkus on olulised märksõnad!

Miks just spordiennustajad ja online kasiinodes mängijad? See pidi lihtsalt juhtuma, kui firma keskne idee on pakkuda kiireid rahvusvahelisi makseid veebiportaalides. Paljude ennustajate jaoks on sisse- ja väljamaksed üks olulisimaid teemasid, mille pinnalt endale üldse panustamiseks portaal välja valida.

Skrill on tänaseks lihtsalt sedavõrd läbi proovitud kümnete miljonite inimeste poolt, et nad on suutnud oma turvalisust täiesti ära tõestada. Tegu pole sugugi suvalise “nurgataguse” maksepakkujaga, vaid läbi ja lõhki ohutusele fookust suunava firmaga.

Pealegi on Skrilli maksesüsteem võrdlemisi avatud. Sul on võimalik vabalt liita sinna erinevaid pangakontosid ja pangakaarte. Saad Skrilli enda sees luua erinevate kolmandate osapoolte makseviiside ökosüsteemi.

Kui sa oled eriline high roller ja teed palju spordiennustusi suuremate summadega, siis võib sinu jaoks olla üsna paeluv Skrilli lojaalsusprogramm. Mida rohkem erinevaid tehinguid teed, seda paremaid preemiaid programmi kaudu saad.

Lisaks kõigele eelnevale tuleb toonitada, et Skrill pakub sulle võimalust veidi suuremaks privaatsuseks. Pole saladus, et tavalised Eesti pangad võtavad isegi spordipanuseid arvesse, kui hindavad kodulaenu taotluseid. Skrilli konto väljavõtet nad aga ei näe ning see tagab sulle parema privaatsuse ja rahu.

Oma esimese Skrill deposiidi tegemine spordiennustusportaali

Aga nüüd on aeg vaadata täpselt järgi, kuidas üldse saad kasutada seda virtuaalset rahakotti, et oma deposiit ära teha Skrilli ennustuste vahendaja kodulehtedel. Allpool uurime täpsemalt sedagi, kuidas väljamakseid sooritada.

Kas sul on juba Skrilli konto avatud? Kui pole, siis tuleb endale kõigepealt konto avada. See on täiesti tasuta ja saadki seejärel juba kõiki vajalikke makseid tegema hakata.

Parimad panustamissaidid, mis aktsepteerivad Skrilli

Registreerumise käigus saad endale määrata baasvaluuta. Loomulikult on valuutasid võimalik konverteerida, ent see saab olema põhiline valuuta, mida hakkad ennustamise käigus kasutama. Tasub meelde jätta, kui soovid teada, kuidas Skrilli kasutada edukalt!

Otse loomulikult nõuab Skrill endale isiku identifitseerimist. Sellised seadused tulenevad Euroopa Liidu ja Eesti soovist võidelda rahapesu ja netikuritegevusega. Kui oled aga isiku tuvastanud, siis oledki vaba lisama endale pangakontosid ja krediitkaarte Skrilli konto juurde. Üldiselt on Skrilli registreerimine imelihtne.

Kui sul on olemas juba Skrilli konto, siis saadki teha oma deposiidi spordiennustusportaali saldo suurendamiseks. Lihtsalt kontrolli järele, et sinu eelistatud portaal toetaks sissemakse Skrill teenuse kaudu. Maksete tegemise rubriigist pead üles otsima Skrilli logo. See võib tulla sulle koheselt ette, ent säilib võimalus, et see on kuhugi “ära peidetud”. Suurima tõenäosusega on selleks mõni menüü nagu “e-rahakotid” või lihtsalt “rahakotid”.

Tee kindlaks, mis on minimaalne sissemakse summa konkreetse spordiportaalis. Mõnikord võib see sõltuda valitud maksemeetodist, mis tähendab, et Skrilli puhul on see mõnest teisest väiksema või suurema miinimumiga. Kui sa oled oma deposiidi summa ära määranud, siis suunatakse sind automaatselt edasi Skrilli veebilehele.

Seal pead sisse logima oma kasutajatunnustega ning saadki oma tehingule joone alla tõmmata. Pärast seda peakski juba ilmuma kinnitus, et sinu saldo on spordiennustussaidis Skrilli kaudu tehtud sissemakse võrra suurenenud. Viivituste ja probleemide korral võta kõigepealt ühendust ennustussaidi kasutajatoega.

Kusjuures osa spordiennustusportaale võib toetada sellist teenust nagu Skrill 1-Tap. See võimalus annab sulle rohelise tule teha eriti kiireid makseid. Makse kinnitamiseks piisab ainult ühest nutitelefoni ekraani puudutusest. Eriti lihtne!

Arvesta, et Skrill 1-Tap ei ole vaikimisi saadaval, kui ennustusleht toetab Skrilli tavamakseid. Enamasti on selle tugi välja toodud vastava embleemi abil. Praeguse seisuga pole Eesti palju ennustussaite, mis seda lahendust toetaksid.

Raha väljakanded Skrilli kaudu

Siit aga tuleb üks põhilisi põhjuseid, miks üldse spordiennustajatele Skrilli võimalused sedavõrd ahvatlevad on. Nimelt on see üks kiiremaid viise, kuidas ennustamisega saadud võidud spordiennustuslehelt välja kanda.

Selleks tuleb liikuda spordiennustussaidis väljamaksete lehele. Leia sealt Skrilli logo ja toksi sisse summa, mille soovid enda kontode vahel liigutada. Kuigi see pole tavaline juhus, siis võid avastada, et portaal lubab Skrilliga ainult sissemakseid teha. Sel juhul pead mõnda teist maksemeetodit rakendama.

Hankige Skrilli deebetkaart ja võtke raha kergesti välja

Arvesta, et sarnaselt teistele makseviisidele rakenduvad ka Skrilli puhul minimaalsed ning maksimaalsed väljamaksed. Väga suurte ennustusvõitude puhul peaksid saama otse klienditoega arutada, kuidas võidu välja maksmine peaks toimima.

Väljamakse puhul peaksid sarnaselt deposiidile sisestama Skrilli andmed ja sisse logima. Küll aga võid arvestada sellegagi, et spordiennustusportaal ei kinnita koheselt su Skrilli väljamakse taotlust ära. Skrilli väljavõtmise limiit ei ole aga miski, mis puudutaks paljusid kasutajaid.

Suuremate summade, ning vahel ka juhuslikus korras, puhul teeb spordiennustussait põhjalikumat taustakontrolli isiku kohta. Selle käigus võidakse sult küsida täiendavaid dokumente, mis kinnitavad su identiteeti ja/või elukohta. Kui kinnitus on edukalt täidetud, siis vabastatakse võidusumma ning saad selle endale välja kanda.

Siiski tuleb endale selgeks teha kõik boonustega seonduv. Mõnikord soovivad alustavad spordiennustajad saadud tervitusboonuse või muu sissemakseboonuse koheselt endale välja kanda.

Kui kasutad selleks Skrilli ja leiad, et boonuse välja kandmine pole võimalik, siis arvesta, et asi ei ole sugugi Skrillis. Lihtsalt spordiennustusportaalid on kehtestanud ranged reeglid boonuste kuritarvitamise vastu.

Vahel võivad kaasneda Skrilli väljamakse tasud. Kõik oleneb konkreetsest sümbioosist spordiennustusportaali, Skrilli ning kasutaja regiooni vahel.

Skrill maksemeetodi head ja kehvemad küljed

Kas soovid saada kiire ülevaate Skrilli olemusest spordiennustusportaali makseviisina? Kui jah, siis vaata lihtsalt meie järgnevat kokkuvõtet selle pangandusmeetodi headest ja kehvematest külgedest.

Head Küljed:

Kehvemad Küljed:

Turvalisuse tase selle maksemeetodi juures

Loomulikult on paljude ennustajate jaoks esmatähtsusega küsimus: kas Skrill on turvaline? Jah on lühike vastus! Põhjus peitub Skrilli täielikus turvalisuse süsteemis, mida nad on juba pikka aega välja arendanud.

Kõigepealt on kõik sinu tehtavad finantsilised ülekanded totaalselt krüpteeritud. Mitte autoriseeritud isikud ei saa sugugi kergesti sinu isiklikele andmetele ega rahadele ligi. Õnnestumiseks peaksid nad läbi murdma maailma tipptasemel turvavõrgustikest.

Samaaegselt on neil loodud süsteemid, mis aitavad automaatselt kahtlaseid toiminguid kindlaks teha. Selle tulemusel saavad mõnikord isegi normaalsed tehingud n-ö punase lipu külge. Kasutaja seisukohast võib see olla üsna tüütu, kuid tuleb tunnistada, et see tagab ka parema kindlustunde.

Skrilli ohutusest annab märku ka see, et nad on reguleeritud paljudes riikides üle terve maailma. Ka Eestis on Finantsinspektsioon andnud loa neile pakkuda eestlastele maksetega seotud teenuseid. Järelikult on nad läbinud vastavad kontrollid.

Kõikvõimalikud lisatasud ja piirangud Skrilli kasutamisel

Loo Skrilli konto ja alusta panustamist kohe

Turvaline võib ju makseviis olla, aga kui lisatasud on röögatud, siis soovivad kõik ennustajad teenusepakkujast eemal hoida. Kui sa teed endale väljamakse spordiennustuslehelt Skrilli kontole, siis ei kaasne sellega tavaliselt ühtki lisatasu.

Küll aga tuleb arvestada, et kui teed ülekande oma e-rahakotti, siis enamasti kaasneb sellega 1% teenustasu. Miks “enamasti”? Teatud valuutade ja teenusepakkujate puhul võivad teenustasude hinnakirjad tavapärasest erineda.

Samuti kaasnevad teenustasud sellega, kui soovid kanda raha Skrilli kontolt üle näiteks krediitkaardile või otse pangakontole. Sellepärast otsustabki osa ennustajatest hoopiski kasutada otse Skrilli toodete ja teenuste maksmiseks internetis.

Kui soovid vältida valuutavahetusega kaasnevaid teenustasusid, siis tee kindlaks, et sinu Skrilli kontole valitud valuuta kattuks rahaühikuga, mis on spordiennustusportaali kontol. Sel juhul ei kaasne konversiooniga seotud tasusid.

Sa ei pea tegelema erinevate limiitidega, kui sul on täieõiguslik kasutaja. Teisisõnu pead olema end isikuna tuvastanud. Tuvastatud kasutajad saavad vabalt teha limiitide vabasid ülekandeid. Piirangud tulevad teemaks pigem spordipanuse teenusepakkujate endi puhul.

Kokkuvõte – Miks Skrill hullutab spordiennustuste maailma?

Skrill kahmab endale korraliku turuosa spordiennustusportaalide ja netikasiinode maksetest. Seda maksemeetodit iseloomustab kiirus, privaatsus ja kasutajasõbralikkus. Skrilli sissemakse kestvus on tavaliselt täiesti ilma viivituseta.

Kasutusel on tehnoloogia, mis võimaldab välkmakseid. Sama kehtiv Skrilli väljavõtmise kestvus teema juures. Sa ei pea ootama pikalt oma rahade ülekandeid. Samas kui asi hakkab aega võtma, siis on see suure tõenäosusega hoopiski spordiennustusportaali enda reeglitest tulenev.

Samas tuleb arvestada, et Skrilli kontole raha lisades ning kolmandatele finantsteenustele raha üle kandes tuleb siiski maksta lisatasusid. Tegu pole Skrilli kiusuga, sest teisedki e-rahakotid nõuavad ühel või teisel moel lisaraha.

Eesti spordiennustusportaalidest toetavad Skrilli makseid näiteks TonyBet, OlyBet, Paf ja Coolbet.

Korduma kippuvad küsimused

Tavaline Skrilli makse jõuab kohale vaid hetkega. Küll aga võivad võtta kauem aega maksed, kui soovid oma finantskontolt kanda raha üle näiteks tavalisele pangakontole või krediitkaardile. Sellisteks puhkudeks tuleb arvestada juba mitmete pangapäevadega, et ülekanne saaks lõplikult kinnitatud. Samuti võivad maksed venida väljakannete puhul, kui spordiennustusportaal ise vajab makse üle kontrollimist.
Blokeeringul on alati konkreetne turvalisusega seotud põhjus. Kui su kasutaja ära blokeeriti, siis tuleb avamise jaoks alati sellega kaasa mingid kriteeriumid, mille pead ära täitma. Ajutised blokid on nii sinu enda kui teiste turvalisuse eesmärkidel. Tihti on vaja lihtsalt esitada täiendavat informatsiooni, et enda isik lõplikult tuvastada.
Võrreldes traditsiooniliste pangandusvõimalustega on Skrill kiirem, dünaamilisem ja mugavam. Kui sa peaksid saama spordiennustusportaalis kasutada Skrill 1-Tap meetodit, siis käivad ülekanded ainult ühe puudutuse või hiireklõpsuga. Pealegi on võimalik suuremat sorti ülekannete ja muude toimingutega edeneda Skrilli lojaalsusprogrammis, mis premeerib püsivaid kasutajaid. Lisaks kõigele eelnevale on väljamaksed spordiennustussaitidest otse Skrilli kontole tavaliselt täiesti teenustasuta.
Muud maksed
open
Top