Privaatsuspoliitika

See privaatsuspoliitika koos kasutustingimustega rakenduvad sinu kui selle Veebilehe Kasutaja ja spordiennustused.net Veebilehe omaniku ning pakkuja vahel. Spordiennustused.net võtab sinu andmete privaatsust väga tõsiselt. See poliitika rakendub kogu meie poolt kogutud või sinu poolt avaldatud Andmete osas meie Veebilehe kasutuse suhtes. Palun loe seda privaatsuspoliitikat hoolikalt.

Privaatsuspoliitika ulatus

See privaatsuspoliitika rakendub ainult spordiennustused.net tegevusele ja Kasutajatele selle Veebilehe kasutamisel. See ei laiene mitte ühelegi saidile, mida saab selle Veebilehe kaudu külastada, sealhulgas, kuid mitte piiratud ka igasuguste linkidega, mida võime sotsiaalmeedia veebisaitides pakkuda.

Kogutud andmed

Me kogume oma Kasutajatelt erinevat informatsiooni:

Vabatahtlik informatsioon: me kogume ka informatsiooni, mida jagad meiega vabatahtlikult. Näiteks, kui sa vastad meie poolt välja saadetud kommunikatsioonile, suhtled meiega e-posti teel või jagad enda kohta täiendavat informatsiooni.

Seadme informatsioon: me kogume kindlat tüüpi ühenduse detaile ja informatsiooni sinu seadme, tarkvara või riistvara kohta, mis võib sind identifitseerida, sh seadme unikaalsed tuvastajad (näiteks UDID, IMEI, MAC aadress), brauseri sõrmejälg, IP-aadress ja geolokatsiooni andmed.

Meiepoolne andmete kasutus

Me kasutame sinu isiklikku informatsiooni alljärgnevatel eesmärkidel:

Kolmandate osapoolte veebisaidid & teenused

Spordiennustused.net võib aeg-ajalt kasutada kolmanda osapoolte teenuseid, et tegeleda Veebilehe opereerimiseks vajalike protsessidega. Selliste teenuste pakkujad ei oma ligipääsu teatud Andmetele, mida selle Veebilehe Kasutajad pakuvad.

Lingid teistele veebisaitidele

See Veebileht võib aeg-ajalt pakkuda linke teistele veebisaitidele. Meil ei ole selliste veebisaitide üle kontrolli ja me ei vastuta nende veebisaitide sisu eest. See privaatsuspoliitika ei laiene sinu poolst selliste veebisaitide kasutusele. Soovitame sul lugeda teiste veebisaitide privaatsuspoliitikat või -avaldust enne nende kasutamist.

Veebisaidi funktsionaalsus

Et kasutada kõiki võimalusi ja funktsioone sellel Veebilehel, on võimalik, et pead teatud Andmeid avaldama.

Sa võid piirata oma veebilehitseja Küpsiste kasutust. Edasise informatsiooni jaoks vaata allpool olevat punkti Küpsised.

Küpsised

See Veebileht võib asetada ja saada ligipääsu teatud Küpsistele sinu arvutis. Spordiennustused.net kasutab Küpsiseid, et muuta sinu poolset Veebilehe kasutuskogemust paremaks.

Spordiennustused.net on ettevaatlikult valinud need küpsised ja võtnud vajalikke samme, et alati kindlustada sinu privaatsuse kaitse ja austuse.

Kõik selle Veebilehe poolt kasutatavad Küpsised alluvad praegusele EL Küpsise Seadusele.

Enne kui Veebileht lisab Küpsiseid sinu arvutisse esitatakse sulle sõnumiriba, mis küsib sinu nõusolekut nende Küpsiste lisamiseks. Andes oma nõusoleku Küpsiste lisamisele annad sa Spordiennustused.net'ile võimaluse sulle pakkuda paremat kasutuskogemust ja teenust. Sa võid, kui soovid, keelduda nõusoleku andmisest Küpsiste lisamiseks. Ent sel juhul teatud võimalused Veebilehel ei pruugi täielikult või ootuspäraselt funktsioneerida.

Sa võid valida oma veebilehitsejas Küpsiste lubamise või keelamise. Vaikimisi toetab enamik veebilehitsejatest Küpsiseid, kuid seda saab muuta. Täiendava informatsiooni saamiseks uuri oma veebilehitseja abimenüüd.

Sa võid Küpsised igal ajal kustutatada, kuid selle käigus võid kaotada informatsiooni, mis võimaldab sul Veebilehele ligipääsu kiiremini ja efektiivsemalt, sealhulgas, ent mitte üksnes, isikustatud sätteid.

Alaealised

Spordiennustused.net ei ole mõeldud ühelegi isikule, kellel on vanust vähem kui 18 aastat ega lastele, kes on alla 13-aastased, ning me ei kogu kunagi teadlikult isikuteavet alaealistelt. Kui saame teadlikuks, et kasutaja on alla 18 aasta vanune, siis eemaldame tema informatsiooni enda andmestikust. Me jätame endile õiguse küsida vanuse tõestamist igas etapis.

Sa võid kontakteeruda spordiennustused.net'iga e-posti teel.

open
Top