Ennustused Netelleris – Soorita kiireid ja mugavaid makseid

Eesti spordiennustusportaalid pakuvad mitmesuguseid makseviise. Üks neist on Neteller. Seejuures on ennustused Netelleris kiired ja mugavad, pakkudes igale spordiennustajale kõrget kvaliteeti.

Näita rohkem

Selle maksemeetodi kasuks räägib ka võimalus teostada oma makseid keskmisest privaatsemalt. Erinevalt tavalisest pangakontost ei ole sinu kodupangale näha, mille eest oled konkreetselt Netelleris tasunud. Nüüd teemegi sulle detailse kokkuvõtte kõigest, mida vajad teada enne kui teed sissemakse Neteller kaudu!

Näita vähem
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Olulist teavet Netelleri makseteenuste kohta

Netelleri ametlik logoNeteller on tegutsenud maailma finantsturgudel juba pikka aega. Kõige esimest korda oli võimalik Netelleri teenuseid kasutada juba eelmise aastatuhande lõpus. Alguses seisid nad silmitsi mitmete väljakutsetega: regulatsioonid, kasutajate probleemid jne.

Nüüdseks on aga väiksemast finantsteenuste pakkujast kasvanud välja suur ja korralik maksesüsteem. Iseäranis palju on seda hakatud kasutama just nimelt spordiennustusportaalide kontekstis ning hasartmängude mängimisel veebis.

Kõik algab ikkagi sellest pihta, et spordiennustajad soovivad teha võimalikult kiiresti ja mugavalt makseid. Netelleri täidab just seda eesmärki, kuna võimaldab kasutajatele idee poolest välkkiirusel makseid.

Samamoodi ei sõltu sinu maksete teostamine kellaajast ega asukohast. Võid teha spordiennustussaidile sissemakseid suvalisel ajahetkel kasvõi nutitelefonis olles. Seejuures kehtib sama loogika väljamaksete osas. Kui ennustussait ise raha kinni ei hoia, siis saad ruttu raha oma arvele.

Tänaseks päevaks omab see finantsettevõte kontoreid nii siin kui seal pool Atlandi ookeani. Neil on miljoneid kasutajaid ning kui vaadata tavalisi hinnanguid veebis, siis need on valdavalt positiivsed.

Kusjuures ei tohiks sugugi üllatuseks tulla, et erinevalt PayPalist on Neteller endale palju kasutajaid saanud juurde vinge lojaalsussüsteemi kasutuselevõtu kaudu. Kuna inimesed lähevad hasarti preemiate kogumisel, siis toob see neil veelgi huvilisi juurde.

Kui sa ei taha, et sinu Eesti kodupank näeks jooksval kontoseisul väljavõtteid spordiennustusportaalide sisse- ja väljamaksetest, siis on Neteller super mõte. Kuna Netellerist maha läinud summad on eraldi konto, siis näiteks laenu võtmisel nad seda arvesse võtta ei saa.

Kuidas Netelleri kasutada spordiennustusportaalides

Esimese sammuna on sul vaja veenduda, millistes Eesti spordiennustussaitides on ikkagi Neteller lubatud. Iga korralik Netelleri ennustuste vahendaja on pannud portaali vastava logo. Kui oled veendunud, et sinu poolt välja valitud konkreetses saidis on e-rahakoti tugi olemas, siis tuleb vaadata, kas kontol on piisavalt raha.

Sama ei pruugi sul veel isegi Netelleri kontot olemas olla. Sellisel juhul tuleb endale uus konto luua. Lihtsalt soorita Netelleri registreerumine, mis käib üsna kiiresti. Pead sisestama oma andmed ja autentima ennast ära. Isiku tuvastamine on Euroopa Liidu rahapesu vastaste seaduste tõttu 100% vajalik.

Looge uus konto netelleris

Järgmise sammuna tuleb lisada oma kontole piisavalt raha sissemakse sooritamiseks spordiennustusportaali. Muide, igal juhul pole vajalik oma Neteller kontole raha sisse maksmine. Tegelikult saad selle lihtsalt pangakaardiga ühendada.

Kui kõik eelnev on valmis sätitud, siis mine spordiennustusportaali maksete sektsiooni, kust leiad eest Netelleri. Seda ei pruugi koheselt näha olla, mistõttu tuleb eelnevalt valida e-rahakottide või e-maksete teenuste kategooria.

Erinevad spordiennustussaidid võivad isemoodi infot küsida, et deposiidi tegemist edukalt ära sooritada. Igal juhul tuleb kinni hoida minimaalsetest ja maksimaalsetest sissemakse suurustest. Seda ei sätesta aga Neteller ise, vaid sinu valitud ennustussait.

Pärast deposiidi summa märkimist liigud edasi automaatselt Netelleri saidile, kus tuleb makse ära kinnitada. Seejärel suunatakse sind tagasi spordiennustusportaali. Kõige lõpuks tuleb lihtsalt oma deposiiti ootamata jääda.

Enamjaolt ei pea üldse ootama, kuna makse teostatakse vaid loetud sekundite jooksul. Kui kuskil midagi pidama jääb, siis suure tõenäosusega pole see mitte Netelleri probleem, vaid hoopiski spordiennustussaidi automaatne finantskontrolli tõke.

Kui sul tekib tunne, et sissemaksega on mingi jama, siis võta koheselt ühendust ennustusportaali klienditoega. Nad saavad välja selgitada, kas “kala” on sisse tulnud nende poolt või peaks siiski Netelleriga suhtlema hakkama.

Stressivabad väljamaksed kohe kätte

Kui oled piisavalt palju juba spordipanuseid teinud, siis varem või hiljem on aeg oma võidud välja kanda. Pea kõikides spordiennustusportaalides on võimalik Netelleri deposiidi tegemise korral teha samale kontole ka väljamakse.

Netelleri head ja halvad küljed

Maksemeetodite tõhusus sõltub ikkagi kasutajast ja sellest, kas ta saab oma finantsilised eesmärgid konkreetse makseviisi abil täidetud. Siiski saame loetleda universaalseid plusse-miinuseid Netelleri maksete kohta.

HEAD KÜLJED:

MITTE NII HEAD KÜLJED:

* Kõikuv saadavus: Kahjuks pead arvestama tõsiasjaga, et mitte sugugi kõik Eesti spordiennustusportaalid ei aktsepteeri Netellerit. Kui see on spordiennustuste tegemiseks sinu ainuke sobiv maksevahend, siis ei saa kõikides ennustussaitides oma oskuseid ja õnne mängu panna.

* Võimalikud teenustasud: Sa pea arvestama, et deposiidid on alati 2,5% teenustasuga, kui teed sissemakse oma kontole. See protsent kehtib juhtudel, kui kogusumma jääb alla 20 000 euro. Samas tuleb silmad lahti hoida, sest alati võivad kõne alla tulla mingid täiendavad reeglid. Netelleri väljamakse tasud pole samas turu keskmistest kõrgemad.

Turvalisuse hindamine maksete tegemise osas

Looge uus konto netelleris

Selle makseviisi puhul peab tunnustama ettevõtte pidevat tegevust, et pakkuda kasutajatele võimalikult turvalisi makselahendusi. Kõik nende makseviisi kaudu toimuvad tehingud on sajaprotsendiliselt krüpteeritud.

Kuivõrd Neteller rakendab mitmefaktorilist autentimist, siis saad olla kindel, et kurjade kavatsustega netihäkkerid ei saa kergesti sensitiivsele infole ega rahale ligi. Sellel ettevõttel pole olnud viimasel ühtki suurt häkkimise skandaali.

Loomulikult mängib kindlustunde loomisel rolli see, et tegu on korralikult tunnustatud firmaga finantsjärelvalvet teostavate asutuste poolt. Näiteks on andnud oma heakskiidu Rootsi riiklik finantsjärelevalve, mis on rõhutatult rafineeritud oma karmide reeglite ja standardite poolest.

Teiste makseviisidega võrreldes on Neteller mitmetest lahendustest turvalisem kasutaja seisukohast vaadatuna. Krediitkaartide andmeid on kerge varastada. Kuid Netelleri kaudu krediitkaardi kasutades lisad justkui kaardi juurde täiendava turvakihi, millest on raskem läbi tungida.

Samasuguste e-rahakottidega kõrvutatuna puuduvad Netelleril otsesed turvalisuse eelised konkurentide ees. Pigem on nad võrdväärsetel alustel figureerivad e-rahakotid. Netelleri juhtivat turvalisust saab pigem täheldada väiksema skaalaga hiljuti välja tulnud e-rahakottide võrdluses.

Neteller: Maksud ja lisatasud

Netelleri puhul tuleb arvestada, et sa pead maksma iga deposiidi pealt 2,5% lisatasu. Olid ajad, mil neil oli keeruline lisatasude süsteem, kuid tänaseks on see korda tehtud ja saad üsna võrdselt iga tehingu pealt lisamakse tasuda.

Samas kui läheb väljakannete tegemiseks, siis sõltub suuresti sellest, kuhu sa konkreetse väljamakse soovid teha. SEPA maksete puhul tuleb arvestada 10-eurose tasuga. Küll aga konkurent Skrilli puhul on tegu fikseeritud 3,49% määraga kogusumma pealt.

Alati on võimalik oma lisatasude suuruseid ise madalamaks saada. Selleks on vaja kasutada nende enda Mastercard pangakaardi. See on eeltasutud pangakaart, mida kutsutakse Net+ nime all.

Muidugi on sõltuvad konkreetsed Net+ teenusega kaasnevad tasud ülekande iseloomust, ent keskeltläbi on need maksimaalselt 1,75%. Teatud juhtudel võib olla ülekande makse täiesti 0%!

Kindlasti võib kõikidel Eesti spordiennustajatel tekkida mure: kas Netelleri ülekanded on kuidagi eraldiseisvalt riiklikult maksustatud? Seda ei tasu karta. Eesti seaduste ees võetakse Netelleri kontot kui suvalist teist isiklikku kontot. Pangakonto ja Netelleri konto vahelisi enda eksisteeriva raha ülekandeid ei maksustata.

Asjalood muutuvad, kui peaksid saama Eestis litsentsi mitte omava spordiennustusportaali kaudu rahalise võidu. Sel juhul tuleb ikkagi isegi Netelleri kontole potsatades rahasumma pealt tulumaksu tasuda. Eesti litsentsiga spordisaidist Netellerile võiduraha kandes aga sellist kohustust ei tekki.

Kui nüüd lisatasusid kõrvutada erinevate teiste e-rahakottidega, siis võib öelda, et Netelleril on täiesti mõistlikud reeglid. Just sellepärast ongi nii palju spordiennustajad hakanud seda maksemeetodit eelistama.

Ülekannete ajad ja limiidid

Kui sul on täieõiguslik konto tehtud Netelleris, siis ei ole otseseid limiite igapäevastele tehingutele. Pigem tuleb Netelleri ülekande limiit kõne alla konkreetsete spordiennustusportaalide reeglite ja tingimuste kontekstis.

Tavalisele Eesti pangakontole, näiteks Swedbank või Luminor, raha üle kandmine võtab maksimaalselt 2 pangapäeva. Kui see peaks olema riiklike pühade ajal, siis tuleb arvestada pikemate kandeaegadega.

Spordiennustusportaali deposiitide tegemine käib kähku. Võib julgelt öelda, et see on teiste sarnaste teenusepakkujatega võrdväärsel tasemel. Enamik ülekannetest toimub hetkega ning pikemad ooteajad võivad sõltuda juba spordiportaalist endast. Netelleri väljavõtmise limiit võib otseselt sõltuda spordiennustussaidi enda reeglitest.

Kokkuvõte

Spordiennustusportaalide külastajate seas on Neteller üks tuntumaid maksemeetodeid. See makseviis võimaldab kiireid ja mugavaid kandeid oma spordiportaali kontolt otse Netelleri e-rahakoti saldosse.

Tegu on usaldusväärse ja turvalise makselahendusega. Kui teed Netelleriga ülekandeid, siis sa ei pea muretsema röövellike teenustasude pärast. Samuti ei kuulu tehtavad ülekanded eraldi riiklikult maksustamisele, kuna sinu Netelleri kontot võetakse ikkagi võrdväärse isikliku pangakontona.

Korduma kippuvad küsimused

Sul on võimalus teenida preemiapunkte ja edeneda nende lojaalsusprogrammis. Seda võimalust pole sugugi kõikides e-rahakottides. Pealegi on nad Eesti kontekstis palju rohkem levinud spordiennustusportaalide maksevahendite seas, näiteks kui võrrelda neid PayPal’iga. Pealegi on spordiportaalid aeg-ajalt välja pannud ennustusteboonus Neteller klientidele.
Sa pead esmalt täitma ära kõik vajaliku info, sh nimi ja e-posti aadress. Järgnevalt tuleb aga oma kasutaja ja identiteet kinnitada. KYC ehk TOK reeglid nõuavad, et sa identifitseeriksid ennast sellistes virtuaalsetes finantspakkujates nagu Neteller. Üldiselt on aga registreerumise protsessi optimeeritud selliselt, et see käib kasutaja jaoks võimalikult stressivabalt.
Suur osa väljamaksetest ja sissemaksetest annab sulle ühe punkti iga liigutatud euro kohta. Kuigi osa spordiennustusportaale on preemia kogumise suhtes välistatud, siis muus osas toimib kõik hästi. Isegi krüptoraha soetamise eest saab endale jooksvalt punkte koguda. Hiljem saad neid punkte kasutada näiteks rahaks või kupongideks vahetamisel.
Muud maksed
open
Top