Ennustused PayPalis 2024 – Maksemeetodi detailne arvustus

PayPal on pangahoiuse ja maksete vahendamise teenus, mis on saavutanud tänaseks ülemaailmse haarde. Kui vaadata Eesti e-poodidesse, siis leidub PayPali aina rohkem maksemeetodite all. See näitab kasvavat populaarsust, sh spordi ennustused PayPalis.

Näita rohkem

Kui soovid spordiennustusi teha PayPali abil, siis tasub end kurssi viia kõikide vajalike detailidega. Nii saad olla kindel, et viid arusaamatuste ja probleemide võimaluse täielikku miinimumi. Loe edasi meie põhjalikku artiklit ja saa kõigest teada!

Näita vähem
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Miks üldse teha sissemakse PayPal kaudu spordiennustusportaalides?

PayPali logo Enne konkreetsete detailide juurde minekut vaatame terviklikult PayPali kui maksete vahendamise firma peale. Tegu on ettevõttega, mis on enda turul juba pikka aega tegutsenud. Esimest korda sisenesid nad makseviiside pakkujate sekka 1990ndate lõpus.

Kõigepealt tahtsid asutajad luua tavalise digitaalse rahakoti pärast esialgse äriplaani läbi kukkumist. Samal ajal proovis Elon Musk laineid lüüa X.com pangateenusega. Uue aastatuhande esimeste kuude järel lõid PayPal ja X.com käed ning läksid ühise katuse alla.

Otsus oli suurepärane. Sellele järgnenud aastate käigus seisis ettevõte silmitsi palju probleemidega, mis puudutasid veebipõhiste finantsteenuste pakkumise reguleerimist. Samuti pidid nad tegelema võimalikult turvaliste lahenduste loomisega. Ent see oli kõik seda väärt, sest neid saatis aina kasvav edu.

Juba 2000ndate teiseks kümnendiks sai PayPal ületatud saja miljoni teenuse kasutaja piir. Taolised arengud andsid teenuse loojatele indu juurde, et purustada kõik takistused oma eesmärkide poole liikumise teel, sh seadusandlikud väljakutsed.

Spordiennustusportaalidele on PayPali olemasolu hea uudis, sest see võimaldab teha kiireid sisse- ja väljamakseid. Kuna spordipanustajad soovivad teha makseid võimalikult kiirelt, siis just see maksete teenus sellist lähenemist ka võimaldab. Pealegi on PayPali registreerimine lihtne ja mugav.

Pikaajaline tegutsemine mängib PayPali kasuks: kasutajana on sul võimalik olla kindel, et sa ei katseta “uut ja ägedat” teenust, mis ei pruugi tegelikult väga turvaline olla. PayPal on aastate jooksul teinud palju arenguid läbi, et tagada maksete tegemisel tipptasemel turvalisus.

Kuivõrd PayPal on kasutusel paljudes kohtades veebiavarustes maksevahendina, siis on spordiennustuses saadud võite eriti mugav šoppamiseks kasutada. Kui peaksid endale mõnusa võidu saama, siis saadki koheselt raha ostude tegemiseks kasutada.

PayPal kasutamine spordiennustusportaalides

Aeg on vaadata konkreetselt, kuidas kasutada seda makselahendust deposiitide ja väljamaksete tegemiseks PayPali ennustuste vahendaja saidis. Selleks pead arvestama, et sul on üks põhiline viis ning kaks vähem tuntud alternatiivi.

Esimene variant on konkreetselt PayPal ennustusboonus saamiseks Balance’i kasutamine sisse- ja väljamakseks spordiennustusportaalis. Teisisõnu on tegu sinu saldoga PayPal makseportaalis, mida kasutad otseselt makse sooritamiseks.

Kuidas kasutada Paypalit spordiennustuses

Kui aga spordiennustusportaalis pole PayPal’i lisatud maksevahendite alla, siis ei tasu koheselt meelt heita. Tegelikult on sul kaks täiendavat varianti: PayPal’i krediitkaardi kasutamine või saldolt vajaliku summa kolmanda teenusepakkuja kontole kandmine.

Krediitkaart tähendab konkreetselt seda, et PayPal väljastab sulle krediitkaardi, mida saad hakata kasutama spordiennustussaitides, kus on Mastercard/Visa/American Express tugi. Kolmas teenusepakkuja võib olla näiteks mõni Eesti pank. Kannad lihtsalt PayPali saldolt raha sinna pangakontole ning kasutad seda kontot ennustuste tegemiseks.

Vaadates laiemalt spordiennustusportaalide turule, siis ennustusteboonus PayPal kaudu pole sugugi ebarealistlik asi, mida võiks oodata. Enamasti on see sissemakseboonuse vormis.

Kuidas PayPali kasutada otsese maksekanalina?

Esimese sammuna pead tegema kindlaks, et spordiennustusportaal toetab PayPali makseid. Selleks vaata siit samast portaalist konkreetse spordiennustussaidi kohta maksemeetodite infot. Kui oled juba registreerunud kuhugi, siis kontrolli maksete sektsioonist selle järele.

Kui oled leidnud PayPali logo spordiennustusportaalist, siis tuleb järgmise sammuna veenduda, et sul on sissemakseks piisav summa kontol olemas. Vaata oma PayPal Balance alt, kui palju raha sul väljakandeks on saadaval.

  1. Vajuta sissemakse nuppu ja kirjuta spordiennustusportaalis täpselt, millise summa soovid PayPal kontolt enda ennustuste saldosse üle kanda.
  2. Liigu PayPal kinnituse vahelehele, kus saad aktsepteerida ülekande tegemise. Kui sa oled välja loginud PayPal’ist, siis pead uuesti sisse logima kinnitamise eesmärgil.
  3. Naase spordiennustuste lehele ja peaksidki leidma koheselt üle kantud raha oma saldo alt.

Selliste maksete pluss ongi see, et PayPali sissemakse kestvus peaks olema praktiliselt hetkeline. Kui oled oma ülekande ära kinnitanud, siis vabastab koheselt makseteenuse pakkuja summa ning võimaldab selle ülekannet spordiennustussaidi kontole.

PayPal kasutamine kolmandate teenusepakkujate kaudu

Oletame, et sul on PayPal’i kontol raha, ent konkreetses spordiennustusportaalis pole võimalik seda maksemeetodit kasutada. Sel juhul on siiski võimalik visata mängutulle PayPal’il paiknev raha; lihtsalt on vajalik teha ära eelnev ülekanne kolmandale teenusepakkujale.

Näiteks Eesti pangakontodega pole mitte mingit probleemi. Sul on võimalik hõlpsalt kanda raha üle oma PayPal kontolt suvalisele IBANi omavale Eesti pangale. Seda saad juba omakorda kasutada paljude spordiennustusportaalide makseviisiks.

Samamoodi saad tegelikult kanda raha üle muudele pangandusteenustele, millel on olemas kehtiv IBAN. Tegu on Euroopa sisese maksega, nii et sinna ei lähe otsa mitte mingeid teenustasusid.

Kindlasti tuleb olla tähelepanelik sellistel juhtudel, kui hakkad raha üle kandma mingitele kolmandatele osapooltele, mis asuvad väljaspool Euroopa Liitu. Sel juhul võib vabalt lisanduda teatavad teenustasud. Sama kehtib võitude üle kandmisel tagasi oma PayPal kontole.

PayPal enda krediitkaartide rakendamine ennustusteks

Tegelikult on PayPal’il endalgi loodud krediitkaarte, mida peaks vähemalt teoorias olema võimalik kasutada sellistes spordiennustussaitides, mis toetavad Mastercardi, Visa või American Express logoga kaarte.

Maksmiseks kasutage Paypali deebetkaarti

Samas pole ametlike ettekirjutuste järgi võimalik Eesti kodanikel sellist kaarti kasutada. Korduvalt on aga Eesti spordiennustajate seas olnud edulugusid, kus kavalate meetodite kaudu on siiski selline kaart enda valdusesse saadud.

Tee alati kindlaks, et järgid kõiki kehtivaid reegleid ja seaduseid. Kui neid järgides saad endale ikkagi PayPal krediitkaardi, siis lihtsalt kasuta seda vastavates spordiennustuste portaalides maksevahendina.

Taolise lahenduse juures on oluline jälgida, et sooritaksid kõik autentimised õigesti. Näiteks MC puhul pead liikuma läbi Mastercard 3D-süsteemi süsteemi, kus pead igat sissemakset unikaalse parooliga veel kord kinnitama.

Märka kindlasti, et sul on võimalik isegi liita mõnest muust pangast pärit pangakaardi oma PayPal kontoga teatud tingimustel. Sellel makseviisil on alati juures mitmesugused turvalisuse ja autentimise tasemed. Kui oled piisavalt identifitseeritud PayPal jaoks, siis kaasneb sellega võimalus saada lisada rohkem kaarte ning sättida kõrgemaid ülekannete limiite.

Kasutamisega kaasnevad tasud, limiidid ja ülekande ajad

Sa ei pea tegelema igasuguste lisamaksetega, kuna tavaolukorras puuduvad PayPali väljamakse tasud. Kui kasutad lihtsat Eesti IBAN kontot, siis ei võta keegi sinu maksete pealt enam täiendavaid rahasummasid maha.

Tasud tulevad sisse valuutade vahetamisel. Kui sa peaksid oma PayPal kontole kandma mingis kindlas valuutas raha ning soovid selle pärast IBANile eurodes välja kanda, siis konversiooni sisse on arvestatud lisatasu. Tasu suurus sõltub valuutast.

Jällegi sõltuvad PayPal krediitkaardilt raha välja võtmise teenustasud konkreetsest valuutast, millega opereerimine käib. Üldjuhul on aga vähim võimalik tasu 25 eurosenti ning suurim raha väljastamisega seotud maksumus 10 €.

PayPali ülekande limiit pole probleemiks, sest kui sul on täies ulatuses avatud kasutaja, siis ei hakka nad su jooksvaid rahade kandeid piirama. Selleks tuleb aga end korralikult ära identifitseerida.

PayPal spordiennustussaitide head ja vead

Paypali kasutamise plussid online -kihlvedude saitidel

Loomulikult pole ükski maksemeetod üdini suurepärane. Kõikide makseviiside korral on teatavaid kitsendusi, millest tasuks kasutajana teadlik olla. Sel juhul saad paremini planeerida oma spordiennustuste tegemist.

Head Küljed:

  1. Turvalisus on kõrgel tasemel! Kui sa valid enda maksemeetodiks PayPal’i, siis võid alati olla veendunud, et kõik sinu maksed toimivad kiiresti ja hõlpsalt. Sa ei pea muretsema kahtlaste teenusepakkujate või sagedaste andmeröövide pärast. Pikk ajalugu kinnitab nende jätkusuutlikkust turvalisuse valdkonnas.

  2. Maksed toimivad kiiresti! Tüdimus tuleb kiiresti peale, kui pead oma sisse- või väljamakseid tükk aega ootama. Tänapäevase elukiiruse juures oleme rahul vaid väga kiirete maksetega ning PayPal suudab seda oma süsteemiga kõikidele pakkuda. Kui ennustussait ise su raha kinni ei hoia, siis töötab PayPali väljavõtmise kestvus välkkiirelt.

  3. Privaatsus on keskmisest parem! Tehes oma spordiennustusi tavalise Eesti panga kaudu võid olla kindel, et näiteks laenu saamisel võetakse sellised väljaminekud luubi alla. Kui sa ei taha endale lisaprobleeme, siis PayPal’i sugune maksesüsteem kaotab kõik sellised mured täielikult ära.

  4. Laialdased võimalused PayPal’i kaudu! Arvesta sellega, et isegi kui spordiennustusportaal otseselt PayPal’i ennast ei toeta, siis on sul võimalik erinevate PayPal krediitkaartide ning muude võimaluse kaudu ikkagi raha kasutada. Võib öelda, et seega on PayPal tavapärasega võrreldes tunduvalt mitmekesisema kasutusalaga.

Cabeza mitte nii küljed

  1. Identifitseerimise küsimused! Kui sa oled täiesti esmakordne PayPal’i kasutaja, siis ole valmis selleks, et pead pikemalt ennast tuvastama. Tihti küsib PayPal näha su isiklikke üüriarveid või muid tõendeid, mis näitaksid, et sa oled ikkagi see inimene, keda end esitlemas oled.

  2. Ajutised konto sulgemised! Ei, see pole tavaline asi, kuid siiski võid netiavarustest leida tuhandeid lugusid, kus on inimestel ootamatult konto suletud. Muidugi on tavaliselt võimalik see avada, ent siiski tasub ettevaatlik olla. Ei ole mõtet liiga suuri summasid ainult PayPal’is hoida.

  3. PayPal Balance saadavus puudub Eestis! Eesti spordiennustusportaalide seas ei aktsepteeri mitte keegi tavalist Balance-tüüpi makset. Ilmselgelt on võimalik kasutada teisi viise PayPal’i raha rakendamiseks, kui selliseid otsemakseid keegi pole veel toetama hakanud. Ilmselt hakkab neid võimalusi edaspidi juurde tulema.

Turvalisus on korralikul tasemel

Paljud spordiennustajad muretsevad selle üle, kas nende kasutatavad maksemeetodid on ikkagi kõrgel tasemel turvalisusega. Selle konkreetse makseviisi puhul ei pea ohutuse üle sugugi muretsema.

Paypal on kihlveo saitidel kasutatav turvaline makseviis

Võimalikud tehingud on alati kaetud krüptsiooniga, mis vastab maailma kõrgeimatele standarditele. Kui keegi peaks juba sinna finants-süsteemi saama sisse häkkida, siis tähendaks see maailmale veelgi tõsisemaid probleeme.

Kasutusele on võetud erinevad süsteemid, mis pakuvad kasutajatele lisakindlust. Kui sa tunned näiteks, et keegi on sulle rahaliselt liiga teinud, siis saad koheselt sellest PayPal’i teavitada. Neil kehtib igasuguste petuskeemide suhtes võimalus 60 päeva jooksul raha tagasi saada.

Alternatiividega võrreldes ei saaks öelda, et teised levinud maksemeetodid oleksid otseselt parema või kehvema turvalisusega. Kindlasti on aga PayPal turvalisem kui keskmine krediitkaart.

Kui kurjamid saavad sinu krediitkaardi infole ligi, siis sel juhul võivad nad hakata sellega koheselt oste sooritama. Kusjuures PayPal võib toimida turvalise kardinana sinu pangakaardi ees, kuna ennustusportaalides maksad mitte otseselt krediitkaardiga, vaid hoopiski e-rahakoti kontoga.

Kokkuvõte – PayPal spordiennustusportaalides

Selge on see, et PayPal on üks kõige olulisemaid makseviise spordiennustajate jaoks, kuna see võimaldab turvalisemaid ja privaatsemaid makseid. Pealegi toimivad maksed tavaliselt vaid mõne hetke jooksul.

Kui sa pole veel hakanud PayPal’i kasutama, siis tasub seda kaaluda küll. Lihtsalt tea, et Eesti spordiennustusportaalides ei ole võimalik otsesed maksed. Sa pead liitma pangakaardi PayPal’iga või kandma oma PP kontolt üle mõne toetatud maksemeetodi kontole raha.

Korduma Kippuvad Küsimused

Esmalt võid proovida mõnda pangakaarti ühendada PP kontoga või hoopiski taotleda maksepakkuja enda krediitkaarti. Viimane pole küll ametlikult saadaval, et mitmetel Eesti spordipanustajatel on see õnnestunud. Samas on võimalik alati kasutada oma PayPal kontol olevaid ressursse ning neid üle kanda mõne Eesti panga kontole. Sel juhul küll ei säili kõrgel tasemel privaatsus.
Tegelikult on PayPali väljavõtmise limiit otsese piiranguta, kui oled täitnud kõik vastavad reeglid ära. Sa pead selleks oma isiku täielikult tuvastama, liikudes samm-sammult Full Authentication tüüpi kasutaja poole. Loomulikult on limiidid hoopiski kehtestanud iga spordiennustusportaal ise. Selle koha pealt peaks juba tegema ise järeldusi, vaadates konkreetse spordiennustussaidi reegleid.
Kui sa teed tavalisi Euroopa Liidu makseid, siis ei tohiks kaasneda mitte mingeid ootamatuid lisakulusid. Probleemid hakkavad tekkima siis, kui sa teed makseid täiesti kolmandatest riikidest. Sel juhul sa pead vaatama põhjalikku tabelit ja abimaterjale PayPal kodulehel, kus on ilusti lahti selgitatud erinevate riikide kontode ja kasutajate vahelised lisatingimused.
Muud maksed
open
Top