Meist - Kes me oleme?

Meie meeskond on kokku pandud ainult inimestest, kes armastavad ühel või teisel moel spordiennustusi. Sellest ühisest kirest on alguse saanud portaal, mis toob sinuni parimad spordiennustuste saidid Eestis. Erinevad tiimi liikmed keskenduvad mitmesugustele aspektidele, mis on spordipanuste tegemise seisukohast olulised.

Kõik meeskonnaliikmed on aktiivsed panustajad. Ainult vahetu kogemus suudab anda meile info, mida läheb tarvis edukaks analüüsiks. Oleme läbi aegade kõik teinud ka olulisi vigu spordiportaalide adekvaatsuse hindamisel. Just see kogemus ja vigadest õppimine annab meile tänasel päeval professionaalsuse taseme, mis võimaldab meil teile kvaliteetseima info tuua.

Olles pühendunud spordiennustuste maailma avastamisele, aitame sul leida parimaid tervitusboonuseid, kuumemate koefitsientidega portaale, sõbralikemaid klienditoe töötajaid ning laiemat valikut spordialasid. Meie välja töötatud filtrid ja hinnangu kriteeriumid võivad osadele karmid tunduda, ent need on vajalikud tõeliselt asjakohaste arvustuste pakkumiseks.

Nüüd leiad meie kõigi kohta eraldi pikemad kirjeldused, et saaksid tiimi liikmetega lähemalt tutvust teha:

Peeter - Spordiennustused.net
Peeter
Sirje - Spordiennustused.net
Sirje
Ragnar - Spordiennustused.net
Ragnar
Jaan - Spordiennustused.net
Jaan

Peeter Salmi

Ma olen tegelenud spordiennustustega juba üle kaheksa aasta. Läbi aegade on alati üks mu lemmikuid spordialasid olnud jalgpall. Mängisin noortekoondises kuni sain 19-aastaseks. Pärast seda olen professionaalsema osa jalgpallist seljatanud. Nüüd mängin hobikorras koos vanade sõpradega ja keskendun peamiselt jalgpallimatšidesse panustamisele.

Aastate möödudes olen hakanud mõistma, mis ikkagi teeb ühest spordiennustuste saidist eduka tegija ning mida jääb kehvematel turu liidritest puudu. Seniks on minu parim spordiennustustega saavutatud võit olnud peaaegu 4000 eurot. Selle sain mitmikpanustega matši käigus, mis sai minu jaoks tõeliselt legendaarseks mälestuseks. Siin saidil vastutan peamiselt selle eest, et tuua teieni koefitsientide, panuseturgude ja spordialade osa ülevaadetest.

Sirje Kapp

Mind on alati paelunud kaks asja: sport ja disain. Virtuaalsete kihlveokontorite teema on seega minu jaoks olnud kahte huviala ühendav projekt. Spordi poolest saan hasartselt kaasa elada põnevaimatele kohtumistele nii Eestis kui mujal. Disain on aga spordiennustuste portaalide juures minu jaoks kriitilise tähtsusega element. See suunab ja vormib kasutajate kogemust.

Mina tegelen arvustuste juures alati navigatsiooni ja saidi ülesehituse küsimustega. Seda ka mobiilsete versioonide ning äppide juures. Mulle meeldib isiklikult kõige rohkem panustada võrkpalli ja korvpalli. Võib-olla sellepärast, et kasvasin nende kahe alaga üles. Mu isa on väga kõva korvpallur (ja 1.94 m pikk!) ja mu vendki on täitsa kibe käsi olnud. Kogu see entusiasm on hakanud mindki sütitama ja just seepärast elan nendele sündmustele kõige rohkem kaasa.

Ragnar Aamets

Juba keskkooli lõpetamisel oli mu klassijuhataja sajaprotsendiliselt kindel, et lähen finantsi õppima. Ja nii juhtuski! Mind huvitavad meeletult numbrid ja valemid. Võib-olla kõlab see nohiklikult, aga olen selle kire üle uhke! See kirg kandis mind spordiennustuste maailma. Otsin alati uusi ja põnevaid strateegiaid, et ennustades kena kasumi kokku ajada.

Mu rekord on siiani olla ühe kuu raames plussis 6700 euroga. Loomulikult ei lähe mul alati nii hästi. Olen ka miinustes olnud. Sellepärast tuletangi kõikidele meelde, et tuleb panustada ainult rahaga, millest oled nõus teoreetiliselt loobuma. Igal muul juhul on tegu aga mõnusa meelelahutusega. Isiklikult teen alati põhjalikku analüüsi ja kasutan isegi Exceli tabeleid. See võib tunduda kreisi, aga ma ei oska lihtsalt teisiti. Kõige rohkem meeldib mulle ennustada jalgpalli ja korvpalli. Aeg-ajalt teen panuseid täiesti tundmatutele spordialadele, sest tahan enda oskusi proovile panna. Ja lihtsalt äge on ka!

Jaan Haabik

ESport ja virtuaalsport on minu absoluutsed lemmikud. Olen taoliste valdkondadega tegelenud juba üle kuue aasta. Spordiennustused on minu jaoks lisapõnevus juba niigi kaasahaaravate teemadega. Virtuaalsporti vaatan otse loomulikult ainult ennustamise eesmärgil. Mulle meeldib, et ei pea reaalseid matše ära ootama. ESporti aga nautisin juba tükk aega enne, kui oma esimesi ennustusi üldse tegin. Mu absoluutne lemmik on League Of Legends. Pelan seda ise juba aastaid ja naudin täiega vaatamist, kuidas teised mängivad.

Kui tuli teemaks, et kas tahan projektis kaasa lüüa, mille eesmärk on reastada Eesti parimad spordiennustuste portaalid, siis mis mul üle jäi? Ikka lõin kampa! Ei kahetse karvavõrdki, kuna see projekt on mind palju õpetanud, olles siinses meeskonnas kõige noorem liige. Lõpetuseks tahan mainida oma suurima unistuse: täielikult virtuaalset reaalsust kasutavad ennustussaidid. Paned klapid silmade ette ja lihtsalt teed kõike VR-is. Kas see on tulevik? Mina küll loodan seda.

open
Top