Euteller ennustused ja detailne ülevaade makseviisi kasutamisest

Euteller on peamiselt küll Soome maksevahend, ent pole mingi saladus, et väga suur hulk eestlaseid töötab ja elab põhjanaabrite juures. Seepärast tuleb automaatselt teemaks ka Eutelleri kasutamine spordiennustuste tegemiseks.

Näita rohkem

Tegu on ühe parema variandiga kõikidele neile spordipanuste tegijatele, kes soovivad pigem jääda anonüümseks oma maksete tegemisel portaalidesse. Just seda Euteller võimaldabki ning allpool teeme kõikidest vajalikest detailidest ülevaate!

Näita vähem

Parimate maksemeetoditega kihlveokontorid

*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Euteller maksevahendina spordiennustusportaalides

Euteller ametlik logo

Euteller on Soomest pärit makseviis, mis loodi 2007. aastal. Ettevõte loodi algselt selleks, et hõlbustada online makseid, sest sel ajal ei olnud peaaegu üldse muid teenuseid saadaval.

Eutellerit on väga lihtne kasutada, kuna see ei nõua konto loomist ja sissemakse tehakse otse internetipanka. Niiviisi hoiad aega kokku ning sa ei pea hakkama oma isiklikke andmeid kuskil eraldiseisvalt jagama.

Loomulikult on Eutelleri puhul suurepärane, et see on Põhjamaise kvaliteediga, sest alati on tore kasutada rahvusvahelise teenuse asemel regionaalset teenust. See on end täielikult tõestanud ja sellega pole mingeid skandaale ega halbu uudiseid seotud.

Kui sa ei oska soome keelt, siis pole probleemi, sest saad oma asju ka inglise keeles teha. Euteller ennustuste vahendaja on üks variant, aga ka väljaspool on seda maksemeetodit saadaval. See on väga populaarne makseteenuse pakkuja näiteks internetiostude puhul.

Euteller töötab läbi internetipankade. Ta teeb koostööd paljude pankadega, välja arvatud mõne spetsiifilisema väikese pangaga. Sul on võimalik kasutada näiteks Siirto, Nordea ja Danske Banki pangakontosid.

Hoiused on kohesed ja see on turvaline meetod tänu kaitsemeetmetele, mida see soodustab. Euteller on seega suurepärane makseviis, kui soovite teha kiire ja sujuva sissemakse otse oma internetipangast, kasutades oma isikutunnistust.

Peaasjalikult on antud meetod mõeldud sissemakseteks. Väljamaksete puhul ei saa neid enamikus spordiennustusportaalides teha.

Positiivse noodi pealt ei pea ka muretsema, mis oleks potentsiaalne Euteller väljavõtmise limiit. Kui pole, siis pole!

Ilmselt tulevikus tehakse muudatus, et kõikides oleks võimalik, kuna vastasel juhul hakkab kontseptuaalse koha pealt Trustly neile liiga kandadele astuma.

Mida tuleks arvestada Eutelleriga deposiidi tegemisel?

Euteller sissemakse kestvus on kiire. Terve protsess on mugav! Raha ülekandmiseks on vaja vaid oma pangaandmeid, mis tuleb sisestada samamoodi, nagu oleksite sisse loginud oma pangakontole või kasutaksite juba teada ja tuttavat valitsuse veebisaiti.

Järgnevalt juhatame teid samm-sammult läbi, kuidas kohene sissemakse toimib:

Kuidas Eutellerit kasutada väljamaksete jaoks?

Euteller ei paku mitmetes spordiennustussaitides võimalust raha välja võtta. Kuid ei tasu muretseda! Nimelt saab probleemide korral kasutada alternatiivseid lahendusi: väljamakseid saab teha teise makseteenuse pakkuja abil.

Trustly on ka online pangaülekandega tegelev ettevõte, mille kaudu saate oma võidud välja võtta, kui olete teinud oma sissemakse Eutelleri abil. Mõned spordiennustussaidid võimaldavad kasutada ka tavalist pangaülekannet.

Siiski peaksite eelnevalt kontrollima ennustuste portaali klienditoega, sest eri saitidel võivad need väljavõtmise meetodid erineda. Kõige levinum meetod on siiski Trustly, mida kasutatakse koos Eutelleriga.

Kui kuskil peaks olema võimalik ikkagi Eutelleriga välja maksta, siis Euteller väljamakse tasud sõltuvad juba konkreetsest lepingust virtuaalse ennustuskontori ning maksete vahendaja vahel.

Top plussid ning miinused

Ükski maksevahend ei ole spordiennustusportaalides 100% ideaalne. Tuleb lihtsalt ennustajana kaaluda, millised tugevused ja nõrkused ning nende tasakaal sulle kõige rohkem sobib. Allpool loetlemegi TOP plussid ja miinused üle!

Mida on head:

Mida on kehvemat:

Eutelleri turvalisuse tase

Eutelleri kasutamine spordiennustussaidil on turvaline ja ohutu. Euteller on Soome makseteenus, mille peakorter asub Turku linnas ja mille üle teostab järelevalvet Soome finantsinspektsioon (Finanssivalvonta).

Soomes on raha käitlemine rangelt reguleeritud ja selleks, et saada tegevusluba, peab ettevõte vastama rangetele litsentseerimisnõuetele. Soomes kehtivad finantsasutustele ühed maailma kõige rangemad litsentseerimisnõuded ja turvalisust võetakse alati tõsiselt, nii et Euteller on turvaline nagu kivi.

Eutellerit kasutatakse alati väga turvaliselt teie enda panga kasutajaliideses, nii et te ei pea kunagi sisestama oma internetipanga andmeid kolmanda osapoole serverisse.

Euteller on juba praegu hea vahend vastutustundlikuks mängimiseks oma turvalisuse tõttu. Veel üks hea asi on see, et Eutellerit ei saa kasutada võlgadega panustamiseks. Saate teha spordiennustussaitidesse sissemakseid ainult siis, kui teie pangakontol on raha. Saate hõlpsasti jälgida oma rahakasutust pangatehingute või pangakonto väljavõtte kaudu.

Eutelleriga on lihtne maksta ja see funktsioon võib olla väljakutse, kui ennustajal on probleemiks liigne panustamine. Lihtsad hoiused võivad mõnel juhul viia märkamatute ülepakkumisteni. Sellisel juhul on soovitatav kasutada Eutelleri blokki, mille saab kätte, kui saadate taotluse Eutelleri klienditeenindusele.

Pealegi on Eutelleri olemasolu spordiennustussaitide maksevõimaluste nimekirjas juba omaette usalduse embleem. See firma ei paku makseteenuseid suvalistele “nurgatagustele” firmadele, tehes koostööd ainult litsentseeritud spordiennustusportaalidega.

Võimalikud lisatasud ja kandeajad

Euteller ülekande limiit on igas virtuaalses kihlveokontoris isesugune. Kõik sõltub sellest, millised reeglid on kehtestatud. Lisatasusid enamjaolt ei tule juurde. See tähendab, et portaal ise maksab teenustasud kasutaja eest kinni.

Kandeajad on alati kiired. Sa ei pea hakkama oma rahade laekumist ootama, kuna see on täiesti tänapäevaselt välkkiire meetod.

Kokkuvõte - Kuidas lihtsustab Euteller spordiennustuse ülekandeid?

Panganduse vahendaja Eutelleri näol on tegu Soome turule keskenduva maksemeetodi pakkujaga. Küll aga elavad ja töötavad Soomes kümned-kümned tuhanded eestlased, mistõttu puutuvad nad sellega seal kokku.

Eutelleri puhul on hea teada, et tegu on täielikult turvalise lahendusega, mis ühendab pangakonto ohutute kanalite kaudu spordiennustusportaali konto saldoga. Saad teha sissemakseid ja paljudel juhtudel ka väljamakseid.

Sarnaselt väljamaksete piiranguga võivad harvadel juhtudel kaasneda selle makseviisi rakendamisega teenustasud. Sel juhul need aga üle 2% ei kasva. Üldiselt on tegu laieneva makseteenusega, mis võib varem või hiljem täielikult ka kodumaisele turule siseneda.

Korduma kippuvad küsimused

Tavapäraselt liigub Euteller sissemakse sinu kodupanga konto ning spordiennustussaidi rahalise konto vahel ainult mõne hetke jooksul. Seejärel saadki juba hakata oma rahasummasid kasutama spordipanuste tegemiseks. Kui esineb viivitusi, siis tuleb lihtsalt ühendust võtta klienditeenindusega. Oleme täiesti kindlad, et saad endale sel juhul hõlpsalt ja kiirelt probleemidele või küsimustele lahendused.

Põhjus on selles, et Euteller on seotud peamiselt pankadega, mis on suunatud Soomes elavatele inimestele. Samas on nii paljud eestlased Soome pangakontodega, nii et huvi Eutelleri kui makseviisi vastu spordiennustusportaalides on reaalne. Kuna Eestis levitab rohkelt end Trustly, siis pole absoluutselt välistatud, et see sama Euteller oma haaret ka siin riigis mingil hetkel laiendama tahab hakata.

Muidugi on! Selle koha pealt on sul võimalik täiesti muretu olla, kuna boonuste saamise tõenäosust Eutelleri kasutamine kuidagi negatiivselt ei mõjuta. Küll aga tasub olla teadlik sellest, et eraldiseisvaid Eutelleri makseviisi kasutavatele ennustajatele mõeldud preemiaid ja ennustuse boonuseid tavaliselt ei jagata. Samuti kehtivad Eutelleriga saadud boonustele täpselt samamoodi nõuded läbipanustamise ning maksimaalsete võitude osas nagu iga teise promotsiooni puhul.

Jah, Euteller ongi just selle poolest tuntud, et tegu on usaldusväärse ja turvalise lahendusega veebipõhiste maksete tegemiseks. Sa ei jaga oma isiklikke pangaandmeid otse spordiennustussaidiga, vaid kõik see käib läbi turvalise vahendaja. Pealegi on võimalik ka isikliku ohutuse peale mõelda. Kui tunned, et hakkad liiga palju tegema spordiennustusi, siis on alati võimalik Eutelleri kaudu enda ligipääsu maksetele piirata ja seeläbi limiteerida oma isikliku eelarve kasutamist.

Üldjoontes on Euteller lisatasudest vaba, sest spordiennustussaidid ise absorbeerivad kõik täiendavad lisakulud oma raamatupidamisse. Samas on aga selliseid saite, kus peab ikkagi ennustaja ise hoolitsema täiendavate tasude maksmise eest. Sel juhul tasub olla lihtsalt valvas ja oma spordiennustamise eelarve planeerimise käigus sisse arvestada võimalikud kulud.

Muud maksed
open
Top