Paysafecard ennustused - Kogu info temaatikast

paysafecard on põhimõtteliselt eelmakstud kaart, mis võimaldab sul teha sissemakseid spordiennustusportaalides. Tegu on eriti kasuliku kaardiga neile Eesti ennustajatele, kes teevad oma panuseid välismaalt.

Näita rohkem

Kuigi kodumaal võib öelda, et see makseviis on alles hoogu kogumas, siis selge on see, et mugavuse tõttu ja Skrilliga samasse gruppi kuulumise poolest võib see veel tunduvalt turuosa võita. Loe edasi, et saada teada kõikidest detailidest!

Näita vähem
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Baasalused paysafecard kohta, mida on vaja kindlasti teada

Baasalused paysafecard kohta

paysafecard on ettemakstud makseviis, mis pakub suuremat turvalisust online tehingute puhul. Kliendid saavad osta paysafecardi koode väärtusega 10 kuni 100 eurot kohalikest kauplustest ja kasutada neid veebimaksete tegemiseks või deposiitide tegemiseks paysafecardi ennustuste vahendaja juures. Krediitkaardiandmeid või pangaandmeid ei jagata saitidel kunagi, mis tähendab, et see on turvalisem viis ostude sooritamiseks. 16-kohalise PIN-koodi saab osta sularaha eest ja ametlikul paysafecard'i veebisaidil on loetletud paljud kohad teie piirkonnas, kus need on saadaval.

paysafecardi koodid on saadaval erinevate väärtuste jaoks, tavaliselt vahemikus 10 kuni 100 eurot või sellega võrdsustatud summa. Ettemakstud koode saab kasutada rahvusvaheliselt ja teenus toetab makseid erinevates valuutades. paysafecard'i aktsepteeritakse enam kui 40 riigis, kuid kõige populaarsem on see Austraalias, Uus-Meremaal ja Põhja-Ameerikas. paysafecard pakub ka tasuta mobiilirakendusi iOS- ja Android-seadmetele, mis võimaldavad klientidel hoida kõiki oma koode ühes kohas ja vaadata saldot igal ajal. Mobiilimakseid saab teha QR-koodide abil otse rakendustest.

paysafecard'i saab kasutada erinevates veebipoodides, kuid eriti populaarne on see makseviis online-kasiinode, online-spordiennustuse ja pokkeri saitide mängijate, samuti mobiilimängurakenduste ja espordi mängijate seas. 2013. aastal omandas makseteenuse pakkuja Skrill paysafecardi, mille tulemusel saab nüüd kaarti kasutada Skrilli ja NETELLERI e-rahakottide laadimiseks.

paysafecard on saadaval üle pooles miljonis (ka virtuaalses) kaupluses üle maailma ja selle peamine eelis on see, et see aitab teil oma kulutusi kontrollida. Seotud deposiidiprotseduur aitab teil oma kulutusi planeerida, mis on hasartsema veebimeelelahutuse korral väga kasulik. See muudab paysafecard sprodiennustussaitide puhul ideaalseks valikuks.

Paljud kasutajad soovivad jääda anonüümseks, kui nad mängivad pärisraha eest ja see on suur eelis, mida paysafecard oma kasutajatele pakub. Kõik, mida pead tegema, on osta paysafecard kauplusest ja alustada mängimist, ilma et jagaksid mingeid isikuandmeid.

Ei ole üllatav, et paysafecard on turvaline maksmise võimalus. See sõna on ju ettevõtte nimes. Selle kasutamise ajal jäävad teie andmed anonüümseks ja teil on täielik kontroll selle üle, kui palju soovite hoiustada ja millal soovite seda aktiveerida.

paysafecardil on enda äpid ka olemas

Kas teil oleks pigem kõik paysafe'i kaardi koodid spordiennustusportaali jaoks käepärast? Seda saate teha paysafecardi rakenduse kaudu. Logige sisse oma "my paysafecard" kontole ja lisage oma kaardid, et teil oleks alati ülevaade.

Saate skannida oma vautšeril olevat QR-koodi. Summa ilmub automaatselt teie rakenduses olevale saldole. Suur pluss on see, et seda rakendust saab lukustada erinevatel viisidel. Kasutage sisselogimiseks sõrmejälge, kasutajanime, parooli või kaheastmelist kinnitust. Kasutage rakendust makse kiiremaks tegemiseks.

paysafecard sissemaksete tegemine spordiennustusteks

paysafecard sissemaksete

Protsess ei erine deebet- või krediitkaardi kasutamisest internetis, kuid klientidele on tagatud parem kaitse. Lisaks võivad paysafecardi mobiilirakendused teha asjad veelgi mugavamaks, näidates lähimad kohad, kus saab osta ettemakstud koode. Nii saate raha kiiresti ja lihtsalt paysafecardiga sisse maksta.

  1. Osta paysafecard koodiga: Saate lähima asukoha leida paysafecardi veebisaidi või rakenduse abil. Tasusid ei ole, nii et makstav summa on koodis olev summa.
  2. Leia parim spordiennustusportaal: Parimad kasiinod, mis aktsepteerivad paysafecard'i, on loetletud sellel lehel, registreerige tasuta konto mõne minuti jooksul.
  3. Mine kassasse ja vali paysafecard: Pärast registreerumist peaks hoiustamise nupp olema ennustussaidil selgelt kuvatud. Vajutage sellele, et vaadata kassat ja olemasolevaid sissemaksevõimalusi. Jätkamiseks valige nimekirjast paysafecard.
  4. Sisestage kood ja summa: Enamikul juhtudel saate mitut paysafecard koodi kombineerides hoiustada nii vähe kui 10 eurot või kuni 1000 eurot. Pange tähele, et on võimalik kasutada ainult osa ühe koodi jäägist ja ülejäänud osa on endiselt saadaval tulevaste maksete tegemiseks.
  5. Kasuta raha paysafecard spordiennustuste tegemiseks: Tehingud toimuvad koheselt ja parimad ennustuslehed ei võta sinult hoiuste eest tasu. paysafecardil on siiski 2% tasu maksete eest muus valuutas kui see, milles PIN-kood on saadud.

paysafecardi head ja vead

Käes on aeg heita pilk peale peamistele tugevustele ja vigadele, mis kaasneb paysafecard teenuste kasutamisega. Nii saad ise hinnata, kuidas spordiennustuste jaoks selle maksemeetodi kasutamine lõpuks tundub.

Positiivsed aspektid:

Negatiivsemad aspektid:

Kuidas paysafecardi kasutada turvaliselt ja ohutult?

Nüüd vaatame lähemalt põhilisi põhjuseid, mis moel on paysafecard üks turvalisemaid lahendusi, millega võiks spordiennustusportaalides maksta. Kokkuvõttes on siin kolm põhilist printsiipi ohutuse tagamisel.

  1. Isiklik ohutus: Saate kaardile lisada nii palju või vähe krediiti kui soovite. See tähendab, et asjad ei saa “liiga põnevaks” muutuda. Alati on võimalik endale paysafecard abil täpselt ette planeerida, millises ulatuses soovid ennustusportaalis panustama hakata.
  2. Andmete turvalisus: Teie andmeid ei esitata ettemaksukaardi tehingupunktis ega veebis panustamise ajal. Kuna teil ei ole enam vaja sisestada pangaandmeid, välditakse ohtu, et veebikurjategijad leiavad ja varastavad teie andmed.
  3. Reguleeritud finantspakkuja: paysafecard on reguleeritud ja heaks kiidetud FCA, Hasartmängukomisjoni ja mitmete muude asukohariikide finantsiliste regulatsioonide asutuste poolt. See on usaldusväärne ja turvaline makseviis.

Täiendavad teenustasud ja ajaline mõõde

Teenustasud tulevad paysafecard puhul mängu sel juhul, kui ostad endale eelmakstud kaardi ühes valuutas, ent soovid tasuda kaardi abil hoopis mõnes teises valuutas. Sel juhul pead silmitsi seisma 2% teenustasuga.

Suur osa spordiennustajatest ei pea aga sellise küsimusega tegelema. Nad saavad ostetud endale kindla rahasummaga kaardi ja saavadki sellega hõlpsasti oma spordiennustuste sissemakse ära tehtud.

Ajaline mõõde on väga kiire. Sa ei pea ootama tükk aega, kuniks sinu raha kontole hakkab jõudma. Üldjuhul me räägime hetkelistest ülekannetest. Mõnikord võivad need kauem aega võtta, kuid mitte kunagi ei lähe raha kandmisega tunde.

Limiitide seisukohast peab iga ennustaja aktsepteerima tõsiasja, et iga kaardi väärtus on maksimaalselt 100 eurot. See seab üksikute kaartide ostmisel piirid. Mõningate ennustajate arvates on see aga omamoodi plusspool. Igal juhul on paysafecardi ülekande limiit oluline teave, mida meeles pidada.

Kui näiteks virtuaalseid krediitkaarte saab luua suurte summadeni, siis paysafecard jääb igal juhul väiksemate maksete tegijaks. Samas on see omakorda seotud anonüümsega - rahapesu vastased seadused ei lubakski osta ilma end identifitseerimata väga suuri rahalisi kaarte.

Kokkuvõte

Spordiennustajate jaoks on paysafecardi

Spordiennustajate jaoks on paysafecardi registreerimine üks mugavamaid lahendusi, kuna see on täiesti turvaline ja aitab planeerida paremini oma eelarvet. Samas on selle miinusküljeks väga hädine võimalus raha välja kanda.

Eesti spordiennustusportaalid on seda makseviisi alles avastamas, kuid mujal maailmas on see juba küllaga tuntust kogunud.

Kindlasti tasub võimaluse korral antud maksemeetodit kaaluda, sest sellega kaasnevad minimaalsed teenustasud.

Korduma kippuvad küsimused

Otseselt paysafecardi jaoks mõeldud eraldiseisvaid tervitusboonuseid spordiennustusportaalid ei paku. Küll aga on enamasti võimalik saada tervituspakette (boonusraha või riskivabasid panuseid) vabalt pea kõikide maksemeetoditega, ent tavaliselt välja arvatud klassikalise pangaülekandega. Seega on võimalik käesolevat makseviisi kasutades saada endale priskeid boonuseid, et samasuguse eelarve juures keskmiselt veelgi rohkem spordipanuseid mängutulle suruda.

Põhiline argument seisneb kiiruse, mugavuse ja turvalisuse kombinatsioonis. Kui sa oled spordiennustaja, kellel läheb vahel suur hoog sisse, siis see aitab sul kenasti endale eelarve eelnevalt paika sättida ja selle juurde jääda. Pealegi on tegu anonüümsemat sorti makselahendusega. Sa ei pea muretsema seetõttu, et sinu kodupank teab spordipanuste tegemise hobi kohta.

Absoluutselt mitte! Kuigi see meenutab ideeliselt deebetkaarti, siis sisuliselt pole iga paysafecard seotud püsiva pangakontoga. Küll aga on sul võimalik oma ostudes ja raha kasutusest paysafecard konto kaudu siiski nende kodulehel jooksvalt silma peal hoida. Lihtsalt see idee erineb piisavalt määral tavalisest pangast. Pealegi ei paku nad muid finantsteenuseid nagu kodulaene, mistõttu saad selle makseplatvormi kaudu erinevad tegevused omades lahtrites hoida.

Sissemaksed toimuvad tavaliselt mõne hetkega. Vahel võib asi tehniliste iseärasuste tõttu veidi kauem aega võtta. Keskeltläbi võid aga olla kindel, et sa ei pea kunagi ootama oma sissemakse spordiennustusportaali konto saldole jõudmist rohkem kui 10-15 minutit. Kui midagi hakkab venima, siis võta koheselt spordiennustuslehe klienditoega ühendust. Kindlasti saad pärast olukorra selgitamist oma maksete probleemile väärilise lahenduse.

Tõsi on see, et paysafecard ideeliselt ei paku väljamaksete teostamise võimalust. Üksikud e-poed ja isegi spordiennustusportaalid võivad võimaldada My paysafecard kaudu väljamaksete tegemist. Siiski pole tegu päris tavalise olukorraga, mistõttu tasub väljamakseteks siiski eelistada mõnda alternatiivi. Näiteks võivad alternatiivideks sobida PayPal, Skrill või NETELLER. Sel juhul saad jätkuvalt hoida oma rahavoolu oma põhilisest Eesti pangakontost kolmandate osapoolte abiga eemal. Samaaegselt puudub mure paysafecardi väljavõtmise kestvus teema üle!

Muud maksed
open
Top