Trustly ennustused teejuht - Kõik, mida tahad teada

Eesti üks juhtivamaid spordiennustusportaalide makselahendusi on vaieldamatult Trustly. See maksevahend laseb sul kiiresti ja hõlpsalt kanda üle raha oma pangakontolt otse spordiennustuse saldole. Parimatel saitidel on saadaval kasutajatele ennustusteboonus Trustly, mis aitab rohkem panustada sama eelarvega! Nüüd teemegi sulle põhjaliku ülevaate, miks ja kuidas saad Trustly ennustuste vahendaja teenuseid spordiennustuste maastikul kasutada.

Näita rohkem
Näita vähem
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+

Mis on olulisim teave, mida Trustly kohta peaks teadma?

Trustly ametlik logoTrustly on makseteenus, mis koos sinu kodupangaga muudab teie pangakontole ja pangakontolt tehtavad maksed lihtsamaks ja kiiremaks. See sobib eriti hästi spordiennustussaitides kasutamiseks, kus soovitakse kiireid tehinguid. Iga Trustly spordiennustusportaal saab pakkuda turvalisi hoiuseid ja väljavõtteid ilma kiiruse või lihtsuse osas järeleandmisi tegemata. Lisaks saate Trustly Pay N Play abil teha sissemakseid kiirkasiino funktsionaalsusega spordiennustusportaalidesse Trustlyga, logides samal ajal sisse ja kontrollides oma identiteeti.

Suur osa Eesti turul olevatest spordiennustussaitidest on just nimelt Trustly ennustusportaalid. Siiski tuleb arvestada, et nad pakuvad Trustly kõrval muid makselahendusi täiendava võimalusena.

Viimastel aastatel on Trustly populaarsus makseviiside osas isegi plahvatuslikult kasvanud. Kuigi see makseviis on olnud turul juba pikka aega, eriti netikasiinodes, on alles viimastel aastatel üha rohkem mängijaid valinud Trustly oma peamiseks makseviisiks. Trustly tohutu tõusu põhjuseks Eesti spordiennustusportaalides on see, et see on võimaldanud kombineerida sissemakseid sisselogimise ja ID-kontrolliga, lihtsustades seega kogu protsessi. Aga võtame seda õiges järjekorras.

Trustly ei ole pank, mis aitab teil teha makseid traditsioonilisel viisil. Selle asemel on see meetod vahendaja teie panga (teie pangakonto) ja makse saaja vahel. Kui teete makse Trustly pangaülekande abil, võetakse raha otse teie pangakontolt maha. Samal ajal tagab Trustly, et summa kantakse saajale (näiteks teie spordiennustuste kontole) viivitamatult. See tähendab, et te ei pea ootama tavalist pangaülekannet, mis tavaliselt võtab 1-2 tööpäeva. Teine osa Trustly ärikontseptsioonist on pakkuda kõiki tehinguid ilma lisatasudeta.

Kuidas Trustly'd kasutada sissemaksete tegemiseks?

Siin on, kuidas teha deposiit oma spordiennustussaidil Trustly abil:

Sa võid avastada välismaistelt spordiennustuslehtedelt, et sealt puudub Trustly sootuks. Põhimõtteliselt on igal juhul tegu Põhjamaade regioonis kasutatava maksemeetodiga.

Seetõttu on näiteks Soomes või Rootsis elavatel eestlastel seda lihtne kasutada. Mujalt, kust näiteks Eesti ennustusportaalidesse sisse ei saa, pole võimalik Trustly teenuseid kasutama hakata.

Kui sa oled teinud sissemakse ära ning see pole poole tunni jooksul üldse kohale jõudnud, siis kontrolli esmajoones, kas see on üldse su pangakontolt maha läinud.

Kõikvõimalikud tehnilised tõrked on alati iga makseviisiga võimalikud, mistõttu tasub esmalt kõik kaasnevad detailid üles tähendada. Seejärel saad juba saidiga ühendust võtta ja asjale ametliku käigu anda.

Kui vaadata internetis laiemalt tagasisidet Trustly teenustele, siis üldiselt sissemaksetega ei ole inimestel probleeme olnud. Pealegi on tehingus teinegi partner ehk sinu kodupank. Trustly registreerimine eraldiseisvalt pole kunagi vajalik!

Vahel võivad kontoga seotud limiidid muuta võimatuks raha üle kandmise Trustly abil. Selliste olukordade lahendamiseks piisab tavaliselt netipangast vastavate toimingute tegemisest, et muuta enda konto reegleid lõdvemaks.

Väljakannete sooritamine Trustly kaudu

Trustly on number üks makseviis, kui tegemist on kiire väljamaksega Eesti litsentsiga spordiennustuse saitidel. Trustlyga väljamaksete tegemisel ei ole mingeid tasusid ning see on uskumatult sujuv, kiire ja lihtne kasutada. Allpool on loetletud neli sammu, mida tuleb läbida - nii saate Trustlyga kiiresti raha välja võtta:

Kui mõningate maksemeetodite puhul peaks pelgama võimalikke lisatasusid, mis kaasnevad väljakannetega, siis Trustly puhul seda hirmu pole.

Samas tuleb jällegi miinuspoole pealt tõdeda, et sul on võimalik Trustly abil ainult Eesti pankadesse oma raha üle kande, sh SEB ja LHV.

Kui su eesmärk peaks olema kasutada näiteks Revolut panganduse võimalusi, siis kahjuks sealkohal jääb Trustly ikkagi hätta. Kindlasti tuleb meeles pidada, et Trustly puhul saad teha oma väljakande ainult samale pangakontole, mida kasutasid ka oma sissemakse tegemiseks.

Viimase puhul on tegemist standardse lahendusega, mille eesmärk on tõkestada hasartmängude korral maksete kuritarvitamist. Kui teed sissemakse Swedbank kontoga, siis peaks samale kontole ka raha kandma.

Väljamaksete puhul, mis kipuvad eriti suureks minema, ei kaitse Trustly kiired väljakanded täiendava kontrolli eest. See tähendab, et suurte summade puhul liigub su raha igal juhul lisakontrolli.

Kui su väljamakse jääb veidral kombel soiku, siis tuleks esmajärjekorras võtta ühendust spordiennustussaidiga, kus oma väljakande oled teinud. Suurima tõenäosusega on just sinna “koer maetud”.

Tüüpilised probleemid Trustly maksete tegemisel

Plussid ja miinused

Nagu iga teise maksemeetodi puhul saab siingi paika panna põhilised plussid ja miinused. Osa neist sõltub kasutaja enda eelistustest ja eripäradest. Vaata meie järgnevat kokkuvõtet, et teha oma otsus ise!

Head küljed:

Mitte nii head küljed:

Kuidas võib hinnata turvalisuse aspekti

Ettevõttel on ka litsents makseteenuse pakkujana ELis. Trustly tegutseb rangete litsentsireeglite alusel ja näiteks ei ole ettevõttel õigust säilitada mingit teavet, mis võiks viia kliendi spordiennustussaitide kontode kättesaadavaks muutumiseni. Kvaliteetne ja põhjalik järelevalve tagab turvalise ja usaldusväärse protsessi, nii et saate Trustly'd ohutult kasutada nii hoiuste kui ka väljamaksete tegemiseks. Meetodi turvalisust suurendab ka selle lihtsus ja kasutusmugavus.

Hoiuste tegemine on enam-vähem sama, mis tavalise pangaülekande tegemine, ja kogu teave läbib eranditult kõige kaasaegsemat krüpteerimist. Näiteks paljud spordi ennustajad pelgavad krediitkaardiandmete esitamist ennustusportaalile, kuid Trustly puhul ei pea sa selle pärast muretsema. Samuti on igapäevased piirangud ülekannetele, mis sõltuvad natuke ennustussaidist ja pangast, kuid mis samuti tundub turvaline.

Pealegi on ka taust väga usaldusväärne. Algselt Glue Pay nime all tuntud Trustly Group loodi 2008. aastal Rootsis ja tänaseks on selle teenused kättesaadavad 30 riigis üle maailma, sh Eestis! Trustly toob igal kuul miljoneid raha. Teenus loodi selleks, et hõlbustada oste ja makseid internetis, eriti koos sinu panga unikaalse identifitseerijaga. Ilma Trustlyta kulub tavalise pangaülekandega raha üleviimiseks teisele poole Euroopat tavaliselt mitu päeva. Eelkõige spordiennustajad on läbi aegade olnud pettunud aeglaste ja tülikate ülekannete tõttu.

Limiidid ja tasud Trustly kasutusel

Head uudised: lisatasud puuduvad kasutajatele täielikult! Samuti võid kergendunult hingata, sest limiidid on täiesti normaalsed.

Trustly ülekande limiit on tavaliselt 10 eurot minimaalne sisse- ja väljamakse. Enamikes portaalides on maksimaalne sisse- ja väljakanne 10 000 eurot, kuid siinkohal võib olla ka erandeid sõltuvalt konkreetse saidi eeskirjadest. Trustly väljavõtmise limiit saab olla mõjutatud ka rahapesu vastaste seaduste regulatsioonidest.

Kokkuvõte

Trustly on üks kõige olulisemaid maksevahendeid Eesti spordiennustajatele. Nimelt on selle kaudu võimalik luua kiire side oma kodupanga konto ja spordiennustussaidi saldo vahel. Sisse- ja väljamaksed kulgevad hõlpsalt.

Parim selle juures on see, et sa ei pea maksma hingehinda lisatasude näol. Kõik tehingud on täielikult ilma lisamaksudeta. Küll aga tuleb arvestada, et sul läheb Trustly jaoks vaja ühte Eesti suurema panga kontost.

Kui sul on aga LHV, Swedbanki või SEB tugi kenasti olemas (mõnikord ka Luminori), siis sa ei pea sugugi muretsema. Tegu on äärmiselt turvalise lahendusega, mida kasutab üle terve vabariigi palju spordi peale panustajaid.

Korduma kippuvad küsimused

Jah, Trustly puhul võid arvestada, et tegu on usaldusväärse ja turvalise maksemeetodiga Eesti spordiennustusportaalides. Kui vaadata nende ajalugu, siis puuduvad igasugused skandaalid seoses firmaga. Samuti on nende turvalisus seotud mainekate pankade süsteemiga ning kogu nende kontseptsioon on üles ehitatud brändi nimele vastavalt - usaldusväärne!

Lisatasudeks ei pea mitte midagi maksma. Nimelt pole spordiennustaja seisukohast Trustly kasutamine lisamaksudega seotud. Otse loomulikult tegeleb Trustly igal juhul finantsiliselt tulusa tegevusega, kuid nende tulu teenimine käib hoopiski otseselt firmade ja pankadega diilide tegemise kaudu. Just sellepärast ongi see makseplatvorm niivõrd menukaks tavaliste inimeste seas kujunenud.

Sul on võimalik päris paljudes Eesti spordiennustussaitides Trustly mugavaid teenuseid kasutada. Jääb üle ainult kontrollida siit samalt lehelt, kas konkreetses portaalis on Trustly tugi ikka ilusti olemas. Üldjuhul on populaarsed makseviisid igal juhul “laieneva” iseloomuga, sest ennustuslehed soovivad ka ajaga ja menukate lahendustega kaasas käia.

Tegelikult toimub suur osa Trustly tehingutest vaid mõne sekundi jooksul. Kui ei panga ega spordiennustussaidi poolt mingeid tõrkeid ei tekki, siis on kogu protsess meeletult kiire. Veidi teistsugusemas olukorras võid arvestada maksimaalselt Trustly ülekande pikkuseks umbes 15 minutiga. Kui peaks sellest kauem minema, siis tasub juba otsida abi klienditoelt. Võib öelda, et Trustly väljavõtmise kestvus on üks turu tippe!

Trustly ülekannete tegemiseks on vaja spordiennustussaidi kontot ning pangakontot ühes põhilistest Eesti pankadest. Samuti on vaja panga identifitseerimiseks meetodit nagu Smart-ID või ID-kaart.

Muud maksed
open
Top