Totaalne TonyBet ülevaade 2024 - Meie aus hinnang

Tony G poolt loodud online kihlveokontor ja kasiino TonyBet on täielikult Eestis litsentseeritud portaal. Tänaseks on TonyBet tegutsenud juba tükk aega, tuues ühte patta erinevad hasartsed ettevõtmised.

Näita rohkem

Kui vaadata üldist pilti, siis portaal paneb eriliselt rõhku nii jalgpallile kui korvpallile. Ent nende populaarsete spordialade kõrval on esindatud küllaga teisi alasid. Kuivõrd TonyBet online-spordiennustused toimivad live-panustamise näol, siis on selgelt tegu pigem eesrindlikuma ennustuskohaga. Järgnevalt vaatamegi üle kõik põhilised aspektid selle ennustusportaali juures, minnes selle käigus just nii detailseks kui vähegi vaja.

Näita vähem
Тervitusboonus : 100
TonyBet
4
  • Iganädalane Sportiennustuse Cashback
  • “Drops & Wins” kampaania
  • Spordiennustuse Tervitusboonus
Litsents
  • Maksed:
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+
Boonusedus: 4
Väljavõtmiseks: 4
Sissemakse: 4
Kujundus: 4
Tarkvara: 4
Kasutusmugavus: 4

Mis moel on TonyBetis lahendatud registreerumise protseduurid?

TonyBet registreerumine algab kahe valikuga: kas teed koheselt deposiidi ja registreerud või tuvastad end kõigepealt Trustly kaudu. Igal juhul lõppeb asi sellega, et tuvastad end läbi oma panga.

Pankadest saad valida Swedbanki, Luminor Nordea, SEB ja LHV vahel. Kui oled panga valinud, siis luuakse sinu kodupanga ja TonyBeti vahel andmeside kasutades selleks turvalist Trustly maksevahendusplatvormi.

Nii spordiennustuste kui online kasiinode turul on Trustly viimasel ajal tugevat populaarsust kogunud. Põhjus on selles, et selle abil saab end hõlpsalt tuvastada. Võrreldes endisaegsete isikutuvastuse meetoditega pakub Trustly väga soliidset alternatiivi.

Trustly kaudu võid kasutada PIN-kalkulaatorit, Smart-ID'd või Mobiil-ID'd, et sisse logida. Kui oled kinnituse ära teinud, siis jääb veel üle lisada oma meiliaadress. Kui ka see tehtud, siis küsitakse sult, milliste sidekanalite kaudu soovid, et TonyBet sulle turundusmeile saadaks. Loomulikult võid selle täiesti tühjaks jätta.

Registreerumise protsessi hinnates ei ole ühtki halba sõna. Sa võid teha kasutaja nii sissemaksega koos kui ilma selleta, tehes esimese makse veidi hiljem. Identifitseerimiseks mõeldud pangakanalitest on puudu küll Coop Pank ja Inbank, ent vähemalt on peamised turu liidrid ikkagi olemas.

Kõige positiivsem on registreerimise juures täidetavate ankeetide vähesus. Sa ei pea hakkama pikalt vorme täitma, sest informatsioon tõmmatakse automaatselt sinu pangakonto juurest alla. Samuti jääb täiesti ära igasugune dokumendi koopiate saatmine isiku tuvastamiseks.

Kuidas TonyBeti ennustusportaali kontole raha sisse ja välja maksta?

TonyBet

Kõigepealt on maksemeetodite osas TonyBetis väga hea seis, sest kõikide sissemakse viisidega saab ka väljamakseid teha. See erineb nii mitmestki konkurendist, kellel võib olla küll posu sissemaksevõimalusi, ent väljamakseid saab teha ainult käputäie kanalite kaudu.

TonyBet minimaalne sissemakse on ühtlustatud kõikide maksekanalite üleselt. Ka see on äärmiselt positiivne, sest paljude ennustusportaalide juures on näha tüüpilist lähenemist, kus sissemakse lävendid kõiguvad seinast-seina.

Kuivõrd tegu on välismaise ennustussaidiga, siis puuduvad täielikult kodumaised pangakanalid. Selle asemel on aga võimalik kasutada krediitkaarte nagu VISA ja Mastercard. Seejuures aga Maestro tuge pole. Just krediitkaardiga tegime ka meie oma sissemakse ning see sujus veatult ja kiiresti.

Lisaks tuntud krediitkaartidele on saadaval ka e-rahakotid NETELLER, Skrill, Paysera, paysafecard. Saad kasutada ka Trustly makseid ning siinkohal laheneb ka pangakanalitega seotud probleem. Lisaks eelnevatele on saadaval ecoPayz.

Milliseid pakkumisi võib pärast registreerumist nautima hakata?

TonyBet registreeruge-pakkumine jääb pigem keskmisele tasemele alla. Uutele liitujatele antakse 100% sissemakseboonust kuni 50 euro ulatuses. See jääb tavasummale alla, kuna harju keskmiseks on saanud 100 eurot.

Kuigi summa on keskeltläbi väiksem, siis läbimängimis nõuded on ikkagi alles. Kihlvedude turgudel tuleb enne välja võtmist boonusraha kümme korda läbi mängida. Seejuures peab olema ennustuste koefitsient vähemalt 1.65.

TonyBet

Ka läbimängimiseks sobilik periood on keskmisest veidi lühem. Nimelt eemaldatakse boonus kontolt, kui läbimängimis nõudeid pole täidetud vaid viie päeva jooksul. Boonust pärast seda enam tagasi ei saa.

Kahjuks ei tasakaalusta tervituspaketi vähesemat boonust jooksvate kampaaniate küllus. Aeg-ajalt küll regulaarseid pakkumisi tuleb, ent nende arvukust ja atraktiivsust tuleb vaadata laiemas kontekstis.

Võttes järjest Eestis tegutsevaid ennustusportaale ette, siis selgub koheselt, et TonyBet ei hiilga püsikasutajatele mõeldud pakkumiste poolest. Neid on pigem harvem ja väiksem arv.

Huvitav on see, et TonyBetil oli vahepeal VIP-programm. Sinna said ka eestlased pürgida ning kasutajad said cashback ja reload boonuseid. Aga aeg on oma töö teinud ning tänaseks näitab VIP-programmi sektsiooni link TonyBeti lehel "Pakkumine aegunud".

Siiski üldjoontes on TonyBet sissemakseboonus viisakas ja pealegi pole ükski ennustusportaal kohustatud ühtki hüve uutele tulijatele pakkuma. Selle poolest on tore, et nad siiski on väikese tervituspaketi välja pannud.

Kuidas on seis ennustamise ja panustamisturgudega üldiselt?

TonyBeti ennustuste tegemise protsess on selgelt struktureeritud ja isegi esmakordne panustaja peaks asjaga kergesti hakkama saama. Panustussedelile saab lisada nii üksikpanust, mitmikpanust kui ka süsteemset panust.

Küll aga puudub TonyBeti panusesedelilt panuste generaator nagu seda on näiteks bet365 saidil. See-eest on aga üldine disain panustussedelil lihtne ja hoomatav, mis muudab erinevate üksik- või mitmikpanuste tegemise hõlpsaks.

Positiivse külje pealt on hea funktsionaalsus see, et saad vabalt ühe linnukesega märkida, kui aktsepteerid kõrgemaid panuseid või koefitsiendi muutuseid. Lisaks on nuppude näol saadaval juba eelvalitud summad, et saaksid kiiremini panuseid sisse panna.

1-Kliki Panus on võimalus teha mängusiseseid panuseid ainut ühe kliki abil. Tulenevalt tehnilistest eripäradest on see funktsioon saadaval ainult live-panustamise käigus. Oluline on vaid teada, et üheaegselt ei saa teha rohkem kui neli 1-Kliki Panust ning seda pole võimalik pärast esitamist enam tühistada.

TonyBet Cash Out funktsionaalsus võimaldab sul teha väljamakse, et minimeerida võimalikke riske, mida sa vastasel juhul peaksid kandma hakkama. See tähendab, et juba enne lõpuvilet saad oma raha tagasi võtta. Selleks näed ennustuste vahekaardi pealt, kui palju saad endale väljamakset teha. Detailid ja võimaluse olemasolu sõltub mängust ja panuse tüübist. Alati pole see saadaval.

Peale selle tasub arvestada, et TonyBetis on saadaval Päeva Pakkumised. Lühidalt tähendavad need seda, et tavaliste turuoludega võrreldes antakse tunduvalt priskemaid koefitsiente. Küll aga ei tule need päris niisama. Sa pead kombineerima teatud arvu sündmusi, et see tööle läheks. Samuti ei saa neid paremaid koefitsiente kasutada üksikpanuste või vajalikust vähema arvuga kombode tegemiseks.

Aga kui palju spordialasid üldse TonyBetist leiab?

Spordialade repertuaari luubi alla võttes selgub, et erinevate alade mitmekesisus jääb alla turu suurimatele tegijatele. Kuid siinkohal on oluline erisus: matšide ja mängude arv ei olegi kehv. Pigem on puudub vähema populaarsusega alad.

Eestlaste lemmikud spordialad, näiteks korvpall ja jalgpall, on TonyBeti portaalis korralikult olemas. Põhilised liigad on kenasti reas, mis tähendab, et peavoolu spordi armastajatel ei jää ennustused tegemata.

Näiteks ei jää märkamatuks, et ennustusi saab teha Championship, Serie A, Premier League ja LaLiga mängudele. Samuti on hooajaliselt esindatud teised põhilised jäähoki ja pallimängude liigad.

Muidugi pole tänapäeval küsimus ainult põhilistes sportides. E-spordi maastikult on korralik esindatus, seejuures on eraldi viidud FPS mängud ja MOBA pelid, et teha kirjut üldpilti paremini hallatavaks.

Küll aga ei ole absoluutselt esindatud virtuaalsport. Teadupärast nõuab see siiski eraldi investeeringut, et portaalis jookseksid ilusti kõik animatsioonid ja litsentsid oleksid tasutud. Seda aga TonyBet Eesti pole sugugi teinud.

Spordiennustajad armastavad reaalajas panustada, aga kas TonyBet pakub seda?

Live-panustamine on TonyBeti portaalis täiesti olemas. Vastavalt mängude toimumisele on võimalik reaalajas panustada näiteks jalgpallis, tennises, võrkpallis, e-spordis ja lauatennises.

Reaalajas panustamise juures töötab Cash Out võimalus. Kui testisime live-panustamise funktsionaalsust, siis nägime, et mängude seisud uuenevad korraliku kiirusega. Keskeltläbi ei tohiks skooride uuenemisega probleeme esineda. Meie testi käigus tuli n-ö ohtlikku viivitust ette ainult ühe korra.

Panustamissedel näeb praktiliselt täpselt samasugune välja nagu tavaennustuste tegemisel. See on TonyBeti live-ennustuste juures viis-pluss. Küll aga on TonyBeti portaalis live-panustamise puhul oluline miinuspool. Nimelt näeb ainult tulemuste ülevaadet, mitte otseülekannet.

Seejuures ongi tegu olulise miinusega. TonyBetil puuduvad live otseülekanded täielikult. Tegu on üsna tugeva puudusega, sest ainuüksi selle olemasolu tõstaks terve ennustusportaali väärtust ja atraktiivsust küllaga.


Mida on TonyBetil pakkuda nutitelefoniga panustajatele?

TonyBet on üks väheseid Eestis tegutsevaid spordiennustuste portaale, kes on võtnud ette suuremaid samme nutitelefoni kasutajate elu kergemaks tegemiseks. Kasutusel on nii responsiivne veebileht kui ka eraldiseisev nutiäpp.

Kõigepealt on nende portaal korralikult optimeeritud sujuvaks kasutuseks kõikvõimalike erinevate ekraanisuurustega digiseadmetega. Testisime ise järgi mitme mobiiltelefoni ning ühe tahvelarvutiga. Tulemuseks oli normaalselt toimiv leht. Ainult siin-seal nägid mõned lehe elemendid kentsakad välja.

Küll aga on suurepärane, et TonyBet on lasknud teha mobiiliäpid nii Androidi kui iOS opsüsteemide kasutajatele. See pakub sajaprotsendilist spordiennustuse kogemust kõikidele, kes armastavad panustada mobiili abil.

Testisime eraldi nii Androidi kui iOS versioone. Mõlemad variandid toimisid õlitatult, ent nende mobiiltelefonisse paigaldamise protsessidel on väga olulisi erinevusi. iOS versiooniga on lihtsam. Selle saad alla laadida Apple Store keskkonnast nagu tavalist rakendust.

Androidi versiooniga on aga veidi keerulisem. Nimelt ei lase Google Play Store Eestis alla laadida hasartmängude või spordiennustustega seotud äppe. Seetõttu on olnud TonyBet sunnitud üles laadima äpi oma kodulehele.

Kui soovid endale Androidi äppi paigaldada, siis vajuta vastavale logole TonyBeti portaalis. Saad endale telefoni tõmmata .akp laiendiga faili. Võib juhtuda, et pead enne kinnitama oma sätetes, et lubad võõrastest allikatest rakendusi alla laadida.

TonyBeti äpid on igal juhul korralikult välja arendatud ja testisime käigus ei jooksnud midagi kokku ega otseselt ühtki toimingut tegemata ei jäänud. Seepärast saame nende kasutamist soojalt soovitada.


Kas saidi disaini ja funktsionaalsusega võib rahule jääda?

TonyBeti lehe kujundus järgib pigem standardset spordiennustuste portaalide malli. Kuid pealtnäha korduma kippuva lähenemise taga peitub selle suurim trump. Navigatsioon ühest sektsioonist teise on sujuv ja veebilehe sisemine struktuur on loogiline.

Panustussedeli vorming on tasemel, sest saad kiire ülevaate oma ennustustest. Hästi toimivad lehesisene sektsioonide avamise-peitmise võimalus. Soovi korral saad näiteks ennustuste üldvaates ühe klikiga kinni panna kõik jalgpalli ennustuste ülevaated.

Lehele lisavad stiili efektsed koefitsientide muutused, kui vaatad reaalajas panustamise võimalusi. Kui see oleks ainult stiili asi, siis me siin seda ei mainiks. Tegelikult lisab see praktilist väärtust, kuna lisaefekt annab otseselt muutusest visuaalsel kombel märku.

Seega võib julgelt öelda, et TonyBeti portaali disain ja navigeeritavus on hästi läbi mõeldud. Kui veebisait jääb funktsionaalsuste paljususe osas mitmetele teistele alla, siis olemasolevad teenused on saanud viimsegi lihvi.


Turvalisus on iga spordiennustuste portaali üks olulisimaid alustalasid

Andmete ja raha turvalisuse osas TonyBet nähtavasti kompromisse ei tee. Kontrollisime järele ja selgus, et TonyBet kasutaja turvalisus on juba sellega tagatud, et nende portaal on Eestis Maksu- ja Tolliameti poolt sertifitseeritud.

TonyBet ülevaade loomiseks vaatasime järgi ka selle, et neil on eraldi loodud elektrooniline arvestuse ja kontrolli süsteem. See võimaldab EMTA-le teha pidevalt hasartmängukorraldaja aruandlust.

Antud portaal on ka GamblingTherapy.org liige. Tegu on veebipõhise nõustamiskeskusega, mille kaudu saab ligi reaalajas muretoele, tugigruppidele ja abifoorumitele.

Andmete liikumise või lausa nende kaotsi mineku pärast ei pea TonyBeti kasutades muretsema. TonyBet litsents tähendab ka seda, et nende võrgus liikuvad kasutajate andmed on korralikult krüpteeritud. Seejuures on kasutusel kõrgel tasemel SSL-krüptsioon.

Lisaks kõigele kasutavad nad Trustly makseplatvormi. Kui otsustad TonyBeti kasutades selle maksevahenduste platvormi kasuks, siis saad kasu lõigata üliturvalisest ja usaldusväärsest Skandinaavia päritoluga makselahendusest.


Mida teha, kui TonyBeti kasutades tuleb ette probleeme või muresid

Alati teeme kindlaks, kas ennustusportaali klienditugi on kvaliteetne ja võimalikult responsiivne. Seda testisime ka seekord TonyBeti juures. Kõigepealt kasutasime nende vestlusakent.

Kahjuks vedas vestlusaken meid kahest küljest alt. Esiteks kirjutasime küsimuse viisakas vormis eesti keeles, kuid sellele tuli ainult lakooniline vastus: "English support only" (tõlkes: ainult ingliskeelne tugi).

Teiseks oli see lühike vastus üsna ebaviisakas vormis, kuna puudus igasugune tervitus. Seejärel proovisime inglise keeles vastata, misjärel hakkas klienditeenindaja suhtlema. Küsimustele vastati lühidalt, ent siiski piisavalt ammendavalt.

Vestlusakna plussiks võib vähemalt selle välja tuua, et selle toimimise ajal olid vastused väga kiired. Kuid lisaks reaalajas vestlusele on võimalik kontakti võtta e-kirja teel ning sotsiaalmeedia kanalites.

E-kirja teel suheldes on võimalik ka eesti keeles vastuseid saada. See on suur pluss, kuna vastasel juhul jääks küsimärgi alla TonyBeti Eestis tegutsemise eetilisus. Probleemide korral peaks olema kasutajatel õigus oma muredele emakeeles lahendusi saada.


Firmeninfo
Nimi TonyBet OÜ
Aadress Tornimäe 5, 10145 Tallinn
Asutatud 2009
Litsents Olemas, 12103082
Telefon Puudub
E-post [email protected]
Kontaktivorm Olemas
Vestlusaken Olemas
Sotsiaalmeedia Facebook, Instagram, Twitter
Klienditoe tööaeg 07:00-03:00 (iga päev)

Siin on meie lõplik arvamus pärast TonyBeti igakülgset testimist

TonyBeti katsetades ja analüüsides tekkis selge arusaam. Kuigi üldjoontes on tegu tagasihoidlikuma spordiennustuste portaaliga, näiteks puudu on voogedastus ja spordialade maht on kitsam, siis olemasolevad asjad on kõrgel tasemel. Sa võid nautida TonyBet Eesti portaalis häid koefitsiente, ülimugavat navigatsiooni ning kvaliteetset mobiiliäppi. Miinuspoolelt aga tuleb kindlasti arvestada, et vestlusaknast eesti keeles abi ei saa ning tervitusboonus on minimaalne. Kui oled otsimas endale usaldusväärset ja kitsama fookusega spordiennustuste portaali, siis tasub juba ainuüksi kogemuse pärast TonyBet ülevaade endale ära teha.

Korduma Kippuvad Küsimused TonyBet kohta

TonyBetis on saadaval eestikeelne klienditeenindus e-posti kaudu. Kahjuks pole võimalik küsida abi eesti keeles vestlusakna kaudu. Kui otsene TonyBet klienditeenindus kõrvale jätta, siis leiad täiendavaid vastuseid nende KKK sektsioonist ja muudest abimaterjalidest. Klienditeeninduse kanalitele löögile pääsemise probleemide korral soovitame hoopiski võtta ühendust nende sotsiaalmeediakanalite kaudu.
Kui sul on iPhone või iPad, siis piisab ainult Apple Store keskkonda sisenemisest, misjärel saadki koheselt endale rakenduse alla laadida ning ennustamist nautima hakata. Androidi puhul on asi veidi keerulisem. Sa pead minema TonyBet Eesti kodulehele ja avama Androidi äpi versiooni alla laadimise lingi. Fail saab olema .apk kujul. Installeeri see enda telefoni manuaalselt. Vajadusel lisa sätete alt luba võõrastest kohtadest rakenduste seadistamise.
Arvesta, et TonyBet on saanud Eestis täieliku tegutsemisloa riiklikult asutuselt, milleks on Maksu- ja Tolliamet. Ainuüksi selle fakti olemasolu kinnitab, et tegu on täiesti usaldusväärse portaaliga. Lisaks sellele on TonyBet rahvusvaheliselt tunnustatud ennustusportaal, millel on kasutusel turvalised maksemeetodid ja tipptasemel SSL-tüüpi krüptsioon.
TonyBet
open
Top