Optibet Eesti Arvustus 2024 - Mis on Eesti ennustusportaali taust?

Optibet pärineb meie lõunanaabrite juurest, ent tänaseks on see ettevõte Rootsi Nordic Leisure AB all tegutsev. See on pikema ajalooga Põhjamaine ettevõte, mis lisab brändile küllaga usaldusväärsust.

Näita rohkem

Kusjuures eestlastele on Optibet tuntud selle poolest, et nende sihtmärgi kujuline logo leidus juba aastaid kõikidel Nõmme Kalju FC meeskondade särkidel. Samuti on neil Optibet Rahvaliiga, mille eesmärk on panustada Eesti korvpalli arengusse.

Kui kõik eelnev kokku panna soliidse ennustustoote, spordialade valiku ning tasemel disainiga, siis pole raske aru saada, miks tasub seda ennustusportaali ära proovida. Järgnevast arvustuses aga uurime, kas kõige selle juures ka olulisi miinuseid leidub?

Näita vähem
Тervitusboonus : 100
Optibet
4.5
  • NHL-i eripakkumine!
  • Euroliiga eripakkumine!
  • Daily Fantasy Sports Optibetis!
Litsents
  • Maksed:
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+
Boonusedus: 4.5
Väljavõtmiseks: 4.5
Sissemakse: 4.5
Kujundus: 4.5
Tarkvara: 4.5
Kasutusmugavus: 4.5

Mitu sammu on vaja Optibet registreerimisel teha?

Kasutajaks registreerumisel on selles keskkonnas kolm erinevat varianti: kas registreerud ID-kaarti kasutades, Mobiil-ID teenust rakendades või täites ära tavalise ankeedi. Meie valisime antud testi raames tavapärase ankeedi täitmise, kuna ülimugava Smart-ID lahenduse võimalust selles ennustusportaalis kahjuks polnudki saadaval.

Esmalt oli vaja sisestada nime, perekonnanime, e-posti, mobiilinumbri, koduaadressi ja isikukoodi. Seejärel oli vaja sisse toksida oma soovitud kasutajanimi ning salasõna. Viimane peab olema 6-20 märki ning sisaldama minimaalselt ühte tähte ja ühte numbrit. Siis tuli ette ankeedi osa, mida tänapäeval kohtab aina harvem: salaküsimus koos vastusega.

Väga positiivse aspektina sai panna eraldi kirja kaotuse limiidi. Seda ei pea määrama, kuid soovi korral saad ühe nädala või ühe kuu perioodiks sisestada kaotuse piirangu eurodes. Seejuures märka, et minimaalne kaotuse limiit on üks euro. Taolise võimaluse pakkumine juba registreerumisel näitab antud brändi vastutustundlikkust.

Ankeedi lõpetuseks saad sisestada promokoodi ning pead kinnitama reeglitega tutvumise. Samuti saad otsustada, kas soovid linnukesega märkida boonuseid puudutavate pakkumiste saamise e-posti või SMSi teel. Kui oled kasutaja loomist klikanud, siis koheselt viiaksegi sind esilehele ja rohkem pole vaja ühtki täiendavat sammu teha.

Seega on Optibet registreerimine imelihtne, sest see koosneb vaid ühest sammust ehk ainsa ankeedi täitmisest. Kuna koheselt sisestad sinna ankeeti oma isikukoodi, siis pole vaja hakata kuskilt enam eraldi oma isikusamasust kinnitama. Seda teeb juba Optibeti süsteem riiklike andmebaaside kontrolliga seotult täiesti automaatselt.

Kui oled kasutaja registreerinud, siis saad teha oma esimese sissemakse, et hakata spordiennustusi nautima. Sellest lähemalt aga järgmises alapunktis...

Vaatame kitsamalt maksete ja pangandusvõimaluste reegleid Optibet Eestis

Optibet

Võttes luubi alla Optibet pangandusvõimalused selgub, et neil on saadaval kena valik sissemaksete variante. Esiteks saad kasutada VISA ja Mastercard pangakaarte, seejuures on minimaalne sissemakse 7 eurot ning maksimaalne 2500 eurot. Eelnevatele lisaks saad kasutada pangalinke SEB, Swedbank, LHV, COOP Pank ja Luminor Nordea brändide alt. Optibet minimaalne sissemakse on mõistlik!

Kui otsustad pangalingi kaudu tehtava makse kasuks, siis pead arvestama minimaalse sissemakse summaga 10 eurot ning maksimaalse sissemakse teostamiseks 5000 euroga. Pangalinke ja -kaarte saad kasutada ainult sinu enda nimega samalt kontolt või kaardilt. Muul juhul pole võimalik makset teostada ning korduvatel püüdlustel võib isegi uurimise alla sattuda.

Täiendavate variantidena saad kasutada e-rahakotte NETELLER ja Skrill, mille puhul kehtivad pangalinkidega võrreldes samasugused minimaalsed ning maksimaalsed maksete limiidid. Lõpetuseks saad kasutada sissemakseks ka oma Paysera kontot. Kuid sealjuures tuleb arvestada, et 10-eurose sissemakse lävendi juures on 2500-eurone kõrgeim limiit.

Kui läheb aga väljamaksete tegemiseks siis tuleb arvestad, et kell 09:00-00:00 teostatakse väljamaksed kord tunnis. Aga kui peaksid oma väljamakse sooritama öösel, siis tehakse väljamakse järgmisel päeval vahemikus 9-10 hommikul. Kõige kiiremad väljamaksed tulevad sinu kontole Skrilli ja NETELLERI e-rahakottide kaudu ning Swedbanki makselinki kasutades. Neil juhtudel võid arvestada vaid paari minutiga pärast väljamakse sooritust Optibeti poolt.

Aga kui soovid teha väljamakse mõnele pangakaardile, teisele pangale või näiteks Payserale, siis tuleb arvestada 1-3 tööpäevaga. Kindlasti on vajalik meeles pidada, et väljamakseid tehakse ainult nendele kontodele, mida kasutati ka varem sissemakse tegemisel. Need reeglid on paigas, et tõkestada rahapesu ja muud kriminaalset tegevust.

Üldjoontes on küll maksemeetodite mitmekesisus hea, ent puudu on pangalinkidest näiteks Inbank. Samuti ei ole neil esindatud mitte ühtki krüptoraha. See on negatiivne, sest krüptovaluutade kasutamine on tõusuteel ning varsti on juba arvestataval hulgal spordiennustajatel tegelikkuses võimalik teostada makseid näiteks oma Bitcoini ressursse kasutades.

Aeg on hüpata Optibet boonuste kirjusse maailma

Nagu ikka, algab iga spordiennustusportaali hüvede nimekiri nende tervitusboonusest. Optibet registreeruge pakkumine on keskmisel tasemel, pakkudes kõikidele uutele tulijatele 100 euro ulatuses riskivabasid panuseid. Kahjuks on aga nad loonud keerulisema süsteemi selle asemel, et lihtsalt ühekorraga oma võimalused kätte saada.

Nimelt saad koheselt vähemalt 10-eurose sissemakse tegemise korral 30 euro eest riskivabasid panuseid. Aga see jätab veel 70 saamata panuseid, mida pead hakkama kolmes jaos korjama. Selleks on nad välja pannud süsteemi, mille kohaselt saad 20 euro eest riskita panuseid, kui teed vähemalt 100 euroga üksikpanuseid. Sissemakse tegemisel sisesta Optibet boonuskood.

Optibet

Seejärel saad järgmied 20 euro riskita panuseid, kui teed vähemalt 50 euroga kahe valikuga mitmikpanuseid. Lõpetuseks saad 30 eurot riskivabasid panuseid, kui teed vähemal 50 euro ulatuses kolme valikuga mitmikpanuseid. Taoline lähenemine on läbinähtav: portaal tahab, et sa prooviksid võimalikult palju erinevaid ennustusvariante läbi.

Keerukamate astmete ja mitte sugugi pöörase summa tõttu ei ole Optibeti tervitusboonus Eesti spordiennustuste turu parim pakkumine. Arvestada tuleb, et neid riskivabu panuseid saab teha ainult üksikpanustena. Seejuures on maksimaalne koefitsient 5.0. Iga riskita panus tuleb ühe korraga ära kasutada. Sa ei saa seda väiksemateks osadeks teha. eSpordis pole võimalik neid rakendada.

Loomulikult on tervitusboonus vaid üks võimalik pakutavatest boonustest. Õnneks on Optibet spordiennustusportaalis üsna palju kampaaniaid käimas. Näiteks on toimunud jooksvate pakkumiste hulgas 15-euroste riskivabade panuste jagamine Meistrite ja Euroopa Liiga veerand- ning poolfinaalides. Või siis mitmete nädalate jooksul on pakutud NHL-is kuni 120 euro ulatuses riskivabasid panuseid.

Nagu juba mulje võis jääda, siis Optibet sissemakseboonus koos regulaarsete kampaaniatega paneb väga palju rõhku riskivabadele panustele. Siinkohal võiksid nad veidi laiendada oma repertuaari, kuna see pole ainuke boonuste liik, mida spordiennustustes rakendada saab. Muuhulgas on ju võimalik kasutajaid premeerida ka puhtakujulise boonusrahaga või mõningatel juhtudel läbipanustamise nõude kaotamisega.

Lisaks kõigele on olemas lojaalsusklubi nimega "VIP programm". Iga tehtud spordiennustuse eest on võimalik teenida jooksvalt VIP punkte. Kokku on seal erinevaid tasemeid kolm tükki: hõbe, kuld ja teemant. Kui saad endale 35 000 punkti, siis see annab sulle kuldtaseme. Kui saad aga 175 000 punkti, siis teenid kogunisti teemanttaseme.

Kuidas võib rahule jääda panuste tegemisega?

Aeg vaadata spordiennustusportaali südamesse: mis moel on lahendatud panustamine? Üldiselt järgitakse klassikaks kujunenud skeemi, kus vasakpoolses menüüs on koondatud spordialad ning keskmisest sektsioonist saad valida konkreetsete sündmuste panuseid. Paremale poole tekib aga panuselipik, kust näed kõike vajalikku informatsiooni.

Panuselipik ise on kena ja ülevaatliku disainiga. Saad mugavalt algseadeid taastada, näha oma maksimaalset võimalikku panust ning teha jooksvalt kindlaks, kas tegu on hetkel üksik- või mitmikpanusega. Peale selle näed ka võimalikku väljamakset ning VIP punktide arvu. Kui soovid teha ühe kliki panust, siis saad selle pidevalt keskmises sektsioonis sisse või välja lülitada.

Ühe kliki panus võimaldab sul teha panuseid ainult nupulevajutusega. Sul pole vaja teha mitte ühtki täiendavat kinnitust oma panuse valiku suhtes. Selleks vajutada ühe kliki panuse nupp OFF-ist ON-i peale. Pärast selle tegemist saad koefitsiendile liikudes näha akent, kust saad valida panuste soovitud suuruse. Antakse valida automaatselt pakutava summa ning enda poolt täpsustatud summa vahel.

Tuleb arvestada, et ühe kliki panuse tegemisel ei tohi kupongil olla eelnevalt sisestatud panuseid. Kui soovid näha ülevaadet kõikidest enda ühe kliki panustest, siis liigu enda kontolt ajaloo sektsiooni alla. Leiad need tavapanuste ülevaate osast. Kusjuures võid arvestada, et iga järgmise ühe kliki panuse suuruseks on valitud vaikimisi eelmise suurus.

Panuseturud on siin portaalis tasemel. Võtame näiteks jalgpallimatšid. Saad panna panuseid 1. poolajale, 2. poolajale, täpsele skoorile, paaritu/paaris, kvalifikatsioonile (liigades), mõlema meeskonna väravatele, täpsele skoorile, nurgalöökidele, punasele kaardile jne. Tennise puhul saad aga panustada näiteks täpsele skoorile, Ü/A-le, händikäpile, paaritu/paaris ja muudele panuse turgudele.

Saad teha nii üksikpanuseid, kombopanuseid kui ka süsteempanuseid. Viimane tähendab Optibeti keskkonnas seda, et selle alla jäävad mitmesugused kombopanused. Näiteks nelja erineva panusega saad teha 6 kahest või 4 kolmest kombopanust. Samuti saad süsteempanuses valida üks või enam süsteemipankuri sündmust. Panuselipikuga võidu saamiseks peab süsteemipankuri tulemus õige ennustusega olema.

Positiivne on see, et panuse tulemuse kalkuleerimine käib üsna kähku. Meie kogemuse põhjal juba esimese tunni jooksul pärast sündmuse lõppu. Kuid ametlike materjalide põhjal öeldakse, et see võib aega võtta kuni 24 tundi. See on arusaadav ja ei puutu otseselt Optibeti kiirusesse, kuna mõnikord võtab lõplike tulemuste vormistus spordisündmusel rohkem aega.

Kas mingeid spordialasid jääb täiesti puudu?

Spordialadest on kaetud kõik Eesti spordiennustajate favoriidid, sh tennis, jalgpall, korvpall, võrkpall ja jäähoki. Kuid lemmikalade kõrvalt leiab sealt portaalist küllaga vähemtuntud alasid, millel panuseid laduda. Näiteks saad panna panuseid ragbile, snuukerile, söerajasõidule, Ameerika jalgpallile, pesapallile ja nooleviskele.

Mõningaid ennustajaid huvitab spordi kõrval ka reaalelu sündmused ja poliitika. Meie testi tegemise käigus sai näiteks panuseid panna USA presidendivalimistele. Seejuures võiks olla valik laiem, sest Optibet on ettevõttena meie regioonis lähedane ning sugugi imelik poleks panna panuseid näiteks Eesti kohalike omavalitsuste valimise tulemustele.

Meeldivalt on sealses portaalis esindatud aga eSport. Ennustajana on sul võimalik visata panuseid sellistele favoriitidele nagu Counter Strike: GO, LoL, Dota 2 ja Overwatch. Kusjuures kõige rohkem panustamisvõimalusi on eSpordis tavaliselt LoL-ile, millele järgneb CS ja Dota 2. Loomulikult sõltub konkreetne repertuaar ka juba käimasolevatest eSpordi kohtumistest üle maailma.

äiest omaette kategooria moodustab Daily Fantasy Sports ehk Fantaasia Spordimängud. See on virtuaalne mäng, milles võisteldakse teiste kasutajatega, et leida parimad mängijad spordisündmustest osavõtjate vahel. Saad luua endale sobiva fantaasiameeskonna. Kõik tulemused arvestatakse n-ö fantaasiapunktide kokku liitmise kaudu. See on omaette elamus, mida teistest Eestis tegutsevatest ennustusportaalidest naljalt ei leia!

Küll aga tasub arvestada sellega, et Optibetist ei leia klassikalisi virtuaalsporte. See pole aga oluline miinus, kuna Daily Fantasy Sports rubriik lisab juba ohtralt mitmekesisust tavapäraste spordiennustuste toodete sekka.

Tänapäeval muutub live-ennustamine standardiks

Live-ennustamine on Optibetis väga kõrgel tasemel. Nimelt on neil täiesti olemas voogedastuse funktsionaalsus. Saad vaadata erinevaid LIVE spordiülekandeid otse oma brauserist. Näiteks on nad löönud käed eetriõiguste andjatega, et näidata Serie A, Euroliiga, EuroCup, NHL ja US Open otseülekandeid kohtumistest. See on väärtus, mida nii mõnedki konkurendid ei paku.

Optibet online-spordiennustusi otseülekandena saab vaadata enamasti kõrge kvaliteediga. Meie arvustuse tegemise käigus avastasime, et üldjoontes ei ole mitte ühegi voogedastuse kvaliteet kuidagi kehv. Põhjus võib olla selles, et nad on pigem teinud koostööd suuremate liigade mängude ülekannetega, kus on igal juhul tehniline tase vägagi soliidne.

Kui ei ole võimalik vaadata otseülekannet, siis Optibet live-ennustuste tase on ikkagi priima. Iga panustusvõimalusega kohtumise juures on mõnus graafiline ülevaade spordisündmuse käigus toimuvast. Saad vaid mõne kliki abil vaadata täpsemat statistikat ning üleüldist ajajoont. Need graafilised lahendused on väga head ja inforohked. On näha, et sinna on korralikult raha investeeritud.

Live-ennustamine on saadaval mitmesuguste jalgpalli, jäähoki, korvpalli, tennise, eSpordi, võrkpalli, lauatennise ja pesapalli kohtumiste juures. Aeg-ajalt võib olla ka mõne ala juures live-panustamine olemas.

Optibet Cash Out funktsionaalsus on portaalis olemas. Sul on võimalik saada oma panuse raha tagasi enne, kui oma panuselipikul oleva spordikohtumise tulemused on üldse teada. See on lisavõimalus, mida pakutakse ainult mõningate sündmuste puhul. See on olemas kõikide live-ennustuste juures. Pead lihtsalt veenduma, et sinu ennustuslipikul on ainult LIVE-põhimõttel tehtavad panused.


Kuidas on korraldatud Optibet mobiilne ligipääs...

Kõigepealt alustame sellest, et Optibet pole loonud eraldiseisvat mobiiliäppi spordiennustajatele. Sellest on kahju, kuna see on oluline miinuskoht. Disainitud äpp annaks võimaluse eriti sujuvalt spordiennustusi teha, kuna keskkond oleks just disainitud nutiseadmete kasutajate vajadustele. Mitmel konkurendil on selline asi olemas.

Aga sellest tase allpool on vähemalt veebisaidi optimeerimine nutiseadmetega kasutuseks. Ja see on ära tehtud, sest Optibet mobile kasutajakogemus on täiesti kõval tasemel. Nimelt on sul võimalik spordiennustussaidile ligi pääseda erinevaid ekraanisuurusi omavate mobiiltelefonidega, kuna veebileht on täielikult responsiivne.

Praktikas tähendab see, et lehe CSS kood kohaldab veebiportaali vastavalt sinu telefoni parameetritele. Sa ei pea hakkama lehte kohmakalt kerima, kuna menüü ja kõik muud komponendid kohalduvad ise, pakkumaks võimalikult mugavat kasutust. Küll aga tasub arvestada, et mõningate rubriikide üles leidmine võib olla raskem võrreldes tavalise arvuti versiooniga.

Testisime ise mobiilsaiti kahe erineva nutitelefoniga. Mõlemal juhul oli tegemist pigem uuema mudeliga ja nende pealt nähtus, et ei olnud kasutusega ühtki probleemi. Spordialade valimine oli lihtne ning panustades koefitsientide peale klikkimine probleemivaba. Ainsa miinusena saaks seda välja tuua, et sama internetiühendust kasutades oli mobiilne sait nii mõnelgi korral aeglasem.

Ka LIVE-funktsionaalsus toimib mobiilis normaalselt. Kuid üldjoontes soovitaksime voogedastuse vaatamiseks kasutada ikkagi tavalist arvutit. Nimelt hakkas mobiilis vaadates voogedastus siiski veidi rohkem hakkima. Samuti näevad reaalajas panuseid pannes statistilised graafikud ja muud lahendused arvutivaates ülevaatlikumad välja. Just sellepärast võikski olla neil ka eraldi mobiiliäpp!


Teeme kindlaks ka üldise funktsionaalsuse ja disaini

Muidugi tasub luubi alla võtta ka see, kuidas on üleüldine atmosfäär ja disaini efektiivsus antud portaalis. Arvustuse tegemise jaoks proovisime kõik läbi ja liikusime lehel palju ringi. Lühidalt võib öelda, et kasutaja teekonda on korralikult optimeeritud ning selle koha pealt ei saa midagi ette heita. Kõik on kergesti üles leitav ja mitmetes kohtades on küsimärgi ikoon, millele peale liikudes saad vajalikku selgitust.

Veetes nüüd üsna palju aega Optibet keskkonnas võib öelda julgelt, et sealne värviskeem on silmasõbralik. Samuti on elementide paigutus mõistlik ja optimaalne kasutaja mugavuse seisukohast.


Aeg uurida turvalisuse ja ohutuse kohta

Iga turvalisuse kontroll algab sellest, kas ettevõte on saanud Eesti Maksu- ja Tolliametilt tegutsemiseks vastava loa. Kontrollides seda üle selgus, et Optibet litsents on kehtiv: neile on väljastatud kaughasartmängude korraldamise luba, mille saamise eelduseks on õiguspärane käitumine Eestis ning erinevate reglementatsioonide korrektne täitmine.

Turvalisust lisab ka see, et neil on kasutusel täielik SSL-krüptsioon. Kõik sinu poolt antavad ja nende poolt liigutatavad andmed on kaetud menukaima krüptsiooni meetodiga, mis lisab küllaga ohutust andmete kasutusel. Samuti on nende maksevõimalused turvalised, sest esindatud pole ühtki kahtlase päritoluga maksemeetodit.

Optibet kasutaja turvalisus on tagatud ka usalduslike sidemete loomises mitmete organisatsioonidega, sh eCOGRA ja SectiGo. Nendega koostöö näitab, et firma on investeerinud turvaliste lahenduste pakkumisse oma kasutajatele.

Kui võtta arvesse kõiki eelpool toodud turvalisust tagavaid meetmeid, siis võib julgelt öelda, et Optibet tegutseb Eestis täiesti turvalise ennustusportaalina. Samaaegselt on tagatud sinu identiteet, andmed ja raha. Pealegi on nad Eestis arvel, mis tähendab, et sa ei pea oma ennustuste pealt saadud võitudelt mingit täiendavat riiklikku maksu tasuma.


Klienditeeninduse tase tõstab portaali usaldusväärsust

Optibet klienditeenindus on saadaval igapäevaselt kellaaegadel 09:00-21:00. Seejuures on nendega võimalik ühendust võtta kolmel erineval meetodil: e-post, vestlusaken ja telefon. Kõige kiirem neist variantidest on vestlusaken. Meil võttis klienditeenindajaga ühendust saamiseks aega ainult veidi alla 20 sekundi, mis on vägagi soliidne tulemus.

Telefon on neil tavaline Eesti lauatelefoni number, kuhu helistades saad eesti keeles nõu küsida. Veidi pikema vastamisega on e-post, kuid sinnagi saad oma küsimused teele panna, kui peaks tekkima probleeme väljaspool nende tööaega. Miinuspoolelt ongi tegu nende tööajaga. Nädalavahetusel võiks kindlasti klienditoe aeg olla töös ka pärast kella 21:00, kuna see on tööpäevade väliselt populaarne aeg ennustamiseks.

Loomulikult on tähtsal kohal klienditoes ka abimaterjalid. Võib öelda, et Optibetis on need täiesti tasemel. Kodulehelt leiad nii KKK sektsiooni kui ka üldised juhised erinevate teemade kohta, sh Cash Out funktsioon ja erinevat tüüpi panuste tegemine.


Firmeninfo
Nimi Optiwin OÜ
Aadress Lõõtsa tn 2a, 11415 Tallinn Eesti
Asutatud 2013 (Eesti juriidiline keha)
Litsents Olemas, 12418087
Telefon 668 0309
E-post [email protected]
Kontaktivorm Puudub
Vestlusaken Olemas
Sotsiaalmeedia Instagram, Facebook, Twitter, YouTube
Klienditoe tööaeg 09:00-21:00, iga päev

Kokkuvõte: Optibet Eesti

Optibet on juba tükk aega Eesti turul tegutsenud ennustusportaal. Neil on mitmeid teistest erinevaid lahendusi, sh Fantaasia Meeskonnad ja korralikud spordiülekanded. Kahjuks pole Optibet online-spordiennustused saadaval vastavas mobiiliäpis. Sõbraliku klienditeeninduse, heade koefitsientide ja laiapõhjalise funktsionaalsuse najal on sellest saanud üks Eesti parimaid ennustussaite.

KKK

Optibet erineb selle poolest, et neil on Fantaasia Meeskonna võimalus ja tasemel voogedastuse funktsioon. Lisaks on portaalis olemas lojaalsusklubi nimega "VIP programm". Kuid negatiivselt eristutakse paarist konkurendist sellega, et neil pole spordiennustuste mobiiliäppi ja Optibet koefitsiendid on keskpärased.
Saad kasutada Paysera teenuseid, kuid PayPal ega Payoneer makseid ei ole võimalik teostada. Kui soovid kasutada raha muudelt kontodelt, siis kanna need lihtsalt oma kodupanga kontole või teosta makseid taotledes Mastercard või VISA maksekaart.
Tegelikult ei lähe Optibet online-spordiennustused nautimiseks vaja ühtki dokumenti, kui sisened ankeedi täitmise kaudu. Kui aga kasutad ID-kaardi tuvastust, siis on sul otse loomulikult vaja sisestada oma kaardilugerisse kehtiv ID-kaart ning toksida sisse PIN-kood.
Kõige kiiremaks infoks kasuta nende vestlusakent. Enamasti saad ühenduse hõlpsalt ja alla minutiga. Kui neil on suur klienditoe koormus, siis võid oodata veidi kauem. Kahjuks saad seda teha ainult ajavahemikus 09:00-21:00.
Optibet
open
Top