Unibet Eesti arvustus - Kõik, mida vaja teada

Unibet Eesti on tegutsenud ennustussaitide maailmas juba üle 20 aasta. Nende kümnendite jooksul on virtuaalne kihlveokontor teinud läbi mitmeid ajastuid, kuid keskse toote kvaliteet on vaid kasvanud.

Näita rohkem

Siinkohal räägime ikkagi hargmaise kohaloluga ennustussaidist, kust leiad kõrgkvaliteetse panustamiskogemuse, küllaga erinevaid spordialasid ning mitmekülgsed panustamisturud. Kõrget funktsionaalsust pakkuv Unibet online-spordiennustused tõmbab ligi nii alustavaid ennustajaid kui ka kogenud panusehaisid. Käesoleva arvustuste raames uurimegi lähemalt, mida saab saidi tugevuste ja nõrkustena välja tuua. Loe edasi, et saada täpsemalt teada selle ennustusportaali kõikidest külgedest.

Näita vähem
Тervitusboonus : 120
Unibet
5
  • 450 € sõbrasoovitaja boonus
  • Tasuta mäng 25 000 € STREAKR
  • NFL-i ennustused toovad tasuta panuseid
Litsents
  • Maksed:
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+
Boonusedus: 5
Väljavõtmiseks: 5
Sissemakse: 5
Kujundus: 5
Tarkvara: 5
Kasutusmugavus: 5

Kui keeruliseks on registreerumine tehtud?

Unibet registreerumine pole sugugi keeruline. Alustame sellest, et teed endale esmalt kasutaja. Just registreerimise protsessi tegime ka ise läbi, et veenduda selle sujuvuses ja võimalikes kitsaskohtades.

Registratsiooni alguses tuleb täita baasandmed enda isiku kohta. Sisestama pidi eesnime, perenime, isikukoodi ja koduaadressi. Huvitav on see, et registratsiooniprotsess oli tükkideks löödud. Ühe pikema ankeedi asemel pidi järgmistele alalehtedele klikkima.

Avasime sama registratsiooni vormi ka nutitelefonis ja tahvelarvutis. Positiivne oli see, et ühtki osa ankeedist kuhugi disainiprobleemi tõttu kaduma ei läinud. Ja üldiselt oli nutiseadmega kerge oma andmeid sisestada.

Kuivõrd registreerumise käigus on vaja sisestada isikukood, siis eraldiseisvalt ei ole vaja hakata enam enda isikut tuvastama. See teeb asja kiiremaks ja lihtsamaks. Pole vaja kasutada Smart-ID ega Mobiil-ID teenuseid või üles laadida oma passikoopiat. Lihtsalt tuleb kindel olla, et isikukood saab ilma vigadeta sisse toksitud.

Aga enne kui saad veel enda kasutaja kinnitada, siis pead langetama otsuse, kas soovid ennustusportaalilt saada reklaamipakkumisi. Alati on võimalik sellest keelduda ning see ei muuda mitte kuidagi sinu hilisemat kasutuskogemust.

Kõige viimane samm hõlmab endas reeglite ja tingimustega nõustumist. Soovitame põhilised reeglid ikkagi läbi lugeda, sest see annab sulle parema kindlustunde selles osas, kuhu enda kasutaja registreerid.

Kui eelnevad protseduurid on ilusti lõpetatud, siis ongi kasutaja tehtud. Alles pärast seda saad teha oma esimese sissemakse. Loomulikult on see oluline etapp, sest ainult sissemakse annab õiguse Unibet registreeruge pakkumine kasutamiseks.

Millised maksemeetodid on siin portaalis esindatud?

Unibet

Spordiennustamisel ei saa ignoreerida maksete teostamise temaatikat. Enne ei saa ju isegi ühtainsat panust teha! Sellepärast vaatasimegi lähemalt, mida kujutavad endast Unibet pangandusvõimalused.

E-rahakottidest on saadavad NETELLER ja Skrill. Mõlemad on finantsmaastikul tugevad tegijad. Unibet minimaalne sissemakse on nende maksevõimaluste juures 15 eurot. Korraga saab teha sissemakse maksimaalselt suuruses 13 000 eurot.

Deebet- ja krediitkaartide valik on siin portaalis fantastiline. Nimelt on esindatud kõik neli olulisimat pangakaarti, millega üldse võiksid eestlased kokku puutuda. Need on Visa, Visa Electron, Mastercard ja Maestro.

Ja veel üks variant on Trustly. See on Põhjamaise algupäraga maksete teostamise platvorm. Trustly ühendab sinu kodupanga konto ennustusportaalis oleva rahakotiga, kandes ühelt kontolt turvalisel viisil raha teise üle.

Trustly miinus on aga see, et sugugi pole esindatud kõik Eesti kodupangad. Näiteks ei ole võimalik selle teenuse kaudu teha sisse- ega väljamakseid pankadest nagu Inbank, COOP Pank ja Luminor.

Kui tahad eriti kiiresti raha kätte saada väljakande sooritamise kaudu, siis t0uleb ikkagi teha see väljamakse Skrilli või NETELLERit kasutades. Maksimaalselt peaksid su rahad üle tulema ühe ööpäevaga.

Aga pangakaartide puhul on lood teistmoodi. Kui teed väljamakse eelpool nimetatud kaartidele, siis võid arvestada, et ülekande sooritamine võib aega võtta kuni 3-5 panga tööpäeva.

Kuldse kesktee nende kahe äärmuse vahel on väljamaksete puhul Trustly. Üldjoontes kipuvad rahad selle platvormi kaudu väga ruttu üle tulema, ent välistatud pole olukord, kus peaks ootama oma rahasid kuni 3 panga tööpäeva.

Siiski võttes arvesse kõiki neid plusspunkte, on vajalik toonitada, et selles ennustusportaalis ei saa kasutada mitte ühtki krüptovaluutat. See tähendab, et Bitcoini ja Ethereumi omanikud peavad kõigepealt oma krüptorahad tavaliseks valuutaks konverteerima.

Kui suurt hulka boonuseid võib saada?

Kui teed endale esimest korda uue kasutaja sealsesse ennustuskeskkonda, siis saad kasu lõigata Unibet registreeruge pakkumine olemasolust. Nimelt saavad kõik värsked liitujad endale 100% sissemakseboonust kuni 100 euroni + 20 väärtuses tasuta panuseid.

Peale selle on muud hüved tervituspaketis saadaval nagu 5 tasuta keerutust slotimängus Starburst. Ja nutitelefoni abil panustavatele kasutajatele antakse 10 euro eest riskivabasid ennustusi.

Konkureerivate ennustusportaalide valguses ei ole võimalik öelda, et Unibet sissemakseboonus teisi üle trumpaks. Kui vaadata sissemakseboonuse summa ulatust, siis see jääb mitmetele teistele ennustussaitidele ikkagi alla.

Lisaks sellele teevad väiksema boonussumma ulatuse kontekstis jäigad reeglid. Kui oled boonusega koos registreerunud, siis pead tegema esimese sissemakse vaid päeva jooksul. Juba kaks päeva hiljaks jäädes diskvalifitseerud tervitusboonuse osas.

Unibet

Kuigi tervitusboonuse jaoks pole vähemalt vaja midagi sellist nagu Unibet boonuskood, siis miinus on see, et boonusraha tuleb lausa kümme korda läbi ennustada. Seejuures pead meeles pidama, et arvestatakse ainult panuseid, mille koefitsient on minimaalselt 1.40. Kombopanused lubatud.

Muidugi peab hindama sedagi, et antakse 5 tasuta keerutust Starburstis. Samas pole see kõikidele väärtuslik pakkumine, kuivõrd mõned kasutajad hoiduvad online kasiino sektsioonist. Samas on aga nutitelefoni kasutusega saadavad riskivabad panused vägagi meeldiv lisand.

Seejärel uurisime, mis lugu on regulaarsete kampaaniatega. Vaadates nii praegu toimuvaid kui ka minevikus korraldatud kampaaniaid, siis võib julgelt öelda, et nad teevad korralikku tööd. Näiteks toimuvad mitmesugused liigapõhised auhinnaloosimised ning võidakse jagada ka riskivabasid panuseid.

Kõige tipuks on neil sõprade soovitamise süsteem. Kui sinu poolt liitunud sõber kvalifitseerub nende tingimuste alusel süsteemi osaliseks, siis saad enda kontole raha. Erinevate sõprade pealt võib niiviisi teenida kuni 400 eurot!

Mida arvata panustamise protsessist?

Kõigepealt peab alustama sellest, et panuselipikute disain ning süsteem erineb veidi teistest portaalidest. Nimelt hüppab panuselipik avatud lehe alla paremasse nurka. Panuselipikud ise on selgelt struktureeritud ja pakuvad head ülevaadet panuse põhinäitajatest.

Kusjuures panustamise tervikprotsess on mõnusalt üles ehitatud. Kõik toimub kuidagi sujuvalt ja seda alates spordiala valimisest kuni konkreetse rahasumma sisse panemiseni. Midagi ei lähe seal lehel kergesti kaotsi.

Panustamisturgude koha pealt on kõik väga hästi. Näiteks on esindatud koguväravate arv, kolmekordne händikäp, kaartide koguarv, meeskonna edasipääs, punase kaardi andmine, penalti andmine ning kodu- või külalismeeskonna väravate koguarv.

Katsetasime ka ise erinevaid panusetüüpe, seejuures proovisime kätt nii üksik-, mitmik- kui ka süsteempanustega. Üldjoontes ei tulnud mitte ühegi panustamise stiili juures ette probleeme või ootamatusi.

Kas sind häirib esialgne Unibet koefitsiendid formaat? Seda saab väga kergesti muuta. Lihtsalt mine spordiennustuse menüüs koefitsientide sätete alla. Lisaks tasub välja toomist, et selles portaalis saab teha üksik- ja mitmikennustusi ning ka süsteemseid panuseid.

Kui tahad teha mitmikpanuseid, siis vajuta esimese ennustuse tegemise järgselt uue ennustuse peale. Siis muutub automaatselt üksikpanus kombopanuseks. Kui aga soovid teha süsteemset lähenemist, siis saad kaheksa valitud ennustuse hulgaga tehagi süsteempanuse.

Viimase puhul tasub teada seda, et ennustusportaalis korrutatakse süsteempanuse puhul kõigi potentsiaalsete lõppskooride koondnumbriga. Peale selle saad ka ühiskassa ennustusmängu ehk Supertotoga kätt proovida. Seejuures on ennustamise objektiks erinevate mängude lõpptulemused: kas kaotati, võideti või jäädi lõpuks viiki?

Action Betting juures oli äge see, et panused läksid kirja hetkega ning kohe pärast spordisündmuse lõppemist sai ka ennustuste reaalsete tulemuste kohta informatsiooni. Mõnikord võib see aga kauem aega võtta, kui lõppskoorid pole veel ametlikult kinnitatud.

Kui paljud spordialad on ennustusportaalis olemas?

Järgmisena tuleb vaadata, millistele spordialadele saab üldse panuseid panna. Eestlaste lemmikud on igatahes selles portaalis õnnestunult esindatud, kuna nautida saab nii tennist, jalgpalli, korvpalli, võrkpalli kui ka jäähokit.

Seejuures, kui peaksid tahtma asju veidi põnevamaks teha aeg-ajalt, siis võid julgelt arvestada ka sellega, et saad ennustuste sekka segada vähem tuntumaid alasid. Näiteks saad laduda panuseid ragbile, noolevisetele, trottingule, malele ja kriketile.

eSport on täiesti soliidselt spordialade seas esindatud. Kui sind huvitavad arvutimängude sportlikud turniirid, siis saad panuseid panna kohtumistele sellistes mängudes nagu League of Legends, Overwatch ja Counter Strike: GO.

Ennustusvõimaluste hulgast puuduvad aga virtuaalspordi esindajad sootuks. See on asi, mida võiks portaali isegi lisada, kuna virtuaalspordid pakuvad head vaheldust perioodidel, mil pole võimalik teha tavapärastele spordialadele ennustusi.

Eraldiseisev sektsioon on aga ennustuste variantide juures nimega "Mitmesugust". Sealt alt leiab küllaga põnevaid ennustusvariante, mis pakuvad omas žanris kibedat konkurentsi teistele tegijatele. Näiteks on saanud ennustada järgmist James Bondi näitlejat, Miss Soomet või Briti talendisaate võitjat.

Kui tahaks hoopis reaalajas panustada...

Esmajärjekorras testisime live-panustamist, sest Unibet live-ennustuste funktsionaalsus töötab korralikult. Kogu selle sektsiooni disain ühtib ülejäänud panustamisega ning pakub kiiret ja vahetut võimalust ennustusi teha.

Unibet Cash Out on saadaval, ent see pole sugugi kõikide spordikohtumiste juures olemas. Live-panuste tegemise käigus ei esinenud viivitusi. Lahendatud ennustused viivad pea koheselt enda finantskontole laekuva summani.

Nüüd aga jõuame olulisima juurde: täiesti võimalik on Unibet online-spordiennustusi otseülekandena kogeda. See funktsionaalsus teeb korralikult silmad ette paljudele teistele Eestis tegutsevatele spordiennustusportaalidele.

Nende voogedastuse lahendus on Unibet TV. Positiivne on see, et ligipääs sellele tuleb standardselt kasutajaga kaasa ning selle kasutamiseks pole vajalik eraldi lisatasu maksta. Siiski on pandud välja üks reegel. Live-videote nägemiseks peab olema kontol rahasumma.

Kui seda raha pole, siis peaksid olema vähemalt viimase ööpäeva jooksul ennustamisega tegelenud. Vastasel juhul pole siiski otseülekandeid võimalik sealses keskkonnas jälgida.

Kvaliteedi poole pealt esineb viivitusi keskeltläbi 5-8 sekundit, ent mõne parema ülekandega kohtumise korral võib see olla veelgi vähem. Kindlasti on parima kvaliteediga need spordisündmused, mis on maailmas või Euroopas laiemat kajastust saavad.

Kuigi selle ülevaate koostamise ajal ei õnnestunud ühtki näidet portaalist leida, siis on ikkagi nende kasutustingimustes kirjas, et mõningate ülekannet eest võivad nad lisatasu nõuda. See puudutab voogedastusi, mille näitamisõigused on väga kallid.


Nutitelefon ja spordiennustused käivad käsikäes

Unibet mobile kogemus on heal tasemel, sest kasutajatele on välja pandud kaks erinevat võimalust, kui portaali sisenemine toimub nutiseadme abil. Esiteks on tegu responsiivse veebilehega ning teiseks on neil saadaval spordipanuste tegemise äpp.

Kui sisened mobiiliga nende veebilehele, siis selgub, et kogu portaal on loodud totaalselt responsiivseks. See tähendab, et sinu nutitelefon või tahvelarvuti ekraani suurus ei mängi mingit rolli. Kõik elemendid kohanduvad automaatselt ekraani unikaalsete parameetritega.

Nii Unibet mobiilse kodulehe versiooni kui nutiäpi puhul ei mängi rolli, kas sul on iOS või Android operatsioonisüsteem. Mõlema variandi puhul saad probleemivabalt mobiilset ennustamist nautida.

Siiski on oluline erisus. Kui sa tahad alla tõmmata Eestis Androidi äpi, siis ei saa seda teha Google Play Store keskkonnast. Selle asemel pead Unibeti kodulehelt .apk laiendiga faili alla laadima ja installeerima. Enne telefoni tirimist on vajalik kindlaks teha, et sätete alt oleks võõraste rakenduse alla laadimine ikka lubatud.

Kui tahad aga iOS op-süsteemile äppi hankida, siis on asi veelgi lihtsam. Lihtsalt peaksid minema Apple Store'i ja sealt juba rakenduse alla laadima. Seejärel paigaldad äpi endale telefoni ja saadki panuseid laduma hakata.

Testimise käigus tuli välja, et mõlemad äpid on heal tasemel. Kõik tavaline funktsionaalsus on täiesti esindatud. Saad teha vabalt spordiennustusi, valides sobivaid koefitsiente ja tehes nii üksik- kui ka mitmikpanuseid.


Vaatame ka disaini ja navigatsiooni

Selle ennustusportaali disainiga on kõvasti vaeva nähtud. Disain on midagi enamat kui lihtsalt värvivalikud või taustamustrid. Hea disain toetab kasutajakogemust ning muudab veebilehe kasutamise nauditavaks.

Kõige huvitavam disainisaavutus on Unibet online-spordiennustused lehel unikaalne panuselipiku ülesehitus. Tavapäraselt kipub olema panuselipik osa portaali põhistruktuurist. Kuid siin saidil on see hoopiski hüpik, mis lehesiseselt ette tuleb.

Tugevad plusspunktid lähevad ennustussaidile loodud voogedastuse võimaluste disaini eest. Otseülekandeid vaadates haakub vaade koheselt videos toimuvaga, kuna taustal ei ole häirivaid ega tähelepanu kõrvale juhtivaid elemente.

Ka navigeerimine ühelt spordialalt teisele ning erinevate spordisündmuste vahel kujunes vägagi sujuvaks. Ei tekkinud kordagi tunnet, et mõni nupp on vales kohas või disainielemendi kujundusega on puusse pandud. Kõik see tõstab üldise Unibet kasutajakogemus veelgi kõrgemaks.


Kas Unibeti kasutades saab oma turvalisuses kindel olla?

Unibet kasutaja turvalisus on täiesti tagatud; selle uurisime oma tehtud taustatöös välja. Kõigepealt tegime kindlaks, et see on kodumaiselt akrediteeritud ennustuspaik. Oma kinnituse on andnud sellele kõige olulisem asutus, milleks on meie vabariigis ikkagi Maksu- ja Tolliamet.

Teisisõnu tähendab Unibet litsents, et firma tegutseb täiesti õiguspäraselt ja omab piisavalt rahalisi vahendeid, et katta spordiennustustega välja makstavaid võite. Seejuures on tegu kaughasartmängude korraldamise litsentsiga, mille puhul on nõudmised väga ranged ja seda pole Eestis kerge saada.

Siiski on lisaks EMTA litsentsile see ennustusportaal seotud ka teiste oluliste organisatsioonidega, mis kõik annavad usaldusväärsust juurde. Muuhulgas on Unibet seotud selliste ühendustega nagu eCOGRA, RGA ja EGBA.


Kui kindel saab olla Unibeti kasutajatoes?

Unibet klienditeenindus on oluline aspekt, kuna kõikidel spordiennustajatel võib aeg-ajalt probleeme esineda. Nende kiireks lahendamiseks on aga vaja heade suhtlejate ja probleemide lahendamise oskustega meeskonda ennustussaidi poolelt.

Esimese asjana vaatasime, kas nende lehel on ikka olemas vajalikdu abimaterjalid. KKK rubriik on sinna täiesti üles pandud, ent see jääb äärmiselt napisõnaliseks. Reaalelus on spordiennustustes mitmeid tüüp-probleeme, mida võiks tegelikult vastavas sektsioonis ära kaardistada.

Korraliku abiinfo üles panemine on äärmiselt oluline, sest see aitab vähendada koormust klienditeenindajatele ja seeläbi tõsta ka nende vastamise kiirust. Pealegi leidub ennustajate hulgas neidki, kes soovivad ise asja kallal "pusida" ning mitte kellegagi eraldi suhelda.

Samas on väga suur pluss see, et klienditugi töötab 24/7. See teeb ette enamikule Eestis opereerivatele ennustussaitidele, kellel on ikkagi üsna piiratud avamisajad klienditeeninduse seisukohast.

Töötajatega ühenduse saamiseks on kaks erinevat võimalust: sa võid algatada vestluse vastavas chat-aknas või siis saata neile e-kiri. Neist kahest on kõige kiirem vastamise reaktsiooniaeg ikkagi vestlusakna kaudu.

Meie testi käigus saime reageeringu vestlusaknas vähem kui minutiga. Kuid e-kirja saates tuli vastus 1,5 tunniga. Seega, sõltub täiesti sinust endast, kuivõrd kiireloomulise küsimusega on konkreetsel hetkel tegu.


Firmeninfo
Nimi LEXBYTE DIGITAL LIMITED
Aadress Rävala pst 4, 10143 Tallinn Eesti
Asutatud 2004
Litsents Olemas, 60191027
Telefon Puudub
E-post [email protected]
Kontaktivorm Puudub
Vestlusaken Töötab
Sotsiaalmeedia Instagram (piiratud riikides)
Klienditoe tööaeg 24/7 (nii e-post kui vestlusaken)

Kokkuvõte: Unibet arvustus

Unibet Eesti on juba pikka aega tegutsenud spordiennustusi pakkuv ettevõte, mis on ajas vaid kasvanud. Meie kogemuse põhjal on tegu usaldusväärse, stiilse ja küllaga funktsionaalsust pakkuva portaaliga. Saad teha üksik-, mitmik- ja süsteempanuseid. Spordialade valik on lai ning panustamisturgude repertuaar ei jää konkurentidele alla. Silmapaistev on see, et neil on Unibet TV, mis katab populaarseimate spordisündmuste otseülekandeid. Unibet raha välja funktsioon on saadaval ning samuti on olemas mobiiliäpp. Miinuseks on aga nende tervitusboonus pigem kasin. Igatahes, kui soovid endale leida usaldusväärset spordiennustusportaali, siis Unibet on kindlasti üks tugevamaid kandidaate Eesti turul.

KKK Unibet kohta

Jah, portaal võimaldab Unibet online-spordiennustusi otseülekandena vaadata. Aga siinkohal on oluline kitsendus. Esiteks peab sul olema kasutajakonto. Ilma selleta ei saa ülekandeid vaadata. Teiseks peab su kontol olema raha. Kui raha pole, siis on jäänud viimane õlekõrs: viimase ööpäeva jooksul pead olema panuseid teinud. Lisaks eelnevale pead arvestama, et mõningad otseülekanded võivad olla lisatasu eest. Need on live-videod, mille ülekande õigused on originaalis juba kallimad.
Selle ennustusportaali turvalisuse üle ei maksa muretseda. Põhjus on selles, et nad on saanud kõrgeimalt vastavalt asutuselt Eestis akrediteeringu. Nimelt on väljastatud Maksu- ja Tolliameti poolt neile kaughasartmängude korraldamise load. Unibet litsents on kehtiv. Lisaks sellele on see ettevõte seotud mainekate organisatsioonidega, mis reguleerivad spordiennustamist ja hasartmänge internetis.
Antud spordiennustuste portaal ei toeta krüptorahasid nagu Bitcoin või Litecoin. Sarnaselt puuduvad makselingid PayPali või Payoneeri jaoks. Kui aga soovid Payoneeri kasutada, siis pead tellima neilt Payoneer MasterCardi või kandma raha kohalikule pangakontole. PayPal Balance't küll otseselt kasutada ei saa, ent jällegi on võimalik raha kõigepealt oma tavalisele Eestis toimivale pangakontole üle kanda. Seejärel saad juba sissemakse teha Unibeti finantskontole.
Unibet
open
Top