Goalbet Arvustus 2024 – Mida kujutab populaarne Eesti ennustusportaal?

Goalbet ei aktsepteeri kliente sinu regioonist!
Meie parim valik sulle on!

DreamBet registererumine

Goalbet Eesti pakub kõikidele spordiennustajatele kvaliteetset kogemust. Kasutaja teekond algab juba mõnusast tervitusboonusest, mida värsketele liitujatele jagatakse. Kui see käes, siis saad juba edasisi hüvesid nautima hakata.

Näita rohkem

Mõnus keskkond, ülevaatlik disain ja soliidsed koefitsiendid muudavad Goalbet online-spordiennustused atraktiivseks. Siiski leidub kohutavaid miinuseid! Loe kohe edasi meie detailset arvustust selle kohaliku turu tegija kohta, et saada teada spordialadest, maksetest, boonustest ja paljust muust!

Näita vähem
Kinnitamata
Goalbet
1
  • Vinge tervitusboonus
  • Küllaga spordialasid
  • Live-ennustuste tegemine
Litsents
  • Maksed:
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+
Bonus: 1
Uttak: 1
Innskudd: 1
Valutaer: 1
Programvare: 1
Brukervennlighet: 1

Kuidas käib Goalbet registreerimine?

Esimest korda kasutajat luues võtab sind vastu pigem askeetliku välimusega ankeet. Kuigi selle lahtrites ei küsita midagi ulmelist, siis veidi aegunud mulje see siiski jätab. Võib öelda, et registreerumise disain on üks antud portaali olulisemaid vajakajäämisi.

Tänapäevases kontekstis tundub šokeeriv, et spordiennustusportaalis pole välja pandud võimalust kasutada Smart-ID, ID-kaardi ega Mobiil-ID variante. Selle asemel pead kulutama tükk aega, et täita tavalist paberankeedile sarnanevat küsimustikku.

Isikuandmed moodustavad ankeedist poole, sh täisnimi, täielik aadress ning sünniaeg. Seejärel tuleb aga sisestada oma kasutajakonto nimi, parool ning isikukood. Totaalselt arusaamatuks jääb põhjus, miks kuvatakse ankeedis eraldiseisvat lahtrit inglise keelsena, mille juures ilutseb „Personal ID code“.

Küll aga võib positiivse aspektina välja tuua, et koheselt saab määrata oma deposiidi tegemise limiidi. Samuti saad täpsustada, kas sinu konkreetse limiidi ajaline periood vältab terve kuu või hoopiski ühe nädala.

Kahjuks on osa registreerimise ankeedist täiesti ingliskeelne ning seda pole eesti keelde tõlgitud. Loodetavasti seda tulevikus parandatakse, kuna vastasel juhul jätab sait esimesel pilgul registreeruvatele kasutajatele vähem usaldusväärse mulje.

Kasutaja registreerununa saad endale kinnituskoodi e-kirjaga. Täiesti šokeerivana saadeti meie testi käigus kreeka keelne tekst, mis viitas sellele, et kreeklaste versiooni pole Eestis saadaval. Mis sellest, et registreerusime 100% Goalbet Eesti saidil!

Selle probleemi sai lahendatud, katsetades erinevaid asju ja lõpuks asendades kinnituslingi domeeni .gr hoopis .com vastu. Seejärel nõuti, et saadaksime oma passi või ID-kaardi pildid nende meiliaadressile. Alles kinnitamise järgselt oli võimalik sisse logida, kuna muul juhul oli konto lihtsalt deaktiveeritud.

Uurime, mida kujutavad endast Goalbet pangandusvõimalused

Goalbet

Sisse- ja väljamaksete osas on Goalbetis täiesti vabad käed kasutajatel. Sa saad kasutada pangaülekandeid, pangakaarte, e-rahakotte ja eelmakstud pangakaarte. Minimaalne sissemakse on pea kõikidel meetoditel 10 eurot.

Pangaülekanneteks saad kasutada tavalist ülekannet või WEBPAY teenust. Pangakaartidest on olemas VISA ja Mastercard ning BeeCash teenused. E-rahakottide nimistus on vaid ecoPayz, see-eest on aga eelmakstud kaartide seas Paysafecard, instakasa ja Flexepin.

Erinevus on ainult paysafecard (minimaalne deposiit 1 euro) ning instakasa (vähemalt 5 eurot) makseviiside puhul. Tõeliselt positiivne on see, et lõviosa maksemeetodite protsessimised toimuvad vaid hetkega.

Goalbet ülevaade näitab, et vaid klassikalised pangaülekanded võtavad aega kuni 3 päeva. Kui jutuks tuleb aga väljakanne, siis on asi veidi kitsam. Nimelt saad väljakanneteks rakendada ainult e-rahakotte ecoPayz ja paysafecard payout, klassikalist pangakannet ning BeeCash’i.

Sa võid olla üllatunud: miks on Goalbet lehe allosas Skrill ja NETELLER logod? Rahvusvaheliste saitide puhul tuleb mõista, et makseviiside puhul rakendatakse lokaalseid piiranguid. Need e-rahakotid pole lihtsalt Eesti kasutajatele võimaldatud!

Saadaval olevate boonuste ja hüvede maailm Goalbet portaalis

Kõik värskelt liitunud kasutajad teenivad endale esimese deposiidi pealt 100% Goalbet sissemakseboonus kuni 100 eurot. Märka, et Goalbet registreeruge pakkumine antakse ainult eelmängus tehtud panustele ning jalgpalli matšides.

Kindlasti ei tohiks proovida oma õnne saadud boonusrahaga muudel spordialadel panustamist ega Goalbet live-ennustuste all. Kui kasutaja peaks seda ikkagi tegema, siis eemaldatakse boonus koos seni saadud rahasummadega täielikult ära.

Goalbet

Tervitusboonusest kasu lõikamiseks tuleb teha oma kontole vähemalt 10-eurone Goalbet minimaalne sissemakse. Pärast selle deposiidi tegemist saadki endale boonusraha haarata. Loomulikult sellega ei piirdu asjalood – teemasse on segatud ka läbimängimiskohustus.

Goalbet tervitusboonuse läbimängimisnõuded on lihtsad. Sa peaksid selle vähemalt 5x määraga läbi mängima. Virtuaalsel panuselipikul peab seejuures olema vähemalt kolm või enam ennustust. Iga ennustuse koefitsient peab olema minimaalselt 1.50.

Sinu tehtavast panusest peaksid olema vähemalt kaks tükki samal kuupäeval ja samal ajal. Kui tervitusboonuse kaudu saadud boonusraha peaks olema panustatud vähem kui kolmele ennustusele või olema Goalbet koefitsiendid alla 1.50, siis eemaldatakse kontolt boonus koos seni teenitud võitudega.

Kahjuks pole võimalik läbimängimiskohustust täita teatud panustamisturge valides. Näiteks Aasia händikäpi panuste korral ei lähe need läbimängimisnõude arvestamise suunas sugugi kirja. Sama kehtib reaalajas Cash Out ning edasi lükatud matšide puhul. Muide, Goalbet online-spordiennustusi otseülekandena vaadata ei saa.

Lojaalsed mängijad saavad premeeritud

Sugugi mitte kõikides Eestis tegutsevates spordiennustusportaalides pole saadaval lojaalsete klientide premeerimise programmi. Tore on see, et Goalbet võimaldab sagedastel panustajatel saada endale püsikliendi boonust.

Nädalane boonus tähendab seda, et kui sa kaotasid eelneva nädala jooksul kuni 300 eurot, siis annab sulle Goalbet tagasi 6%, et oma uut nädalat uue hooga alustada. Põhimõtteliselt on tegu lojaalsuspõhise cashback boonusega.

Kuigi nad reklaamivad seda välja kui lojaalsusklubi, siis pigem on ikkagi tegu regulaarse cashback preemiaga. Seda on omas žanris raske nimetada lojaalsusprogrammiks, kuna need on tavaliselt ikkagi teisel moel üles ehitatud. Siinjuures peame silmas disaini, mitte sisu.

Samas on ikkagi klassikalisem aspekt punktide kogumine. Igapäevase panustamise käigus saad teenida punkte. Küll aga saab Goalbet ise siinkohal miinuspunkte selle eest, et nad pole oma lojaalsusprogrammi visuaalselt ja ülevaatlikult kaasahaaravalt oma kasutajatele selgitanud.

Muide, neil on saadaval ka täiendav boonuse kalkulatsioon. Nad nimetavad seda kasiino kalkulatsiooniks vaatamata sellele, et neil pole tegelikult kasiino sektsiooni. 120 euro kaotamise puhul saad 8% boonust, 120-300 euro puhul 9% cashbacki ning 300 euro ja enama kaotuse korral teenid endale 10% raha-tagasi boonust tagasi.

Goalbet PARLAY boonus on eraldiseisev boonuse tüüp, mida see firma oma kasutajatele pakub. Kui peaksid PARLAY stiilis võitma, siis saad enda heade ennustamise otsuste eest spordiennustusportaalilt veelgi raha tagasi. 4 mängu eest 1%, 10 mängu eest 13% ning 15 mängu eest 30%.

Tükk aega on Goalbetis olnud saadaval päevapakkumisena toimivad boonused. Kuid need on viimasel ajal ära kadunud. Sellele bännerile peale klikkides viib ka sisselogitud kasutaja esilehele tagasi. Loodetavasti toovad nad päevaboonused tulevikus tagasi!

Panuste tegemine Goalbet spordiennustusportaalis

Puhtalt spordiennustuste temaatikat analüüsides selgub, et Goalbet süsteemis panuste tegemine on täiesti normaalsel tasemel. Sõltumata riigist kasutab firma samasugust spordiennustuste tehnilist toodet, mistõttu saavad Eesti panustajad kreeklastega võrdväärset kvaliteeti.

Kuigi Goalbet spordiennustusportaalis on palju puudujääke, siis nende tavaline virtuaalne spordiennustuste lipik on normaalsel tasemel. Saad teha üksik-, mitmik- ja süsteempanuseid ning näha ülevaatlikult kõiki erinevaid panustamisturge.

Iga panuselipiku juures on võimalik aktsepteerida, kas soovid panuse kinnitamise jooksul koefitsientide muutumist. Loomulikult tasuks sealt linnuke ära võtta, sest vastasel juhul võid silmitsi seista ootamatute koefitsientidega.

Huvitav on see, et reaalajas ennustamise süsteemi disain ning kasutajamugavus on tavapärasest ennustamisest paremal tasemel. Silmnähtavalt on live-ennustamine integreeritud portaali hilisema lisana, seejuures jättes klassikalise panustamise edasi arendamata.

Sul on valitud mängude ja spordikohtumiste juures võimalik kasutada Goalbet Cash Out funktsiooni. Loomulikult eeldab see reaalajas ennustamist, kuid sellegipoolest on tegu tähtsa baasfunktsiooniga, kuna see on peaaegu kõikidel konkurentidel nüüdseks olemas.

Panuste generaatorit aga selles portaalis pole saadaval. Süsteempanustest komplekssemaid ennustamise tooteid pole Goalbetis saadaval. Selliste panustamisvariantide jaoks tuleb siiski vaadata Eesti juhtivate turu tegijate poole.

Kas mingeid spordialasid jääb täiesti puudu?

Austriast pärit ennustusportaalis saadaval olevad spordialad katavad lõviosa Eesti ennustajate poolt nauditavatest ennustusvõimalustest. Meeldival kombel on esindatud suurimad alad nagu jalgpall, korvpall, tennis, võrkpall ning jäähoki.

Samal ajal on õnneks olemas väiksema ennustajate seltskonnaga spordialasid. Muuhulgas saad visata oma eurosid selliste spordialade ennustuste peale nagu noolevise, kriket, futsal, rannavolle, veepolo ning jalgrattasõit.

Spordiennustajate seas on viimasel ajal menukust kogunud alternatiivsemad panustamise võimalused. Kahjuks pole võimalik selles portaalis teha ennustusi sellistes asjades nagu poliitilised sündmused või popkultuuri uudised.

Küll aga on täiesti eraldiseisva kategooriana olemas pikaajalised spordisündmused ja -tulemused. Nõnda saad teha panuseid erinevatele progressiivse kulgemisega üritustele, näiteks kes võidab konkreetse aasta jalgpalli EM või UEFA finaali.

Panustamisturgude repertuaari osas pole selles ennustussaidis sugugi kokku hoitud. Võtame kasvõi praktiliseks näiteks jalgpalli. Sul on võimalik panna panuseid Üle/Alla, poolaegade skoori, kodus ja võõrsil olevate meeskondade tulemuste ning Paaris/Paaritu peale.

Üksikuid koefitsiente võib leida konkreetse jalgpallimängu alt julgelt üle tuhande erineva. Ja siinkohal tulebki mängu saatuse iroonia – ühel kasutaja jaoks komplitseeritumal Eestis litsentseeritud ennustusportaalil on suurepärane panustamisturgude valik!

Eelnevalt tõime näiteks jalgpalli, kuid sarnane seaduspära kehtib ka muude spordialade osas. Kitsam list panustamisturgudest ootab ees ainult väiksemate nišialade puhul, kuid neiski ei saa liialt valiku üle kurta.

Panustamisvariantide koha pealt on aga puudu kaks viimasel ajal populaarsuses kasvavat varianti. Esimene neist on virtuaalsport. Igasuguseid päris spordialade simulatsioone pole Goalbet kodulehele üles pandud.

Teine puudu olev spordiennustamise pusletükk on aga eSport. Teisisõnu pole võimalik teha ennustusi Counter Strike: GO, League of Legends ega muudele videomängude mängimises korraldatavatele võistlustele. Taaskord tuleb seada sammud muudesse Eesti litsentsiga portaalidesse.

Tänapäeval muutub live-ennustamine standardiks

Soovid live-ennustusi teha? Ole täiesti mureta, sest Goalbet on piisavalt eesrindlik portaal. Sinna on täiesti välja arendatud korralik ja tänapäevane reaalajas spordipanuste sooritamise süsteem. See suudab konkureerida turu soliidsete tegijatega.

Loomulikult algab kõik pihta spordialade valikust. Reaalajas ennustades on sul võimalik valida päris laia spordialade valiku seast. Esindatud on jalgpall, korvpall, tennis, võrkpall ja jäähoki. Lisaks on mõningad vähem tuntud harrastusalad nagu veepolo ja snuuker.

Muidugi erineb live-ennustuste seas olevate spordialade repertuaar vastavalt hooajale ja saadaval olevatele kohtumistele. Samas pole kunagi Goalbeti live-ennustuste seas selliseid spordialasid, mida poleks matšieelsete ennustamisvõimaluste hulgas.

Reaalajas panustamine annab sulle võimaluse mitmesuguseid erinevaid panuseid teha, sh järgmise skoorija või ülejäänud matši tulemusi jalgpalli puhul ennustada. Võrkpalli puhul võivad olla jällegi täiesti teised panustamisturud nagu tiimi koguskoor.

Plusspunktid tulevad animatsiooni eest, mis on iga reaalajas toimuva mängu juurde istutatud. See on nii mõnegi konkurendiga võrreldes üsna dünaamiline ja visuaalselt paeluv. Seda on kena vaadata, kui soovid kiiresti saada teada mänguplatsil toimuvast.

Reaalajas ennustamise puhul on silmapaistev aspekt see, et nad on hiljem antud funktsionaalsuse välja arendanud. Kui matšieelne panustamine võib kuidagi aegunud ja vildakas välja näha, siis live-ennustuste puhul saab rääkida ainult kõrge tasemega lahendusest.

Loomulikult seostub tänapäeval live-ennustamine ka voogedastusega. Aga seda pole võimalik Goalbet keskkonnas nautida. Voogedastuste ülekanded võivad olla päris kulukad, mistõttu ei saa väiksema kaliibriga ettevõtted endale nende vahendamist lubada. Lisaks kõigele on võimalik valitud spordialade puhul rakendada Goalbet raha välja funktsionaalsust.


Mis juhtub, kui Goalbeti mobiiliga siseneda...

Vägev! Goalbet oli pikka aega täiesti naeruväärselt kehva mobiilse responsiivsusega. Õnneks on see 2020ndate algusaastateks täielikult muutunud. Neil on mobiilseks kasutuseks välja arendatud põhjalik mobiilne netiportaal.

Tõsi on see, et Goalbet mobile lahenduse jaoks pole ettevõte loonud nutiäppi. Selle asemel on aga kogu nende veebileht korralikult ära optimeeritud. Sul pole absoluutselt vahet, millise op-süsteemi või nutiseadmega portaalile lähened.

Sõltumata Androidist või iOS-ist toimib veebisait veatult. Juba esilehte avades kuvab mobiilne sait sulle stiilset ja silmapaistvat kujundust. Kui tavaline veebileht näeb natuke aegunud välja arvutis vaadates, siis seda ei saa üldse nutiversiooni kohta öelda.

Eksperimenteerisime erinevate funktsioonidega mobiilses vaates. Kordagi ei tekkinud probleeme panustamisega. Korralikult on kasutaja mugavuse seisukohast disainitud mobiilivaates panuselipik ning muud elemendid.

Kui üldse midagi ette heita, siis mobiilis ennustamine ja voogedastus on viimasel ajal saamas aina menukamaks kombinatsiooniks. Seepärast võiksid nad välja mõelda, kuidas pakkuda mobiilis mängides võimalust nautida otseülekandeid ennustamise kõrvale.


Teeme kindlaks ka üldise funktsionaalsuse ja disaini

Disain on ebaühtlane. Ega disain pole ainult logo ja värvid. Kasutaja teekonna ehk UX disainiga on eestlaste seisukohast puusse pandud. Nimelt ei ole korralikult asju ära tõlgitud terve veebilehe raames. Goalbet kasutajakogemus saab kannatada.

Osaline tõlkimine jätab saidist väga kahtlase mulje. Võimalik, et see peletab aeg-ajalt mingeid inimesi eemale, kes korralikuma veebilehe puhul oleksid teinud otsuse saidiga liituda. Võime öelda, et sellepärast ei tasu meelt heita. Tegelikult on see normaalne leht.

Kiitma peame kindlasti mobiilse lahenduse funktsionaalsust. Samuti on korralikule tasemel viidud live-ennustamine ja Betgames rubriigid. Võib lausa öelda, et reaalajas panustamise kasutajaliides on üks kaunimaid, mis praegusel ajal kodumaistele kasutajatele saadaval on.

Ühest sektsioonist teise navigeerimine on kergeks ja mugavaks tehtud. Sul on võimalik vahetada matšieelne panustamine live-ennustuste vastu mõne kiire liigutusega. Sama kehtib sissemaksete ning muude kasutaja erafunktsioonide osas.


Goalbet kasutaja turvalisus ja saidi usaldusväärsus

Kuivõrd on selge, et Goalbet pole Eesti top 5 spordiennustusportaalide hulka kuuluva ettevõttega, siis on täiesti loomulik, kui tekib umbusaldust. Seda aga ei peaks tekkima, kuna tegu on 100% usaldusväärse ettevõttega.

Asi algab juba sellest, et nad on saanud Eesti Maksu- ja Tolliametilt kodumaisel turul tegutsemiseks vastava loa. Seda nimetatakse „toto korraldamiseks“ ning neile on väljastatud vastav litsents, mida pole Eesti Vabariigis üldsegi lihtne saada.

Kui juba selline Goalbet litsents on väljastatud, siis tähendab see, et nad on täielikult õiguslikult korrektselt käituv ettevõte. Muuhulgas hõlmab see maksude tasumist ning selliseid ärilisi võtteid, mis tagavad kasutajate suhtes ausa tegevuse.

Kuid see pole ainuke faktor, mis muudab nad üsna usaldusväärseks. Nimelt on nende kodulehel viited hasartmängude sõltuvusega tegelevatele organisatsioonidele. Lisaks sellele on üles pandud link organisatsioonile, mis toimib vahemehena, kui peaks toimuma ettevõtte ja kasutaja vahel mingeid vaidluseid.

Lõpliku kinnituse annab seegi, et Goalbet portaal on täiesti turvaline. SSL-krüptsioon tagab selle, et ükski osa sinu isiklikest andmetest ei pääse kergesti kurjamite kätte. Sama kehtib ka ainult turvaliste makseviiside kasutamise kohta.


Kõik, mis puudutab klienditoega suhtlemist

Põhiline klienditoega suhtlemise viis on vestlusaken. Loomulikult proovisime selle ka ise läbi, et veenduda korralikus töötamises. Nende endi sõnul on live-chat funktsionaalsus saadaval ööpäevaringselt, mis muudab selle mugavaks viisiks abi küsida.

Nüüd tuleb aga oluline miinuspool. Sul pole võimalik selle Austria firma klienditeenindajatega suhelda eesti keeles. Kui sa ei oska end inglise keeles hästi väljendada, siis toob see kahjuks Goalbet klienditeenindusele olulise miinuse.

Seejuures jääb isegi veidi arusaamatuks, mis põhjusel on antud Eestis tegutsemiseks üldsegi luba välja, kui eestlastel pole võimalik emakeeles tuge saada. Samamoodi tuleb inglise keeles ühendust võtta, kui võtad nendega ühendust e-posti teel.


Firmeninfo
Nimi GLB GmbH
Aadress Lärchenauer Straße 46, Leonding​, Oberösterreich, 4020 Austria
Asutatud 2009
Litsents Olemas, HKL000210
Telefon -
E-post [email protected]
Kontaktivorm Jah
Vestlusaken Jah
Sotsiaalmeedia -
Klienditoe tööaeg 24/7

Kokkuvõte: Goalbet Eesti

Goalbet on üks Eestis tegutsevaid spordiennustusportaale, mis on pigem suuremate tegijate varju jäänud. See sait on vastuoluline. Arvustuse loomise käigus avastasime tugevaid plusspooli kui ka kriipivaid negatiivseid külgi.

Positiivse poole pealt jäi Goalbet selgelt silma kauni live-ennustuste disaini ja korraliku funktsionaalsusega. Samuti on nende mobiilne veeb täiesti korralikul tasemel, pakkudes sujuvat ennustuskogemust kõikvõimalikes nutiseadmetes.

Suurepärane on seegi, et spordialade ja panustamisturgude valik on live-ennustuste tegemisel vägagi lai. Üldsegi on reaalajas ennustamise toode eeskujulik. Samas on selles portaalis olulisi miinuseid – seda eriti Eesti seisukohast vaadatuna.

Terve veebileht on äärmiselt kehvasti ja ebaühtlaselt ära tõlgitud. Lõviosa portaalist on täiesti inglise keeles. Kummalisel kombel on siit-sealt asjad eesti keelde tõlgitud. Registreerumine on võrreldes konkurentidega ebareaalselt tülikaks ja keeruliseks tehtud.

Täiendavalt pole saadaval voogedastust. Kui mõningaid asju korda teha ning eestikeelne versioon korralikumalt välja arendada, siis võiks sellest Eestis palju rohkem asja saada.

Kokkuvõttes tasub seda lehte proovida kõikidel neil, kes on tüdinenud Eesti tavalistest spordiennustusportaalidest. Austria peakorteriga spordipanuste leht pakub huvitavat, ent üsna hüpliku lokaliseerimise kvaliteediga ennustamiskogemust. Igal juhul ei tee ise järgi proovimine just halba!

KKK

Jah, sul on võimalik teha deposiiti Eesti pangakontoga kahel erineval viisil. Üks võimalus on teostada klassikaline pangaülekanne. Teine variant on aga kasutada oma kodupanga poolt väljastatud pangakaarti, mis kannab Visa või Mastercard tunnuseid.
Goalbet kasutaja tegemiseks on vaja esitada foto oma passist või ID-kaardist. Kui otsustad viimase kasuks, siis peaksid tegema pildid mõlemast poolest. Seejärel tuleb foto(d) saata e-posti aadressile [email protected]. Enne kui pole dokumente manuaalselt kinnitatud, pead leppima ikkagi blokeeritud kasutajaga.
Vaieldamatult kiireim klienditeeninduse kanal on Goalbetis 24/7 vestlusaken. Selle kaudu vastatakse sulle tavaliselt esimese minuti jooksul. Küll aga ainult inglise keeles. Alternatiivina on saadaval e-post, kuid sealt võtab vastuse saamine rohkem aega.
Jah, tervitusboonus 100% kuni 100 € on täiesti kopsakas preemia uutele tulijatele! Lisaks sellele on võimalik sagedase panustamise korral saada endale cashback boonust. Eesti turu olukorda arvestades ei jää Goalbet otseselt keskmisele nivoole kuidagi alla. NB! Goalbet boonuskood pole lunastamiseks vajalik.
open
Top