Betsafe Eesti Arvustus 2024 - Mida on vaja teada ennustussaidist?

Betsafe Eesti on tegutsenud kodumaisel turul kauem, kui esmapilgul võiks arvata. Põhjus on selles, et 2000ndate esimesest poolest saadik tegutses sama bränd Triobet kaubamärgi alt.

Näita rohkem

Hiljem aga toimusid ärilised vangerdused ja põhiline bränd muutus. Spordiennustajana on see ainult positiivne samm.

Praegune portaal on täidetud hea ja paremaga: korralik spordialade valik, mitmekesised panustamisturud ning selgelt üles ehitatud portaal. Otse loomulikult pole täiuslikku ennustustoodet olemas, mistõttu tegimegi Betsafe arvustus ära. Järgnevates lõikudes saad lähemalt teada, milline oli meie kogemus selle ennustusportaaliga. Loe täpsemalt, et teada saada olulistest plussidest ja miinustest, et endale kõige kasulikum ennustuslehe valik teha!

Näita vähem
Тervitusboonus : 100
Betsafe
4
  • E-spordi suursündmused
  • Üliõpilaste mv pokkeris
  • Spordiennustuse Tervitusboonus
Litsents
  • Maksed:
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+
Boonusedus: 4
Väljavõtmiseks: 3.5
Sissemakse: 3.5
Kujundus: 4
Tarkvara: 4
Kasutusmugavus: 3.5

Kas kasutaja registreerimine on Betsafe Eesti keeles keeruline ülesanne?

Iga kasutajakogemus algab registreerumise protsessist. Mõnes kohas võtab see rohkem aega, teises jällegi vähem. Meie selgitasime välja, mida kujutab endast Betsafe registreerimine. Lühike vastus: registratsioon on kerge!

Äärmiselt positiivne on see, et registreerumise käigus on võimalik end välja arvata nende promomaterjalide saatmise listist. Nimelt leidub netiavarustes ennustusportaale ja muid veebilehti, kus turundusteadete saamine on kasutajatingimuste nõusolekuga jäigalt seotud.

Igatahes kõigepealt tuli sisestada oma registreerumisankeeti tavalised isikuandmed. Sisestama pidi eesnime, perenime, mobiilinumbri ja oma koduse aadressi. Täiendavalt tuleb väljale toksida oma isikukood.

Pärast põhiandmete sisestamist selgus, et selles portaalis toimub kasutaja loomine keskmisest hõlpsamalt. Põhjus on selles, et uue kasutajana ei pea sa tüüpilisi aeganõudvamaid identifitseerimise meetodeid kasutama.

Kõrvale jäävad nii ID-kaart, Mobiil-ID kui ka passist tehtud koopiad. Selle asemel toimib esimene sissemakse identifikaatorina, kuna selle käigus kõrvutatakse sinu sisestatud isikukoodi andmebaasis oleva infoga.

Registreerumine toimib võrdväärselt mugavalt nii tavaarvutis, nutitelefonis kui ka tahvelarvutis. Registratsioonivorm kohandub automaatselt sinu kasutusel oleva seadme ekraanisuurusega, jättes kõik nii nagu peab.

Seega, võib julgelt öelda, et Betsafe näol on tegu eesrindliku ennustusportaaliga, kuna kasutusele on võetud registreerumise kergem variant. Lõppkasutajana säästad sellega oma aega ning ei pea "läbi rõngaste hüppama", et jõuda enda tervitusboonuse kasutamiseni.

Rahade liikumine on ennustusportaali üks alustalasid

Betsafe

Esmalt vaatame maksevõimaluste külje pealt, millised on Betsafe pangandusvõimalused. Esindatud on standardsete pangalinkide seas Swedbank ja SEB ning puhtalt kodumaisel kapitalil põhinevatest pankadest LHV.

Nende pankade juures on aga erinevus. Vähim sissemakse on Swedbank ja SEB puhul vaid 10 eurosenti. Küll aga on madalaimaks limiidiks seatud LHV kannete korral hoopiski üks euro. Arvestades, et suur osa ennustajaid teeb suuremaid sissemakseid, siis pole see oluline miinus.

Aga tähtsamaks puudujäägiks saab lugeda seda, et antud ennustusportaalist puuduvad väiksema ulatusega kodupangad. Muuhulgas on makselingid puudu Luminor Nordea, Inbank ja COOP Panga esindustest.

See-eest on aga saadaval korralikud e-rahakotid, mis viimasel ajal populaarsust kogunud. Võimalus on kasutada NETELLERi ja Skrilli teenuseid. Tasub vaid meeles pidada, et Betsafe minimaalne sissemakse on nende finantsteenuste kaudu 10 eurot.

Sellest ennustusportaalist puudub võimalus otseselt krüptovaluutadega sisse- ja väljamakseid teha. Seda võib lugeda puudujäägiks, sest Bitcoini ja sarnaste krüptovaluutadega kasutamine on viimasel ajal pead tõstnud.

Pangakaartidest saad kasutada nii VISA kui ka Mastercardi logo kandvaid kaarte. See on täiesti adekvaatne kattuvus, kuna Eesti juhtivad pangad väljastavad antud märgistega deebet- ja krediitkaarte.

Rahakannete puhul ei pea muretsema selle üle, et ühe või teise maksemeetodiga kaasneksid tüütud lisakulud. Mitte ühegi sisse- ega väljamakse korral ei pea tasuma täiendavaid summasid.

Keskeltläbi pakub ennustussait oma maksevõimalustega väga head kogemust. Esindatud on kõik põhilised oodatavad maksemeetodid, nendega ei kaasne otseseid lisatasusid ning minimaalsed sissemakse limiidid on keskmisest mõistlikumad.

Tervitusboonused meelitavad ligi, püsikampaaniad aga hoiavad panustamas

Ennustusportaali arvustuses pole võimalik üle saada sellest, milline on tervitusboonus ning mis tasemele liigituvad jooksvalt korraldatavad kampaaniad. Esimene annab registreerumisele hea stardipaugu ning viimased hoiavad mõnusat atmosfääri edaspidi panustamisel.

Kui teed endale esmakordselt uue kasutaja Betsafe keskkonda, siis võid arvestada, et värske kasutajana saad endale Betsafe sissemakseboonus, mis on tervenisti 100% kuni 200 euro täitumiseni. Näiteks 150 euro sissemaksel saad endale 300 euro eest raha, millega saad järgemööda ennustusi laduda.

Betsafe

Kusjuures hea on meeles pidada, et kõigepealt sinu kasutajakontole saabunud boonusraha ei saa äkitselt välja kanda. Eelnevalt tuleb täita kõik läbimängimisnõuded. Kui need on täidetud, siis alles pärast seda saad raha mujale kanda.

Läbimängimisel on minimaalseks koefitsiendi suuruseks määratud 1.8 või sellest suurem arv. Lisaks sellele kehtib reegel, mille kohaselt pead oma spordiennustuste boonusraha vähemalt 6-kordselt läbi panustama.

Mõnikord võib Betsafe registreeruge pakkumine boonusraha läbi panustamisel järg veidi kaduma minna. Kui soovid värsket ülevaadet, siis mine enda boonuste rubriiki. Just sellest sektsioonist saada ülevaate, kuidas jooksvalt läbimängimistingimustega sujub.

Veel kaks olulist infokildu! Kui oled raha läbi mängimas, siis seda tuleb teha esimese 30 päeva jooksul pärast selle kontole laekumist. Aja ületanud boonusraha puhul kaob see automaatselt sinu kasutajakonto küljest ja seda pole võimalik enam taastada. Teiseks on see, et tervitusboonuse saamiseks pole vaja Betsafe boonuskood või ühtki sarnast promokoodi kuskilt eraldi otsida.

Regulaarselt toimuvate kampaaniate seisukohast ei ole Betsafe Eesti portaalis just puudust. Võtame näiteks paar kampaaniat, mis on minevikus toimunud, kuna sarnase temaatikaga asju tulistatakse nende promo-osakonnast ikka ja jälle välja.

Näiteks on olnud nii: tehes üksik- või mitmikpanuseid vähemalt viie euro eest, said esimesed suure koefitsiendiga võitnud mängijad auhinnaks ühe suure riskivaba panuse. Auhinnatabeli esikoht sai 1000-eurose riskivaba panuse ning viimane koht 20-eurose panuse.

Meeldiv on see, et mitmete jooksvate kampaaniate käigus toimuvad sündmused iganädalaselt. Kuid registreeruma peab ainult ühe korra ja sellest juba piisabki, et igal korral mingit võiduvõimalust omada.

Võib julgelt öelda, et selle ennustusportaali jooksvad pakkumised koos oma tervituspaketiga moodustavad vägagi motiveeriva promobaasi. Kui kõrvutada nende pakkumiste kogumit konkurentidega, siis selgub õige pea, et nad annavad üsna kenasti mitmesuguseid hüvesid ka püsikasutajatele. Seepärast ei tasu saidi kasutajaks registreerides sugugi kaasahaaravate promokampaaniate vähesust karta!

Mida oodata Betsafe online-spordiennustused panustuskogemusest?

Kui soovid panustama hakata, siis tuleb esimesena ette võtta spordiennustute sektsioon. Nimelt leiab nende keskkonnast ka muid tegevusi, sh kasiinomängud ja põhjalik pokkerielamus.

Ennustamise tegevus ise sarnaneb kõikidele juhtivatele portaalidele. Esmalt peaksid valima endale sobiliku spordiala, mille alt soovid panuseid panna. Seejärel on aeg valida välja konkreetne spordisündmus, mille raames üldse ennustusi visata.

Pärast konkreetse sündmuse välja valimist kliki endale sobilikule koefitsiendile. Antud panustamise süsteemis on minimaalseks võimalikuks panuseks 10 senti. Kui oled endale sobiva summa paika pannud, siis lähebki oma panus kirja ja tuleb tulemusi ootama jääda.

Panustamisturge lähemalt uurides selgub, et nende mitmekesistamise osas on tehtud head tööd. Konkreetse Betsafe ülevaade tegemiseks uurisime lähemalt, milliseid panuseturge pakutakse jalgpallimatšide ja tennisemängude ennustamiseks.

Jalgpalli puhul on positiivne see, et saad erinevate poolaegade tulemusi ennustada ning arvata ära, kas kumbki tiim saab endale vähemalt ühe löödud värava ikka kirja. Tennise puhul olid esindatud klassikalised panustamisturud, ent ka veidi abstraktsemad lahendused, näiteks kas kogunumber tuleb paaritu või paaris arv. Kellele meeldivad juhuslikuma iseloomuga ennustused, siis nemad ei pea Betsafe panustamisturgudes sugugi pettuma.

Oluline on panustamise jälgida aspekti, et kui teed rohkem kui ühe võrdväärse panuse, mille eraldiseisvate võitude tervik läheb ühe panuse võidupiirangust kõrgemaks, siis võib toimuda su panuse alandamine, et võiduliimiidiga kohalduda. See kehtib ka koos tehtud üksik- ja mitmikpanuste korral. Eksisteerib ka reegel korrelatsioonis tehtud panuste osas, need on keelatud, ja vahele jäämise korral säilib võimalus nende tühistamiseks.

Muidugi huvitab paljusid ennustajaid "raha-välja" võimalus. Leiad Betsafe Cash Out variandi ilusti üles teatud panustamisvõimaluste juurest. Lihtsalt pead vaatama, kas vastav logo istub konkreetse mängu juures või mitte.

Cash Out funktsiooni rakendamise järgselt saad tehtud panuse tagasi enne seda, kui selgub lõpp-tulemus. Märka, et raha-tagasi funktsiooni saab kasutada ainult fikseeritud koefitsientidega panuste tegemiseks. Samuti kui vähemalt ühel spordisündmusel puudub Cash Out võimalus, siis pole seda võimalik rakendada mitmik- ja süsteempanuste juures.

Kas spordialade valik on piisavalt suure haardega või jääb midagi puudu?

Võttes ette Betsafe online-spordiennustused, siis selgub koheselt, et nende spordialade valik on mõnusalt mitmekesine. Samaaegselt on nende spordialade nimistus esindatud eestlaste seas menukad alad ning veidi vähem tuntud spordisündmused.

Kodumaistest favoriitidest on olemas korvpall, jalgpall, jäähoki ja tennis. Need on spordipanustajate seas vägagi menukad. Kuid taoliste alade kõrval on ka veidi vähem tuntud sporditüübid. Näiteks saad lennutada panuseid aladele nagu piljard, söerajasõit, ragbi, käsipall, snuuker ja sulgpall.

Jalgpallist on esindatud kõik olulised asjad nagu UEFA Meistrite Liige, Euroopa Liiga ja Rahvuste Liiga. Samuti saad panna panuseid sõpruskohtumistele. Näiteks tennises saad aga teha panuseid WTA ja ATP kohtumistele ning jäähokis muuhulgas NHL ja CHL mängudele.

Kuivõrd eSpordi menukus on tõusujoones, siis ei ole ka antud ennustusportaal rongist maha jäänud. Nende eSpordi ennustuste variantide hulgast leiad League of Legends, FIFA, Dota 2 ja Counter Strike: GO.

Kui jätta tavapärased mänguvõimalused kõrvale, siis saab teha ka ennustusi poliitilistele sündmustele. Testimise hetkel olid saadaval nii Ameerika Ühendriikide kui ka Suurbritannia poliitiliste arengute ennustused.

Mõnikord leidub ka väga hooajalisi kategooriaid. Teinekordki on luubi alla võetud ennustuste raames eestlastele eriti korda minevad spordisündmused. Siiski võib miinuspoolelt arvestada sellega, et virtuaalspordi sektsioon puudub Betsafe keskkonnast täielikult.

Live-panustamine ja voogedastus on tõusvad tähed ennustusmaastikul

Betsafe live-ennustuste võimalused on igale spordipanustajale korralikult saadaval. Antud spordiennustuste portaalis on selleks loodud eraldi bränditud rubriik nimega "LIVEBET". Sealt sektsioonist saad ligi kõikidele live-ennustuste variantidele.

Loomulikult katsetasime ise kõik läbi. Live-panustamine selles keskkonnas läks libedalt, sest erilisi probleeme ei olnud võimalik täheldada. Reaalajas muutuvad koefitsiendid ei jäänud uuenemata ja tulemused tulid just nii kiiresti kui vaja.

Kõikidel agaratel spordiennustajatel tekib siinkohal õigustatud küsimus: kas Betsafe online-spordiennustusi otseülekandena ka vaadata saab? Kahjuks pole see võimalik ja see on kindlasti selle ennustussaidi üks markantseid miinuskülgi.

Asi on selles, et praeguse lahenduse käigus on lisatud iga live-ennustuste toega sündmusele reaalajas liikuv graafiline tugipilt. See näitab üldist tegevust ja seisu konkreetses spordisündmuses.

Aga graafiliste kujutiste pakkumine ei ole kohe kindlasti sobiv asendus kõrge kvaliteediga otseülekandele. Seega, kui soovid kindlasti live-panustamise juurde voogedastust nautida samas portaalis, siis tuleb seda mujalt otsida.


Nii suur osa ennustusi tehakse tänapäeval nutiseadmega...

Statistika näitab, et aina kasvav hulk toiminguid tehakse internetis mobiiltelefoni või tahvelarvutit kasutades. Seejuures pole spordiennustused mitte mingi erand. Sellepärast vaatasimegi lähemalt, milline on Betsafe mobile kasutajakogemus.

Kõigepealt avasime nende veebilehe kahe erineva nutitelefoniga (Android ja iOS) ning ühe tahvelarvutiga. Selle eksperimendi käigus selgus, et neil on kasutusel täielikult responsiivne veebileht.

Responsiivsus tähendab, et kõne all olev veebisait kohandub erinevate nutiseadmete ekraanisuurustega. Kitsamad ja laiemad ekraanid ei valmista mingit probleemi, kuna CSS lähtekood koos muude juppidega muudab automaatselt veebilehe mõõtmeid selliseks, et midagi olulist kaduma ei läheks.

Seega läheb sul veebilehe edukaks külastamiseks vaja ainult tänapäevase veebilehitsejaga nutitelefoni või tahvlit. Pole sugugi tähtis, kas sul on kasutusel iOS või Android op-süsteem. Sõltumata operatiivsest tarkvarast saad mugavalt ennustusportaali asjadele ligi.

Siiski saame mobiilse kasutuskogemuse juures tuua välja negatiivse tõiga. Nimelt puudub firmal eraldiseisev nutiäpp. Tavaliselt näeb äppide disain parem välja ja navigeeritavus viidud kõrgemalt tasemele võrreldes hariliku mobiilile kohaldatud lehega.


Üldine navigatsioon ja disain on samuti määrava tähtsusega

Võrreldes teiste portaalidega on Betsafe kasutajakogemus heal tasemel. Kategoriseerimine on kenasti lahendatud ja ühest spordisündmusest teiseni saab jõuda üsna hõlpsalt ringi klikates.

Meie testimise käigus selgus, et panuselipik on väga mõnusa disainiga. Kõrgel tasemel ülevaatlikkus tagab selle, et ennustajana pole vaja hakata tegema üleliigseid klikke.

Samal ajal on ka panuseturgude vahel valimine hästi lahendatud. Seega, kui võtta hindamise aluseks panustamise kui põhiprotsessi, siis see on igati tasemel ja välja arendatud UX kasutajakogemuse parimaid praktikaid silmas pidades.


Millisel tasemel on Betsafe kasutaja turvalisus?

Esmalt tuleb iga spordiennustuste portaali juures teha kindlaks, kas tegu on üldse usaldusväärse ja legitiimse kohaga. Vastasel juhul võivad sattuda ohtu sinu isikuandmed ja maksevahendid. Seepärast võtsimegi enne registreerumist ette turvalisuse testid.

Kõige olulisem on Eestis tegutsevate portaalide juures EMTAs ehk Eesti Maksu- ja Tolliametis väljastatud sertifikaadi olemasolu. Just see annab lisakindluse, et Betsafe kasutaja turvalisus on tagatud. Õnneks on antud portaalil tegutsemiseks luba olemas.

Lisaks eelnevale on Betsafe kahe maineka organisatsiooni partner. Esimene neist on G4, millel on väga selge siht vähendamaks inimkonna ühist koormat seoses ebastabiilse hasartmängude tarbimisega. See ühendus akrediteerib erinevaid veebipõhiseid ennustuslehti ja kasiinosid eesmärgiga näidata, millised mängupaigad kindlaks määratud põhimõtetest kinni peavad.

Teine tuntud organisatsioon on aga PCI. Selle rahvusvahelise haardega konsiiliumi olemus seisneb internetis tehtavate maksete turvastandardite loomises ning nende jälgimises. Kuivõrd netimaksete tegemisel vahetatakse aktiivselt suures jaos andmeid, siis tuleb jälgida, et need andmed ei läheks "kaotsi" või koheselt valedesse kätesse.

Täiendavalt toome välja selle, et kõik sinu andmed ja nende vahetamine on kaetud turvalise SSL-krüptsiooniga. Tegu on maailmas kõrge krüptsiooni standardiga, mille olemasolu tagab selle, et häkkerid ei saaks lihtsasti sinu isiklikele või finantsilistele andmetele ligi.

Taoline turvameetmete ja partnerorganisatsioonide kooslus näitab tugevalt ennustussaidi pühendumist oma kasutajate turvalisusse ja heaolusse. Võib julgelt öelda, et Betsafe on oma nime vääriline, kuna nad on liitunud oluliste ühendustega ning teinud õigeid valikuid krüpteerimaks oma ennustajate andmeid.


Kui professionaalne on Betsafe klienditeenindus?

Klienditeenindus on selles ennustusportaalis olemas tööpäeviti kell 10-23. Nädalavahetustel aga kell 12-21. Tegelikult võiks aga olla nädalavahetustel kindlasti teenindus lahti kuni kella 23ni, sest paljud ennustajad veedavad just sel ajal mõnusalt aega.

Konkreetselt variante klienditeenindusega ühendust võtmiseks on kolm tükki. Kõigepealt võid nendega vestelda vestlusakna kaudu. Seejärel saad aga ka saata e-maili või hoopiski taotleda tagasi helistamist läbi vastava teenuse.

Meie testimise käigus pole saanud tagasihelistamist kasutada. Kuid see on kodulehel jätkuvalt olemas, mistõttu nimetame selle siin välja. Küll aga toimis täiesti hästi nii vestlusaken kui ka e-posti teel saadetud päringud.

Üks miinus on siiski vestlusakna juures see, et eraldi peab enne kasutamist end uuesti tuvastama. Kummaline, kuna tegelikult oled sa juba kasutajaga sees. Selliseid lisasamme ei peaks spordiennustajatelt nõudma, kes lihtsalt murele lahendust otsivad.

Aga kui juba kord oled saanud end ilusti sisse möllida, siis selle järel käib vestlusakna kaudu kõik väga hõlpsalt. Ilmselt on enamik meist kogenud "vaikust eetris" mõningate veebilehtede vestlusakendes. Betsafe puhul saab aga vastused kiiresti kätte.

Lisaks kõigele eelnevale mängib klienditoe juures rolli ka abimaterjalide olemasolu. Need peaksid andma sulle ammendavaid vastuseid, kui konkreetsel ajahetkel klienditugi ei tööta või lihtsalt ei vasta ülekoormatuse tõttu.

Meie hinnangul töötab nende KKK sektsioon hästi, sest sealt leidub põhilistele võimalikele küsimustele veenvad vastused. See-eest aga kodulehelt ei leia erilisi täiendavaid abimaterjale, kus oleks asju pikemalt lahti seletatud. Taolise info võiks veel lehele tulevikus lisada!


Firmeninfo
Nimi Triogames OÜ
Aadress Tornimäe 5, 10145 Tallinn, Estonia
Asutatud 1963
Litsents Olemas, 11079281
Telefon Puudub
E-post [email protected]
Kontaktivorm Puudub
Vestlusaken Olemas
Sotsiaalmeedia Facebook, Instagram
Klienditoe tööaeg 10:00-23:00 (tööpäev), 12:00-21:00 (nvl)

Kokkuvõte: Betsafe arvustus

Triobet võis küll väga heal tasemel spordiennustussait olla, ent nüüdsel uuemal kujul on nad jätkuvalt kõval tasemel. Spordiennustajaid ootab ees lai valik spordialasid, mitmekesised panustamisturud ning küllaga liigasid ja spordisündmuseid. Neil on täiesti olema live-panustamine ja Betsafe raha välja võimalus. Kuna turvalisusele on korralikult rõhku pandud, siis ei pea muretsema maksemeetodite või isiklike andmete info kuritarvitamise pärast. Siiski on ka miinuskülgi, näiteks puudub neil mobiiliäpp ja klienditugi võiks nädalavahetusel pikemalt saadaval olla. Igal juhul soovitame oma läbi viidud testide põhjal Betsafe ennustussaiti kõikidel järele proovida!

KKK Betsafe kohta

Jah, sa võid olla turvalisuses kindel, kuna Betsafe litsents on täiesti väljastatud Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt. See tähendab, et ettevõtte tausta on kontrollitud. Spetsialistid on jõudnud järeldusele, et antud portaalile võib väljastada kaughasartmängude korraldamise loa. Lisaks sellele on sait seotud mitmete usaldusväärsete rahvusvaheliste organisatsioonidega.
On küll, seda kutsutakse nimega Betsafe Stars Club. Täpsemalt sisaldab see kutseid eriüritustele koos vastuvõtuga, erinevaid võistluseid ning eksklusiivsed pakkumisi ainult klubilistele spordiennustuses. Aga klubi liikmeks saamiseks ei ole võimalik maksta tasu ega taotlust saata. Protsess on automaatne, mis tähendab, et pead lihtsalt kontosse sisse logima ning piisavalt palju ennustusi tehes näedki liikmestaatuse muutust.
Võrreldes kõikide teiste ennustusportaalidega, mis Eestis tegutsevad, võib julgelt öelda, et Betsafe koefitsiendid, spordialade valik, maksemeetodid ning panustamise protseduurid on kõrgel tasemel. Ühes või teises aspektis võivad nad peale või alla jääda. Ent loeb ikkagi kogupilt ja selles vaates saab Betsafe võimalustega rahule jääda. Tegu pole "nurgataguse" spordiennustusportaaliga.
Betsafe
open
Top