Bet365 Eesti - Kuidas registreerida ja saada Bet 365 boonust

bet365 ei aktsepteeri kliente sinu regioonist!
Meie parim valik sulle on!

DreamBet registererumine

Järjest spordiennustuste saite ette võttes selgub, et üle ega ümber ei saa bet365 eesti spordiennustuste portaalist. Olin juba enne selle arvustuste kirjutamist õrnalt saidiga kursis, kuid polnud varem kasutanud.

Näita rohkem

Siit-sealt olen portaali kohta häid asju kuulnud, ent lõppude lõpuks tuleb ikkagi ise sait järele proovida.

Selle arvustuse kirjutamise käigus ei lase ma end karvavõrdki siiani kuuldud arvamustest mõjutada. Minu eesmärk on võtta bet365 korralikult ette, mis tähendab, et suhtun nende hindamisse täie rangusega. Seda enam, et tegu on ilmselgelt tuntud brändiga, tahan võtta üksipulki nende funktsioonid, panustamiskogemuse ja muu temaatika läbi.

Näita vähem
bet365 Avaleht
*Panustamisühikute vabastamiseks tehke vähemalt 5 € sissemakse ja mängige see 1x läbi. Kehtivad panuse ja makseviisi piirangud ning min koefitsientide tingimus. Võit ei sisalda panustamisühikute summat. Kehtivad ajapiirangud ja kasutustingimused.
Kinnitamata
bet365
1
  • Paljude funktsioonidega
  • Turvaline
  • Kergesti kasutatav
Litsents
  • Maksed:
*Panustamisühikute vabastamiseks tehke vähemalt 5 € sissemakse ja mängige see 1x läbi. Kehtivad panuse ja makseviisi piirangud ning min koefitsientide tingimus. Võit ei sisalda panustamisühikute summat. Kehtivad ajapiirangud ja kasutustingimused.
*Kehtivad reeglid ja tingimused! 21+
Boonused: 1
Väljavõtmiseks: 1
Sissemakse: 1
Kujundus: 1
Tarkvara: 1
Kasutusmugavus: 1

Kuidas bet365-s registreeruda?

Registreerimisvormi leidsin hõlpsasti esilehe paremalt ülanurgast ülesse. Kõigepealt pidin valima asukohariigi, seejärel sisestama põhilised isikuandmed ja minu praegused kontaktandmed.

Positiivne oli see, et nad andsid mulle konkreetsed valikud: milliste kanalite kaudu tahan endale pakkumisi saada. Soovi korral oli võimalik kõikidest kanalitest end välja lülitada, sh e-post ja SMS.

Võrreldes Pay & Play kontseptsioonidega oli muidugi registreerumine aegavõtvam, kuna pidi täitma omajagu lahtreid. Siinkohal peab aga meeles pidama, et Eesti turul pole ühtki välksisenemisega spordiennustuste portaali. Otseselt miinuspunkte siinkohal bet365-le anda ei saa.

Registreerumise käigus pidin valima endale mitte ainult kasutajanime ja parooli, vaid ka neljakohalise turvakoodi. Turvakoodiks ei soovita valida lihtsalt koodi nagu 0000 või 1234. Ole pigem loomingulisem, et hoida konto turvalisena. Vähemalt mina olin küll seda!

Pärast konto avamist tuli ette järgmine nõue: konto tuleb kinnitada. Nimelt on neil kasutusel protseduur, mida kutsutakse Tunne Oma Klienti (TOK). Kui TOK nõuded pole täidetud, siis enne seda ei saa panustada ega raha sisse maksta.

Esimese osa käigus pidin valima ühe toimingu kahest: kas laen üles isikut tõendava dokumendi koopia või saadan selle e-kirjaga. Teises osas pidin e-kirja kinnituse, dokumendi koopa üleslaadimise või posti teel kinnituse vahel valima.

Dokumendina sain valida juhiloa, ID-kaardi või passi vahel. Mina valisin juhiloa, misjärel sain üles laadida dokumendi koopia. Valikus oli ka võimalus see üles pildistada. Seda varianti ei valinud, kuna kasutasin tol hetkel nutitelefoni asemel sülearvutit.

Mis moel sain bet365 sisse- ja väljamakseid teha

Maksete liikumine on minu jaoks alati tähtis argument. Kui ennustusportaalil on vähe meetodeid või kehvad variandid, siis hoian taolistest saitidest pigem eemale. See on säästev nii minu närvidele kui ka rahakotile.

bet365

bet365 eesti sisse- ja väljamaksete osas on mul raske midagi kritiseerida. Minu jaoks üks olulisi küsimusi on see, kas pean maksete sooritamiseks eraldi tasusid välja käima. Selge see, et lõviosa makseplatvorme soovib mingi kopika vahelt võtta. Tähtis on siinkohal, kas ennustussait võtab ise vahekulud kanda ning bet365 teeb seda täielikult.

Seega, koheselt pärast liitumist selgus, et ma ei pea mitte ühegi makseviisi eest ühtki tasu välja käima. Teine aspekt on see, et töötlemisajad on pea kõikide sissemakse variantide puhul hetkeline. Vaid mõned meetoditest võivad võtta aega mitmeid pangapäevi.

Õnneks sain arvustuse kirjutamise jooksul ennustamisega väikesesse kasumisse jääda. Kui hakkasin väljamaksete kohta uurima, siis positiivne oli see, et kiireima meetodi puhul oli töötlemisaeg küll alla päeva.

Kuna minul antud maksemeetodit pole, siis valisin lähenemise, mis väidetavalt võis võtta päris mitmeid pangapäevi. Reaalselt selgus, et minu jaoks võttis see aega kaks päeva, nii et antud ajaga võib täiesti rahule jääda.

Maksete käigus selgus minu jaoks seegi, et minimaalsed ja maksimaalsed summad varieeruvad üsna märgataval moel. See on ka bet365 maksete juures minu arvates suurim miinus. Mõistetavalt on makseplatvormidel erinevad nõuded, et need võiks siiski lõppkasutaja jaoks standardiseerida, võttes kaasnevad kulud enda kanda.

Kõikidel pole võimalust ega ligipääsu erinevatele pakutud makseviisidele ja kui just minu ainsa võimalike meetodi minimaalseks summaks saab olema 40 eurot, siis võib see küll meelehärmi tekitada. Aga bet365 minimaalne sissemakse on täiesti standardne.

Kuidas hindan bet365 tervitusboonust ja jooksvaid kampaaniaid

Minu jaoks on tervituspaketi boonus ja regulaarselt korraldatavad kampaaniad tähtsateks argumentideks. Just sellepärast uurisin juba enne registreerumist välja, mida bet365 minu jaoks välja paneb.

bet365

Kui jutuks tuleb tervitusboonus, siis selle juures ei saa ühtki halba sõna öelda. Asetan tervitusboonuseid hinnates neid alati laiemasse konteksti, kõrvutades konkreetseid summasid ja protsente võimalike konkurentidega.

bet365 registreeruge pakkumine on täiesti korralik ja ma ei näe selle juures ühtki puudust. bet365 sissemakseboonus ja selle vastu võtmine oli väga hõlbus ja kiire. Ma ei pidanud täitma ulmelisi kriteeriumeid ega ootama pikemat aega hüvede lunastamiseks.

Muidugi vaatan esmasest boonusest kaugemale. bet365 boonuskood on ainult osa koguteemast. Olin väga meeldivalt üllatunud, kui sain teada, et kampaania korras ei kaeta praktiliselt ainult jalgpalli nagu olen mõnes portaalis märganud. Selle asemel oli erinevate spordialade repertuaar kenal tasemel.

Kõikide populaarsete alade jaoks oli kena stardikas mõne hüve näol olemas. Kindluse mõttes uurisin tagatausta ja selgus, et kampaaniad vahelduvad piisavalt sagedasti. See on vajalik, et peletada eemale üheülbalist kasutuskogemust.

Selles spordiennustuste portaalis ei leidnud ma aga mitte kuskilt lojaalsusklubi ega boonusprogrammi. Avastasin, et ainult nende pokkeritootele oli see olemas. Tegu on isiklikult minu jaoks ühe olulise miinusega, sest tahaksin näha, et minu püsiva kasutuse ja lojaalsuse eest kuidagi ka premeeritakse suure ettevõtte poolt.

Kui panen kokku tervitusboonuse, jooksvate kampaaniate võimalused ning lojaalsusprogrammi puudumise, siis tervikuna leian, et tegu on väga soliidse boonuste valikuga. Mina kui elupõline boonustefänn jäin pakutuga täiesti rahule.

Millise mulje jätsid mulle panustamisturud ja panustamine üldiselt

Aastaid erinevatel spordiennustuste lehtedel käimist on mulle seadnud kõrged ootused panustamise protsessi suhtes. Ma tahan, et kõik sujuks kiiresti ja ladusalt. Siinkohal saab nutikas ja läbi mõeldud veebidisain olulist rolli mängida.

Kuid panustamise kõrval on oluline teema ka panustamisturgude rohkus. Siinkohal ei saanud üldse pettuda. bet365-s on minu kogemuse põhjal üks suurimaid panustamisturgude valikuid.

Mul oli alguses isegi raske orienteeruda, kuna lisaks standardsetele turgudele oli saadaval küllaga muid variante. Näiteks meeldis mulle võimalus panustada esimese värava ajale ja mõlema meeskonna skoorimise sündmusele jalgpallis.

Panuse enda määramine ja erinevate sätete muutmine oli üsna kergeks tehtud. Kogu struktuur ja n-ö panuselipik oli mugavalt kasutatav. Mul ei tekkinud sellega ühtki probleemi ning eriti tore oli tiiser panuste olemasolu.

Ma avastasin spordiennustamise käigus, et bet365-l on olemas Cash Out funktsioon. See on meeletult teretulnud võimalus, mida kahjuks tänase seisuga veel kõikides erinevates spordiennustuste saitides pole.

Katsetasin Cash Out võimalust ühekordse panusega, sättides raha tagastuse täielikule summale. Polnud üldse kindel, kui ruttu see funktsioon toimib. Aga raha tagasi saamine käis väga ruttu. Õige pea sain pärast Cash Out kasutamist juba uusi ennustusi tegema hakata.

Tundsin kogu panustamise protsessi vältel, et tegijad on asja korralikult läbi mõelnud. Erinevad lisafunktsioonid olid loogilises järjekorras, nii et segaduse momenti ei tekkinud kordagi. Usun, et ka esimest korda ennustama hakkaval inimesel on asi mõnusalt ülevaatlik ja hoomatav.

Kuidas on aga lood spordialade valikuga bet365 portaalis

Ükski bet365 ülevaade poleks täielik ilma spordialade analüüsita. Mulle kui suurele ennustusfännile on spordialade valik oluline. Soovin, et portaalis oleks piisav hulk ka vähem tuntud alasid, et rohkem põnevust panustamisele juurde lisada.

Avastasin koheselt, et bet365 online kihlveokontoris on kõval tasemel spordialade repertuaar. Mulle meeldis, et leidsin Eesti klassikute kõrvalt nagu jalgpall ja tennis täiesti muid alasid nagu noolevise, snuuker, hurtade võidujooksmine ja kriket.

Kuid õige pea sain teada ka seda, et bet365 online-spordiennustused pole ainult spordipõhised. Nimelt sain panuseid panna poliitikale ja erisündmustele. Küll aga olin erisündmuste osas üsna pettunud. Arvustuse kirjutamise hetkel sai sündmuste osas panuseid panna ainult Ühendkuningriikide kahele teemale. Miks ei võiks luua mõningaid kohaliku tähtsusega sündmusi või laiema maailma põhiseid?

Ma isiklikult ei ole suur e-spordi sõber, kuid tean mitmeid tuttavaid, kes armastavad seda temaatikat. Just sellepärast uurisin neile välja, kas e-sport on ilusti esindatud. Leidsin nii DOTA, LoL kui ka teised inimeste tavapärased lemmikud. Ei saa just öelda, et e-spordi fännid peaksid valikus kuidagi pettuma.

Vahel olen mõningate spordialades osas väga kannatamatu. Tahan näiteks jalgpallile panustada, kuid konkreetsel ajaperioodil on jube vähe mänge. Sel juhul panustan virtuaalspordile. bet365-st leidsin jalgpalli, korvpalli ja muid virtuaalspordina toimivaid alasid.

Kas bet 365 on jõudnud menuka reaalajas panustamise funktsionaalsuseni?

Viimasel ajal olen hakanud kõrgelt tähtsustama reaalajas ennustuste tegemise võimalusi. Kui oled kord juba seda kasutama hakanud, siis on raske edaspidigi sellest hasartsest funktsioonist kõrvale hoida.

Bet 365 ennustusportaalis on reaalajas panustamine täiesti olemas. Minu rõõmuks sujus see väga hästi. Tegin jalgpallis Hispaania Primera Liga mängu ajal reaalajas panuseid. Kõik oli väga intuitiivne ja ma ei kogenud mingisuguseid viivitusi tulemuste ning panuste vahel. bet 365 live-ennustuste osas jäin täitsa rahule.

Mis aga veelgi parem reaalajas panustamisest oli see, et sain kasutada voogedastust. Analüüsi mõttes avasin voogedastuse nii mobiilis kui ka sülearvutis. Mõlemas seadmes jooksis video kenasti. Kvaliteet oli heal tasemel, kuid mitte täiuslik.

Seejärel tahtsin paremini mõista video kvaliteedi olemust bet365-s. Järgnevate päevade jooksul katsetasin teiste spordialadega live-videot. Üldjuhul oli kvaliteet alati rahuldaval tasemel. Pean tunnistama, et üks lauatennise matš oli kohutava kvaliteediga. Seega võib järeldada, et paljuski sõltub kvaliteet konkreetse ülekande tehnilistest võimalustest.

bet365 online-spordiennustusi otseülekandena vaadates on oluline, et ülekande füüsilises asukohas oleks tasemel tehnika. Vastasel juhul võib asi magedaks jääda.


Kuidas on bet365-s lahendatud mobiilne kasutuskogemus?

Tänasel päeval on nutitelefonide kasutamine niivõrd tavapäraseks muutunud. Just sellepärast tahan, et minu kasutatavad ennustussaidid oleksid korralikult ka mobiilsetes seadmetes saadaval.

bet365 ei tee siinkohal mingeid mööndusi. Katsetasin nende kodulehe mobiilset versiooni ehk responsiivset veebilehte kahes erinevas nutitelefonis. Üks oli uus, teine aga veidi vanem. Üllataval kombel töötas sait mõlemas hästi.

Responsiivne disain tähendab seda, et olemasolev sait kohandub automaatselt minu nutitelefoni ekraani parameetritega. Tundsin, et nad on tasemel kogemus tagamiseks ilmselt korraliku rahasumma sinna alla pannud. Mulle jäi see mulje, sest kõik oli sedavõrd sujuv ja veatu.

Laadisin alla ka bet365 mobiiliäpi. Nad on saadaval nii Androidi kui iOS operatsioonisüsteemide kasutajatele. Küll aga pole võimalik eestlastel Google Play Store'st teadupärast Androidi ennustusäppe alla laadida. Õnneks saab selle eraldi internetist alla tõmmata. Apple Store's sellega probleeme pole.

Äpp sisaldab pea tervikfunktsionaalsust, mis on kõik olemas nii portaali tavaversioonis kui ka responsiivses mobiilses kodulehes. Sain edukalt panuseid teha, maksemeetodeid lisada, raha kanda, ülekandeid vaadata ja muid toiminguid teha.


Millisel määral jäin rahule disaini ja funktsionaalsusega?

Olen veendunud, et kena disain mõjutab ennustusportaalide kasutamise kogemust palju rohkem, kui esmapilgul võiks eeldada. Sisenedes bet365 portaali esimest korda, tundsin, et toonid mõjuvad rahustavalt ja "karjuvad" värviskeemid puuduvad täielikult.

Navigeerides saidil ringi, leidsin enamiku soovitust üsna ruttu ülesse. Eriti kehtis see arvutiversiooni puhul, mis pakub kena ja soliidset ülevaadet kõigest, mis on vajalik. Mobiiliversioon on kahtlemata rohkem kokku pressitud, ent pakkus siiski nutitelefoni versiooni kohta head navigeeritavust.

Tähtis pole aga ainult üldrubriikide vahel liikumine, vaid oluliseks kaalukeeleks saab ka alumiste tasandite disaini funktsionaalsus. Siinkohal võib öelda, et bet365 kasutajakogemus hiilgab säravalt, sest panustamise enda kujundus ning funktsionaalsus oli väga intuitiivne.

Kõikide tugilehtede ja funktsioonide sisemine loogika tundus minu jaoks hästi läbi mõeldud. Siia alla kuulub nii maksete teostamine, enda identifitseerimine kui ka klienditeenindusega ühendust võtmine.


Kas turvalisuse ja ennustamise ohutusega võib ikka kindel olla?

Kui teemaks tuleb turvalisus, siis ei tohi kunagi ainult kõhutundele kindlaks jääda. Kõige olulisem on välja uurida, kas sait on turvalisusnõuetele vastav ning seda ma ka käesoleva ülevaate jaoks tegin.

bet365 kasutaja turvalisus on minu arust kõrgel tasemel. Ja seda kinnitab Eesti Maksu- ja Tolliamet, kuna nähtavasti on nad portaalile tegutsemisloa väljastanud. Seda ei ole kerge saada. Kõik peab olema õiguspärane ja korralikult toimiv.

Lugesin läbi kasutustingimused ja reeglid. Mõnikord on need väga keeruliselt ja ainult juriidilise tausta isikule arusaadavad. bet365 puhul ma seda ei tundnud. Tingimused ja eeskirjad olid selgelt ülevaatlikud ning täiesti mõistuspärased.

Isiklikult annab mulle tugevat kindlust ka see, et bet365 litsents kõrval on tegu igal juhul suurt rahvusvahelist haaret omava ettevõttega. See ei ole nurgatagune portaal, kus keegi võiks "külma teha". Märkasin ka vajalikku krüptsiooni ja turvasertifikaate. Pealegi on bet365 pangandusvõimalused silmnähtavalt turvalised ning nõuetele vastavad.


Klienditeenindus ja selle tase on samuti iga portaali A&O

Testisin klienditeenindust, sest selle olemasolu ja kvaliteet määrab vägagi palju. Kõikidel ennustajatel, nii algajatel kui kogenumatel, võib vaja minna klienditoe abi. Pealegi võib vahel igas portaalis tehnilisi apsakaid ette tulla.

Kui võtsin klienditoe paneeli lahti, siis esmalt sain valida kolme erineva ühendusviisi vahel: vestlusaken, e-post ja tavaline post. Viimane pole muidugi realistlik viis jooksva probleemi lahenduseks.

Eksperimendi käigus saatsin e-kirja, milles küsisin täpsustava küsimuse pangaülekande kohta Eestis: kas LHV pank on toetatud? Sain juba kolme tunni pärast vastuse, et kui IBAN on olemas, siis pole probleemi.

Järgmisena testisin vestlusakent. Lugesin, et seda saab kasutada igal päeval vahemikus kell 11 päeval kuni südaööni. Minu meeldivaks üllatuseks oli see, et klienditugi toimis täiesti eestikeelsena. Rahvusvahelise saidi kontekstis on see rõõmustav asjaolu.


Firmeninfo
Nimi Hillside (New Media Malta) PLC
Aadress Office 1/2373, Level G, 75 Quantum House, Abate Rigord Street Ta Xbiex, XBX1120
Asutatud 2000
Litsents Olemas, 60573690
Telefon Puudub
Е-post [email protected]
Kontaktivorm Puudub
Vestlusaken Olemas
Sotsiaalmeedia Facebook, Instagram
Klienditoe tööaeg 11:00-00:00 (iga päev)

Aus kokkuvõte: kuidas ma bet365-ga rahule jäin?

bet365 katsetamine oli põnev. Ma jään nende kasutajaks edasi! Kõik töötas minu jaoks suurepäraselt alates disainist ja lõpetades panustamise endaga. bet365 koefitsiendid on korralikud! Küll aga olen pettunud, et neil puudub eraldiseisev lojaalsusprogramm ning maksete min/max summad pole võrdsustatud. Kui need miinused kõrvale jätta, siis julgen bet365 spordiennustuste saiti soojalt soovitada. Mulle jättis see mulje kui kohast, mis on paljude funktsioonidega, turvaline ja kergesti kasutatav.

Korduma Kippuvad Küsimused bet365 kohta

Jah, bet365 portaalis on olemas panusegeneraator. Tegu on tõesti ägeda funktsionaalsusega. Proovisin selle ise järele ja sain teha kõikvõimalikke panuste kombinatsioone, millest mul isegi esialgu polnud aimugi, et võiksin teha saada. Ma tunnen, et see teeb nii mõnelegi teisele saidile julgelt silmad ette. Eriti positiivne on selle juures, et panuste ja koefitsientide arvestus käib välkkiirelt, mistõttu jääb üle vaid kombinatsioonistikku ehitada ning panustamise ilu nautida.
bet365 ennustusportaalis ei saa sugugi maksemeetodite valiku osas hätta jääda. Nad katavad kenasti laia valiku erinevaid meetodeid, mille hulgas on nii juhtivaid krediitkaarte kui ka muid panganduskanaleid. Täieliku ülevaate leiad nende kodulehelt, kus on kenasti välja toodud nii sisse- kui ka väljamaksete võimalused. Kui vaatan kitsamalt Eesti seisukohast, siis tunnen, et ei mina ega kaasmaalased ei saa valikute üle kurta. Need maksevõimalused katavad kõik tavalised arveldusviisid Eestis.
Juba registreerudes sain bet365 tegijatelt infot selle kohta, kuidas nutikalt ja vastutustundlikult panustada. Minu arvates on see äärmiselt positiivne, kui tegijad mõtlevad taoliste küsimuste peale. Katsetamise käigus selgus, et saan vähendada oma sissemaksete piiranguid ning anda isegi kellelegi õiguse minu hasartse tegevuse ligipääsu piiramist. Seega, üsna nähtavalt on võimalik bet365 portaalis tegutseda, kui soov on seada endale selged piirid.
open
Top